Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robie u siebie sylwestra ale juz mnie to irytuje

Polecane posty

Gość gość

mieszkamy z mezem razem juz pare lat, poki co w kawalerce. i zastanawialismy sie co z sylwestrem, nasz znajomy myslal zeby u siebie zrobic, ale maz mnie przekonal ze to nie jest dobry pomysl by potem kawal drogi od niego wracac, gdzie on jeszcze z rodzicami mieszka itp.. i przekonal mnie bysmy zrobili u nas- on wszystko ogarnie i nie bedziemy musieli nigdzie wracac, a i tak w 4 osoby bysmy siedzieli wiec nie duzo. no i widzialam to tak, ze ten kolega przenocuje i 1wszego wroci do domu po poludniu/wieczorem...a on co? powiedzial ze i tak moj maz ma 2-iego wolne, (a ja ide do pracy)...wiec oni sobie przedluza sylwestra, zostanie wiec do tego 2-iego a jak ja bede w pracy to oni posprzataj itp... i sie wkurzylam bo moj maz obstaje za nim, by tak zrobic. a mi to nie na reke zeby oni sobie chlali do 2-iego, a ja ide na 7 do pracy, jeszcze w kawalerce to 0 prywatnosci i ogarniac sie do tej pracy itp...zreszta jakim prawem mam byc poszkodowana, podczas gdy oni beda sie dobrze bawic;/ oczywiscie zaczal ten kumppel mnie namawiac bym wziela wolne czy cos, ale nie moge;/ i prosi mnie bym sie zastanowila bo on raczej 1-wszego wracac do domu nie bedzie, bo chce pic 2 dni... nie wiem juz co zrobic, odechcialo mi sie tego sylwka..a to dobry kumpel mojego meza ehhh i jestem rozdarta;/ co byscie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij mężusia i niech chleje do 2go u kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie na sylwestra do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw sie alkoholikowi koledze meza. Co ci byle przybleda bedzie stawial warunki w TWYM domu i mowil co masz robic. Wysmialabym go i wyzwala od alkoholikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×