Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Richardero szukam cię

Polecane posty

Gość gość

Szukam cię, bo pokasowali topiki ;) Ale teraz idę spać :P Gdybyś nie wiedział kto ja, to powiem ci, że fotka nr. 3 była moja :D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby kogos swedziala ta urocza c**eczka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie swędzi, bo myję :D Ale bywa niedopieszczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Richardero, ktoś usilnie usuwa topiki, nawet te niewinne (bez fotek :P ) :D ...albo ktoś zgłasza do usunięcia :P Hmmm... zastanawiające, komu to aż tak bardzo przeszkadza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83, nie będę przypominać, bo znowu topik pójdzie się trzaskać... chociaż nie wątpię, że ten też... Rozrywkowy, a czy to nie ty przypadkiem zgłaszasz topiki do usunięcia? Pytam, ale nie osądzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie żartuj :) a z jakiego powodu miałbym zgłaszać pożądane widoki do usunięcia? :) zwłaszcza, że sie teraz ponownie domagam od Ciebie ;) piersi tak samo niedopieszczone jak cipka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richardero
Też mnie to bardzo zastanawia... Komu mogą przeszkadzać takie piękne widoczki, albo tematy w których są tylko wspominane i słusznie podziwiane... Kiedy kończysz pracę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83, no przecież mówię, że nie osądzam, a pytam :) W każdym razie albo... jakiś frustrat lub frustratka zgłasza "niewinne" nawet topiki do usunięcia, albo może któryś moder ma frustracje w co wątpię, bo tu nie takie topiki są zachowywane, więc pozostaje kwestia sfrustrowanego/nej forumowicza/wiczki :) Rozrywkowy, wybacz że nie odpowiem ci na pytanie które mi zadałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Richardero, dzisiaj kończę pracę oficjalnie o 17 :) Nieoficjalnie muszę zostać gdzieś około do 20, bo... przez te świzdy gwizdy na kafe mam trochę zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83 dziś "wybaczam :)" Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richardero
W razie gdyby ten topik także usunęli, do późna będę dziś czatował na mailu :p i wyczekiwał Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos po prostu nie mogl juz zniesc takiego nadmiaru kobiecego piekna,ze az musial usunac temat zeby sie nie katowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Richardero... nie planuję znikać póki co :) Jak ten topik zniknie... mam już maila... jak ten topik zniknie, a skrzynka mailowa mi się nie otworzy, ha ha :D założę drugi topik i będę cię szukała :) No fear :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że tutaj rozmowa dwuosobowa, zapewne nic tu po mnie :) zwłaszcza że nikt widoków nie chce przypominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Moze ktos po prostu nie mogl juz zniesc takiego nadmiaru kobiecego piekna,ze az musial usunac temat zeby sie nie katowac" Kto wie? Ale jasne jest, że ktoś nie może tego znieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richardero
Trzymam za słowo piękna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83, jak widzisz rozmowa nie dwuosobowa, bo tobie również odpisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt i za to dziękuję :) ale szukacie sie wzajemnie z panem R., to sie chyba chemia nazywa czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83 :) chyba właśnie jakoś tak to się nazywa :) Ale blablać (rozmawiać) lubię z różnymi ludźmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83, hmmm... no to z lekka ciężka sprawa, bo przynajmniej z mojej strony w kierunku Richardero jest nie tylko chemia, ale ciężkie pioruny naparzają :P Mogę oferować przyjemną i kulturalną rozmowę, ale... wybacz mi po raz drugi :P Zapewne jesteś świetnym facetem i znajdziesz swoją "kręcącą piorunicę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już bez tych pocieszających gadek ;) dorosły jestem, dam sobie rade :) nic od razu nie ma przecież...a moge zapytać ile to masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83 dziś "no już bez tych pocieszających gadek oczko.gif dorosły jestem, dam sobie rade usmiech.gif nic od razu nie ma przecież...a moge zapytać ile to masz lat?" Nie pocieszam, ale puentuję ;) Pewnie nie czytałeś (oglądałeś) poprzednich topików, wszakże tam pisałam ile mam ilat, ale co tam... napiszę jeszcze raz :P 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę tutaj świeżak jestem i wszystkich poprzednich topików nie przeglądałem :) trafiłem na przegląd cipek i wróciłem z myślą o kolejnych, a tu klops.....nawet Twojej zobaczyć już nie można, no chyba że na maila podeślesz link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywkowy83, wybacz mi po raz trzeci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richardero
Wybacz rozrywkowy83 to nic osobistego, ale nie mógłbym postąpić wbrew woli tej Pani. Niestety nie pocieszę Cię, że nie masz czego żałować, bo masz. Widok jej cipki jest po prostu zajebisty i niezapomniany :p, autorka pod dumnie pachnącymi majteczkami ukrywa wielki skarb, prawdziwe marzenie każdego mężczyzny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×