Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość jeremiasz_zly

i zaczynamy u mnie na 1wszym miejscu reklama ibupromu max i sepleniaca pani z dzialu personalnego, ktora opowiada o tym jak chodzi po gorach... masakra! do logopoedy a nie do tv! dzieki pani juz nigdy nie kupie ibupromu. czekam na Wasze typy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś babska gazeta i ta pani za ladą, która jak widzi babkę w wejściu to krzyczy "A widziała już pani najnowszą [tu pada nazwa owej gazety]" Szlag mnie trafia na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porren
Reklama Tiny. DZIEŃDOBRY CZY JEST TINA? (półki się w sklepie od nich uginają, ale ok :) ) - CZY JEST , I TO JAKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiasz_zly
desiree faktycznie :) to reklama tiny. i pani wymalowana jak wiewiorka w swieto lasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama ubezpieczenia samochodu z piosenką "ta ostatnia niedziela" i minami zbitego psa agentów ubezpieczeniowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta reklama z gorylem i oblesnym blondasem,fakt,okrutnie niefajna. niesamowicie mnie irytuje tez ta reklama z ta durna piosenka ''bardzo fajnie jest,kiedy ja dzwonie do ciebie..''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tazer Blastic
Reklama Toyoty gdzie gościu z udawanym niedowierzaniem mówi, że są zniżki od 7 do 15% i do tego ta muzyczka jak jakaś z wiadomości, myslą że zsiądzie się cała rodzina przed tv i będzie wpatrywać się w ich niesamowitą oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire a ja zawsze umieram ze śmiechu jak widzę tą reklamę :D Nie dość, że totalnie kretyńska (sklep cały w Tinach a ona się pyta czy jest Tina :D) to jeszcze baba za ladą ma taki wytrzeszcz, że mało jej gały nie wyjdą buahaha :D Wnerwia mnie reklama Netii z tym przyśpieszeniem - co włączę TV to to leci I idiotyczna reklama Vanisha który odnajduje plamy - ta jasne:O I zacieszająca z dzieci matka - ja bym im to w rękach kazała prać:P Mało jest nie denerwujących reklam - fajna jest ta Bebiko z tymi brechtającymi maluchami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''bardzo fajnie jest,kiedy ja dzwonie do ciebie..'' mi tez to na nerwy dziala:o albo reklama jogurtu czy innego badziewia kiedy ludzie te okulary nakladaja:o bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
nieprzymusowa oferta na kartę:O dno, ale zapewne znajdzie się ktoś , kto bedzie się zachwycał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzę do wniosku ze wiekszosc reklam jest zenujaca nijaka i w ogole nie zacheca do zakupu.a ja wygralem zycie - no popatrz co za roznorodnosc charakterow i upodoban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSSxEN
Reklama Netii gdzie wszystko jest w przyspieszonym tępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej nieprzymusowej oferty nie kapuje:o siedzi baba z cukierkami, z tylu jakis gosciu na koniu, czyj to byl pomysl w ogole?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajja21
Reklama Heyah "znalazlem juz swoja druga paletke" ech.............. zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
a najbardziej żenującą rzeczą jest komputerowe nakładanie na produkty Polskich etykiet i robienei dubbingów do niemieckich reklam dzizas babka przestaje napierdalać 2 min po tym jak zamknęły jej się usta a ja mam uwierzyć ,że ona to Bozena i ,że mieszka na Polskiej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loopesit
To ta z Bref zawsze trzeszczała mordą w inną strone niż polski dubbing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym żeby obiekt
aha i jeszcze zezy w reklamie Mc Donalda:| jakby zez miał cos do jedzenia chińskiego czy japońskiego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej - radiowej beczki, oczywiscie Jeanette Kalyta i niesmiertelny LAKTACYD :) zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bialej goraczki doprowadzaja mnie reklamy w radio, a moze to bardziej glos tej pani, ktora wiekszosc reklam czyta? np novum \'o zobacz, jakie to proste i nic nie kosztuje, wejdz na strone .....\' i to sztuczne podniecenie w glosie blee. \'anka na bankiecie, sukienka z ae woman\' \'wooooow\' \'pani ania na pikniku cos tam z ae woman\' \' woooooooooow\' ................... :| \'tylko persil, zawsze peeeeersil\' boze jak to slysze to mnie trzepie :D ambitna melodia i slowa glos kolesia, co spiewa \'monte dziecka czaaaaas\' brzmi strasznie pani z kiosku z tina jest strasznie brzydka, nie kupie nigdy tiny aaa GARDLOX z tym doktorem z m jak milosc to smiech na sali :D trzyma pudelko, patrzy w kamere, patrzy na pudelko i znow w kamere, ale mi polecil! :D taka prawda, ze te reklamy tylko zniechecaja, zamiast zachecic, zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PickRednPuk
Dzisiaj pomysł na..... roladki w sosie schabowym!!! Ser i szynka? - OBECNE!!!! zawijamy roladki, pieczemy ja pierdole żal.glt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to każda reklama wnerwia :o w najlepszych momentach właczaja :o ale najbardziej to pieguski,tamto,tina i goździkowa chociaz ostatnio jej nie widziałam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia!!!!!!!!!!!!!!!!! nienawidze tego!!! bylam na wakacjach mialam 1 program (polsat)i ciagle to lecialo!!!!!!!!!co wlaczylam zeby pogode obejrzec to ciagle ta reklama!!! albo allegro power ->czeka na ciebie mistrz rajdowy leszek kuzaj ;/ tina co ta baba sie tak podnieca ze swietne dodatki tam sa...jeszcze chwila a sie zesra! bleh nienawidze tych reklam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia29****
a mnie dobija reklama tego srodka przywracajacego lsnienie paznokciom,glownie dlatego,ze nie moge zniesc jak babka wymawia slowa "healhy nails" (helfy nels):o co jest zla wymowa:o Denerwuje mnie to,bo jestem anglista i mam fiola na punkcie tego jezyka a taka wymowa powoduje,ze sie gotuje.W ogole duzo reklam ma bledy,jezeli chodzi o wymowe slow.Nie wiem,nie maja tam anglistow czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×