Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna (jeszcze) młoda

Restauracja OKRĄGLAK k. Chęcin (Korzecko, Kielce)

Polecane posty

Gość panna (jeszcze) młoda

Krótkie pytanie: czy był ktoś tam na weselu w ostatnim czasie? Jak z jedzeniem i atmosferą? Zastanawiam się, cena jest dość korzystna, ale martwi mnie brak opinii o tym miejscu. Pomóżcie, proszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gościem na przyjęciu 6 lipca, sala bardzo ładna, jedzenia było bardzo dużo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaa30
W czerwcu mieliśmy nasze wesele w Okrąglaku. Gorąco polecam! Też miałam sporo wątpliwości jednak wszystko było na tip top! Świetna obsługa, przepyszne jedzenie, niczego nie brakowało, wręcz przeciwnie, stoły były pełne pysznego jedzenia. Na prawdę - z czystym sumieniem polecam to miejsce, gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać bez wahania wybralibyśmy Restaurację Okrąglak! Zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus28ia
Miałam tam swoje wesele w tym roku w lutym. Oboje byliśmy zadowoleni i goście też. Dobre jedzenie, świetnie udekorowana sala i duży parkiet. Sala i hotel w jednym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam na weselichu dwa tygodnie temu...musze powiedziec ,że była świetna impreza ,szybka ,kulturalna obsługa,wysmienite jedzonko ,sala duza ,piekna nie było ciasno ani gorąco oczywiscie popieram zdanie przedmówcy miejsce bardzo klimatyczne mimo położenia w jakim znajduje sie budynek ..POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne miejsce to mało powiedziane, kiedy przyjechałam tutaj na wesele kuzyna byłam oczarowana krajobrazem i budynkiem, piekny styl i zewnątrz i wewnątrz, sala wesela przystroja idealnie w mój gust, elegancko, wytwornie ale i z odrobina ciepła rodzinnego. To było najlepsze wesele w całym moim życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna restauracja, przepiękne miejsce, pyszne jedzenie, korzystne ceny, pięknie zadbane pokoje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę przychylić się do wszystkich pozytywów. Dobra i godna polecenia miejscówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka007
Polecam salę bardzo świetna na wszystkiego typu imprezy zwłaszcza na wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość welelicha
Byłam na weselu - bardzo świetny wystrój, dużo miejsca, sympatyczna obsługa i miło spędzony czas. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka cena od osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMAŁGORZATA
Spędziłam właśnie weekend z rodziną jestem bardzo zadowolona jedzenie i obsługa super, piękne pokoje ,czyściutko ,elegancki wystrój i piękny ogród na zewnatrz .Polecam wszystkim a ja napewno tam wrócę. Pozdrawiam właścicieli i miłą obsługe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo :) Polecam wszystki Bistro & Bar www.nieGotujwDomu.pl Smacznie, rozsądne ceny i w ogóle wszystko super! :) Nareszcie jakieś dobre domowe obiady w Kielach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ile zapłaciliście w okrąglaku jaka cena od osoby ? Bardzo prosze o pilną odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra restauracja! Byłam tam na weselu u mojej przyjaciółki i wszystko wypadło super! z tego co wiem opinie o tym lokalu na wesele możecie znaleźć na www.gdziewesele.pl/Kielce/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbn

Smaczną zdrową pizzę można sobie zjeść w Maxipizza na Słonecznej. Nie oszukują na jakości, nie żałują składników, jak zamawiam tutaj pizzę z kurczakiem to nie muszę szukać mięsa przez lupę tylko widać że nałożyli kurczaka od serca a nie jakieś skrawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×