Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska5534

retrobut air maxy

Polecane posty

Gość oluska5534

czy myślicie że strona retrobut.pl to ściema. dużo opini na ten temat jest że to fake ale jednak są też dobre. złożyłam zamówienie air maxów ale nie wiem czy wpłacić te pieniądze bo boję się że nie dostanę butów albo podróby. a wy co o tym sądzicie. z góry dziękuje. fajnie by było jakby znalazła się osoba która już zamówiła tam i podzieliła się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oluska5534 zamówiłaś? sama jestem ciekawa, bo bardzo mi sie podobaja, ale nie wiem co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamówiłam i wpłaciłam już kasę ;( ale boję się, że nie dostanę ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wpadlam na ta strone, spodobal mi sie jeden model air maxow, wiec postanowilam zamowic. jednak pozniej zaczelam myslec racjonalnie. 2 stowki za air maxy to troche malo, gdzie w normalnym sklepie nike kosztuja nawet ponad 500 zl. napisalam do nich e-maila sprawdzajac, czy wgl odpisza. ku mojemu zdziwieniu odpisali i wdali sie ze mna w rozmowe. rano zadzwonilam na infolinie (rowniez glownie po to, alby przekonac sie czy odbiora) odebrali, jednak nie moglam wowczas rozmawiac. gdy dzwonilam pozniej linia byla ciagle zajeta. reasumujac, troche sie boje zaplacic. spotkalam sie juz z problemem, kiedy znajomy zamawial jordany za 400 zl przez internet, firmy, ktora glowna siedzibe miala w Ameryce. tutaj sytuacja jest podobna. chlopak juz na oczy nie zobaczyl ani swoich pieniedzy ani butow. gdyby mozna bylo placic przy odbiorze, nie byloby problemu. ale w e-mailu odpisali mi, ze to jest nie mozliwe, gdyz buty sprowadzane sa ze Stanow Zjednoczonych. takze wole szukac promocji w normalnych sklepach, placac ok 300 zl ale miec pewnosc, ze nikt mnie nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka91
Hej dziewczyny, ja również zdecydowałam się kupić od nich buty, nie miałam jednak żadnych wątpliwości , gdyż gdy je kupywałam nie wiedziałam,że w sieci krąży tyle plotek o tej firmie i że zrobiła się z tego taka wrzawa. Byłam wręcz pewna , że moje buty to będą to podróby albo co najgorsze wogle nie przyjdą. Los mi sprzyjał bo własnie przyszły od nich buty. Póki co jestem zadowolona jak na taką cenę dla mnie bomba :) . Myślę, że to po prostu wyprzedaż. Przecież jest mnóstwo stron z różnymi wyprzedażami nawet do 70% i nikogo to nie dziwi , a ta strona wywołała tyle szumu. Myślę, że to może być sprawa konkurencji i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia9002
Ludzie co za głupoty tu piszecie? Przecież wysyłka podobno to 20 dni to jakim cudem już dostaliście buty? Niestety ja też dałam się nabrać i to dla mnie też nauczka by zawsze sprawdzać firmy od których kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na marketingu szeptanym raczej się nie znacie/ do właścicieli sklepu/ jeżeli lubicie sponsorować osoby które nigdy wam nie wyśla produktu to polecam, to już lepiej wpłacic na aukcje charytatywne dla osób naprawde potrzebujących gdzie nip regon? niby zagraniczna firma? tak jak piłka sklep, 66procent. Poczytajcie o tych widmo sklepach i uczcie się na błędach innych a nie na swoich. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukali mnie..... Straciłem ponad 1000 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieksla
Napisali mojej przyjaciółce przed chwilą że nie mają zamówionych towarów, a nie ma sensu tego zgłaszać na policję bo i tak ich firma ma siedzibę na Malediwach. Co tu robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skusiłem się na reeboki w promocyjnej cenie.Nie miałem żadnych problemów z zamówieniem,kontakt ze sklepem tez bardzo dobry,sprawnie odpisywano mi na wszelkie moje zapytania,wyjaśniano niejasności.Paczkę dostałem w tydzień,to nawet szybko,z butów jestem zadowolony,lekkie,solidnie i dokładnie wykonane,bez zastrzeżeń.Dziwię się,że jest tu tyle negatywnych komentarzy,ja sprawdziłem i polecam,ale wybór należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina89
Hejo, z tego co się dowiedziałam, to część towaru jest w Polsce dlatego niektórzy dostali już buty , a inni na nie czekają. Zależy to pewnie jeszcze od tego jakie buty zamawialiście i rozmiar itp... Spokojnie skoro część z nas dostała te buty , to i Wy dostaniecie. Cierpliwość i jeszcze raz cierpieliwości . Kto powiedział, że odrazu zostaliście oszukani i straciliście te buty... Skoro zamawialiście je rzekomo pare dni to poczekajcie :) Zapewne mają mnóstwo zamówień bo szarańcza się rzuciła na te wyprzedaż. Ja uważam , ze sa to świetnie buty z wyprzedaży , nie zauważyłam w tym nic podejrzanego. Przecież nie może być tak , że część została oszukana a część nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TobiaszW
Zgadzam się z powyższym, nie ma co szaleć bo zwariujecie. Ślędzę wątek butów Retrobut od paru dni jak tylko się dowiedziałem,że jest w tym coś podejrzanego. Dziś dostałam zamówiony przez siebie towar ( nie były to air maxy - tak jak to większość zamówiła) i cieszę się, że mam już to zasobą i nie muszę się martwić . Buty na pierwszy rzut oka , wydają się byc ok, rozmiar trafiony tak więc nie mam zastrzeżeń. P.S coście się tak wszyscy na te air maxy rzuciły, co wejdę na stronę to debata na temat air maxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jordan23
Radzę nie kupować ! nie jest to pewna strona . Zatrudniają masę ludzi do tzw. marketingu szeptanego, który jak wiadomo istnieję od dawna . Więc pozytywne opinie zostały zapewne kupione w ramach marketingu szeptanego. Tak więc lepiej dajcie sobie spokój z tą stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona7722
Zobaczyłam 2 dni temu reklamę, córka szukała właśnie air maxów, więc stwierdziłam, że za takie pieniądze kupię. Przeczytałam dokładnie regulamin i zamówiłam. Dopiero po dokonaniu zakupu (nie wpłaciłam pieniędzy) weszłam na forum i przeczytałam, że ten sklep to prawdopodobnie oszustwo. Po dokonaniu zakupu natychmiast otrzymałam maila o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, jednak zdecydowałam się w końcu nie wpłacać pieniędzy i odpisałam, że rezygnuję z zamówienia. Do dziś przez 2 dni nie otrzymałam żadnej informacji. Tak więc konkluzja - jak zamawiasz to natychmiast wysyłają informację o zamówieniu i podają nr konta, a jak rezygnujesz to już nikt nie kwapi się nawet odezwać. Próbowałam również dzwonić pod nr podany na ich stronie i za każdym razem dziwnym trafem był zajęty. Uważam, że ten sklep to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie moje produkty/////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaatakowaliście tego retrobuta, a tak naprawdę dlaczego jacyś tam ludzie ze stanów czy innych krajów nie mogli tego zrobić tzn. sklepu! LUDZIE W CHINACH WIETNAMIE INDONEZJI produkuje się za grosze. może NIKE w USA miał końcówki kolekcji i faktycznie ktoś je dostał. JEST TO MOŻLIWE bo sama pracuję w firmie Esprit i wiem jak jest jak outlet wyprzedają. Czy wiedzieliście że ESPRIT i GIORDANO to ta sama firma? NIE. Mało wiecie! przyglądałam się długo waszym wypowiedzią i tak naprawdę nie zabieram głosu w necie bo nie mam na to czasu, ale to mnie rozśmiesza! POLACY ZA TANIO - NIE DOBRZE. ZA DROGO - PODRÓBY :-D Czego wy chcecie a biedny retrobut też nie wie co robić. mała firma chciała zaistnieć ale polski rynek jest za słaby dlatego taki syf w tym kraju niestety. Na ich Facebooku pojawił się wpis od blogerki i dostała oryginalne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory zapomniałam linku do jej blogu pannaem-pannaem.blogspot(kropka)com Ciekawa jestem naprawdę co dalej pewnie ludzie zaczną dostawać paczki ze stanów i będą chwalić sklep. pozniej kazdy bedzie pisal na forach, ze myslal ze RETROBUT jest OK OK :) ehhhh ludzie ludzie ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinówka
Dokładnie, też zamawiałam u nich i było wszystko w porządku. Ja nie wiem co sie z ludzmi porobilo, zlee bo za drogo, wszystko chcieliby wiecznie za darmo. Ale jak maja troche taniej to zamiast sie cieszyc to wylewaja zale na forum... zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regee
Zamówiłam buty 3 dni temu, utrzymuje z firmą stały kontakt mailowy, dziś zapytałam czy buty zostały wysłane: (...) Tak, buty zostały wysłane, czas dostawy wynosi 20dni roboczych liczone od momentu zaksięgowania wpłaty. Proszę pamiętać o tym, ze przesyłka jest realizowana z zagranicy.(...). Gdy dokonałam wpłaty zaczęłam czytać fora internetowe (nie wiem dlaczego w tym przypadku nie zrobiłam tego wczesniej jak zwykle). Prawde mówiąc byłam przerażona tymi wszytskimi negatywnymi opiniami, ale wszystkie formalności odbyły się sprawnie i na moje oko poprawnie. Teraz pozostało mi czekać na paczkę, mam nadzieje że przyjdzie ona jak najszybciej i bede mogła wypowiedzieć się już całkowicie obiektywnie na temat butów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam kłopotów z firmą retrobut.pl. Zamówiłam u nich buty i cierpliwie czekałam. Cierpliwość się opłacała. Butki, które ujrzałam po wyjęciu ich z pudełka były zupełnie zgodne z opisem. Nie miały żadnych oznak, że nie są oryginalne. Moje doświadczenie mówi, że firma jest godna zaufania. Mam nadzieję, że pozostali kupujący będą mieć identyczne doświadczenia. Pozdr Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie001
podzielam zdanie,dobre zdanie na temat retrobut.pl Nie czytajcie tych wyssanych z palca złych opinii,tylko spokojnie poczekajcie na swoja przesyłkę,20 dni roboczych to jakby nie liczył prawie miesiąc,a tutaj gdzie nie czytam to zaraz po wysłaniu kasy wszyscy strasznie się zaczęli obawiać,spokojnie,firma wysyła buty,i są one pierwszej klasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć a kupował ktoś air maxy na Taniozchin.pl??? Ja tam właśnie kupiłam torebkę i air maxy: taniozchin.pl/taobao.php?name=view&id=18825682245 taniozchin.pl/taobao.php?name=view&id=13694402507 i czekam na przesyłkę do polski. na razie nic nie pisze, dam opinie jak już przyjdzie, ale na razie kontakt po polsku i wplata na polskie konto na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek87
Ja zamówiłam te buty wczoraj i dziś je dostałem bo wziąłem przesyłkę z Polski. Świetna firma naprawdę polecam. Dziś zamawiam kolejną parę dla męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek87
Znaczy żony, ehh te literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jaska
Potwierdzam Jasiu dostał już karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupowałem ale córka sprawdzała i podobno są same negatywy na tą firmę. Sprawdziłem tylko dane: szefowie firmy to: Laura Hillman, Imogen Mason, Jozef Rabik ....- ja bym się bał. I do tego firma z USA. Jeśli tylko jestem świadom nie kupuje w takich firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Sowa
świetny żart,nie ma co! Co do retrobut.pl to mogę polecić,mają solidne buty,oryginalne,nie mam się do czego doczepić,a co do tych złych opinii,to jak w życiu nie da się zadowolić wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina z Młyna
Ten powyżej to też kłamczuch wstrętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek87
Tak to były tylko moje głupie żarty spowodowane chorobą. Towar jeszcze nigdzie nie doszedł, gdyż firma dopiero co zaczęła funkcjonować. Proszę nie brać komentarzy z poprzedniej strony na serio bo są one tylko formą żartu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×