Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

regularne zażywanie pigułek tzn?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, zaczęłam stosować pigułki antykoncepcyjne, ale martwię się o ich skuteczność, ponieważ na opakowaniu było napisane, że należy je przyjmować regularnie o tej samej porze. Biorę je codziennie, ale przez pierwszy tydzień zażywałam około 19.00-20.00, a potem zmieniły mi się godziny na około 15.00-16.00. I to podczas pierwszego miesiąca stosowania. Czy taka zmiana godzin może przyczynic się do osłabienia skuteczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli z dnia na dzien bralas wczesniej to nic sie nie stalo, po prostu mialas przez chwile wieksze stezenie hormonow w organizmie. gdybys wziela pare h pozniej to bylby klopot, ale wczesniej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trantka
Też uważam, że nie masz się co martwić. Ja taką zmianę zrobiłam jak zaczęłam przyjmować Vibin-mini i to z konultacją z moim ginekologiem. Powiedział, że taka zmiana na wcześniejszą godzinę nie ma żadnego negatywnego wpływu i zabezbieczenie jest nadal pelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że nie ma powodów do niepokoju ale teraz już trzymaj sie tej pory zażywania tabletek. Polecam tez do stosowania osłone do antykoncepcji, by zmniejszyc ryzyko wystepowania bardzo powaznych powikłań i chorób, tj zakrzepica, czy osłabienie wątroby, http://www.harmonella.info/Harmonella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×