Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolcevita133

Relaksacyjny wyjazd na święta

Polecane posty

Napatoczyłam się na świąteczną ofertę Primavery Spa http://www.primaveraspa.pl/swieta_rodzinne-2011.html gdzie można sobie spędzić rodzinne święta w Spa. Pomyslalam 'świetny pomysł!'. Nie wiem czemu nigdy nie wpadłam na to zeby z rodziną na swięta wyjechać. Raz na parę lat mozna! Zamiast biegac, stresowac sie przygotowaniami to w koncu odpoczniemy. W skład wyjazdu wchodza noclegi z pelnym wyzywieniem, w Wigilię śniadanie i uroczysta kolacja ze staropolskim menu i muzyką na zywo :) Myslę, że będziemy się świetnie bawić, a w końcu będę czuła się na Wigilii jak gość i odpoczniemy wszyscy :) Co o tym myślicie, spędzilibyście tak Wigilię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBi

Jeśli macie dość świątecznych przygotowań to może w końcu warto coś zmienić i np. wyjechać gdzieś z całą rodziną? Ja robię tak już od kilku lat i w końcu święta przestały mi się kojarzyć z niekończącą robotą - sprzątaniem i gotowaniem. Po raz drugi jadę do Hotelu Klimek w Muszynie, gdzie zorganizowany jest cały pobyt świąteczny. Nie trzeba się o nic martwić, wszystko dosłownie "podstawią" pod nos. Dzieciaki się nie nudzą, a ja w końcu odpoczywam, zamiast zamęczać się w kuchni. Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Też w tym roku wyjeżdżamy na święta bo chcemy je spędzić inaczej zniż zwykle. Wybieramy się do Szklarskiej Poręby do Domu pod Koziołkami, bo bardzo spodobała nam sie ich oferta świąteczna no i fakt, że hotel ma strefę spa 🙂 Sprawdźcie sobie ten hotel, mieszczą się w fajnej lokalizacji i mają niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×