Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przez internet??

Remont mieszkania- zamawiać w internecie wyposażenie?

Polecane posty

Gość przez internet??

robie remont, tzn wykonczeniowke calego domu i w internecie nawet na allegro wanny,umywalki, meble sa o wiele tansze niz w sklepie a zalezy mi na tym zeby nie wyszlo za wiele i nie wiem czy kupowac niektore rzeczy przez internet? ktos tak robil? oplacalo sie? nie bylo niespodzianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zamówila...ale oczywiście najpierw bym sprawdzila komentarze sprzedawcy , i dawaj... dlaczego przeplacac,jak mozna miec cos taniej??ja czesto kupuje cos przez allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zrobbb
kupuj tylko u tych co maja same pozytywne komentarze mozna duuuzo pieniedzy zaoszczedzic ja na rogowce z agaty zaoszczedzilam 800 zl ,moja znajoma na sprzecie agd tez sporo oszczedzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim.....
wlasnie skonczylam remont calego mieszkania i zdecydowanie odradzam kupno przez internet chyba, ze wczesniej doksladnie sprawdzisz jak dany model wyglada w sklepie, bo jezeli polegasz tylko na fotkach to zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
sprawdź też koszty wysyłki, bo może się okazać że taniej jest jednak w sklepie :) ja kupowałam przez internet lustro i baterie umywalkowe/wannowe. natomiast umywalki, wanny itp. kupiłam w castoramie - zapłaciłam za jeden transport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu z mężem kupiliśmy mieszkanie w stanie developerskim , także do roboty było wszystko. Jestem jak najbardziej za zakupami w necie. My całe agd , stół, krzesła, meblościankę itp kupiliśmy przez net. Dość, że bardzo dużo zaoszczędziliśmy, to było to dla nas duże ułatwienie gdyż w tamtym czasie nie mieliśmy czasu biegać po sklepach. Jednak nasz system był taki, że najpierw przeszukaliśmy fora internetowe z opiniami o sprzęcie i innych rzeczach, w sklepach stacjonarnych obejrzeliśmy sprzęty i dopiero jak byliśmy zdecydowani na daną rzecz, to zamawialiśmy w necie. Sklepy internetowe wybieraliśmy tylko te z samymi dobrymi opiniami. Jedno , czego nie zamówiłam w necie, a chciałam to narożnik. Miałam już upatrzony, jednak znalazłam taki sam w sklepie meblowym i okazał się bardzo nie wygodny, więc wybraliśmy bardzo wygodny w normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Jeżeli już widziałaś to co chcesz kupić na żywo to może warto ale dolicz koszt transportu. Ja zastanawiałam się nad zakupem podłogi dębowej przez net ale nie miałam jak zobaczyć na żywo więc zrezygnowałam. Poszłam do Barlinka i bez problemu obejrzałam, dotknęłam, przetestowałam i kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agre
Ja też wybrałem podłogę z Barlinka. Naprawdę mają duży wybór i ciekawe ceny. Dodatkowo ich podłogi są znakomitej jakości - czego można chcieć więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pomocą allegro umeblowałam całą sypianie - szafa,łoże,komoda,dywan,lustro,karnisz,obrazy i inne duperele.Naprawdę sporo zaoszczędziłam! Czytaj uważnie komentarze,popytaj się po znajomych,zażycz sobie paczkę z możliwością sprawdzenia u kuriera/listonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam przez internet, na wannie zaoszczędziłam ok 200-300 zł, na bateriach do łazienki ok 200 zł, ale było wiele takich rzeczy, teraz już nie pamiętam dokładnie sum. Nawet kibel zamówiłam z neta. Uważam, że warto. Oczywiście wcześniej obczaiłam wszystko w sklepie w mieście. Przekonałam się do takich zakupów i teraz zamawiam nawet swój ulubiony tusz do rzęs z allegro oszczędzając na tym za każdym razem 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyleta_0012
Ja osobiście polecam zakupy mebli przez internet. Duży wybór i przystępne ceny. Jeśli poszukujecie mebli do pokoju dziecięcego to polecam stronę babybest.eu/. Bardzo duży wybór mebli jaki całych zestawów meblowych dla chłopca i dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malican 988
Ja zawsze zamawiam przez internet i jakoś nigdy nie było z tym żadnego problemu. Podstawa to znaleźć dobry i godny zaufania sklep,a takim bez watpienia jest www.MojMarket24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lurencja
Wiele firm, które sprzedają na allegro, mają też własne strony internetowe. Ja tak znalazłam porządną firmę, której meble mogę ci polecić. Przy okazji zapewniają tani transport i mają naprawdę ogromny wybór. http://www.jurpol-meble.pl/szafy-i-garderoby,21.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak najbardziej za zamawianiem, ceny są zazwyczaj zdecydowanie atrakcyjniejsze, wybór większy, no i masz dostawę do domu, bez dźwigania, jeżdżenia po mieście itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna23
Od sprawdzonych sprzedawców jak najbardziej:) My tak zamówiliśmy drzwi w składach Vox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuplytki.pl
Zapraszamy do nas. Znów obniżyliśmy ceny. Wszystko dla Was www.tuplytki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie wszystko jest taniej, a w dobie popularyzacji takiego sposobu robienia zakupów ryzyko trafienia na oszusta jest już naprawdę bardzo małe. Ja w taki sposób kupiłam sobie całą kuchnię na www.twojemeble.pl. Wysyłkę miałam za darmo, więc mogłam na spokojnie przeglądać ofertę. I nie trzeba biegać po sklepach. Często znajdziesz promocje, więc myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę powiedzieć, że wszystko jest tańsze w sieci. ale jeśli chodzi o meble, to fakt. przykładowy marmex ma bardzo atrakcyjne ceny, no i przy tym stosunkowo niedrogą dostawę. najważniejsze, że nie kupujesz zupełnie w ciemno - można zamówić darmowe próbki kolorystyczne żeby sobie wszystko dopasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apatia_2
Oszustwa się zdarzają chyba tylko na Allegro. Jeżeli chodzi o sklepy internetowe to nie zdarzyło mi się jeszcze trafić na oszustwo, a kupuje regularnie od wielu lat. Jeżeli chodzi o remontowe rzeczy to zamawiałam płytki na www.tuplytki.pl. Oczywiście wcześniej obejrzałam wszystko w salonie, żeby nie kupować kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym się chyba nie zdecydowała na zakup takich rzeczy przez internet. Też ostatnio robiłam remont i wolałam wybrać sobie wszystko sama, mogąc to zobaczyć w sklepie, porównać z innymi produktami, tańszymi bądź droższymi. A tak w zasadzie nie wiemy, co do nas przyjdzie i czy nam przypasuje, a płacenie dodatkowej kasy za odesłanie ciężkiej umywalki jak dla mnie mija się z celem. Ma to też oczywiście jakieś plusy, bo jeżeli produkty są rzeczywiście fajne, nie musimy się stresować jak je przewieźć, bo są po prostu przywożone pod same drzwi. Teraz jednak firmy transportowe mają tak atrakcyjne ceny, że mi to w sumie nie robiło różnicy. Korzystaliśmy z usług http://fracht.pl/ i wszystko odbyło się bezproblemowo. Dla mnie ważne jednak było to, żeby zobaczyć to co chcę kupić na żywo, ale nie twierdzę też, że zakupy przez internet nie mają w tym względzie sensu. Może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zamawiać, tylko najpierw wybrać i oglądnąć sobie wszystko w sklepach stacjonarnych, zapisać nazwy, producenta itd i szukać tego samego w internecie. To bardzo dużą oszczędność, ale też trzeba umieć szukać. ostatnio kupiłam -Baterie o ponad 100zł tańsze (uwzględniając koszty przesyłki) -zlewozmywak tańszy o ponad 200 zł! -żyrandol tańszy o ponad 300zł! -stół z krzesłami do jadalni tańszy o 1000zł! -łóżko do sypialni tańsze o około 400zł łatwo policzyć ile zaoszczędziłam warto? pewnie , że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzerwaObiadowa
Jeśli ktoś by szukał pomysły na pokoik dla starszego dziecka mogę polecić coś od siebie. Dla chłopca np komfortowy zestaw mebli BabyBest - SAMOCHÓD, a dla dziewczynki zestaw uroczych mebelków BabyBest - KOTEK. Meble te sprawią, że dzieci nie będą chciały opuścić swojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagellankaSA
Oczywiście że zamawiać. Ja baterie łazienkowe Grohe i Kludi kupiłam na Allegro za niemal połowę ceny, kibelek na lazienkaplus.pl a żyrandole kryształowe od swarovskiego na ares-eksport.pl Oszczędność spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa2828
Meble i wyposażenie agd rtv akurat kupowałam w sklepach stacjonarnych :) ale za to całe oswietlenie kupowałam przez internet :) to jest sklep w którym robiliśmy zamówienia http://i-ledy.pl/ - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta_O
Oczywiście, że zamawiać przez internet. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, pieniędzy a w dodatku w jednym miejscu będziesz mieć nieporównywalnie większy wybór. Ja niemal całe wyposażenie do swojej łazienki oraz kilka gadżetów do kuchni kupiłam w sklepie www.homus.pl. Spisali się super, bo wszystko dotarło do mnie szybko, bez uszkodzeń i zaoszczędziłam sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i pomysłowym gadżetem, który znajdzie zastosowanie w każdym domu i nie tylko jest mata ochronna na podłogę, która pozwoli uniknąć wytarcia jej powierzchni przez ciągłe przesuwanie krzesła w tym samym miejscu. Znajdzie ona zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze, zapewniając estetyczny wygląd podłogi. Ja posiadam maty POLITRADER, które są niezwykle wytrzymałe i przez to służą mi już kilka lat. Taka mata ochronna na podłogę, mata pod fotel na kółkach lub na biurko pod laptopa to świetne zabezpieczenie powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie taniej i więksyz wybór, ale nie dotkniesz, nie sprawdzisz. Tutaj najlepiej zapytać się fachowca. Ostatnio robiłam remont z firmą Home Depot i oni doradzali mi w tych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×