Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumiśka Bunia

Roczna lub dwuletnia szkoła policealna dla mnie?

Polecane posty

ROCZNE SZKOŁY POLICEALNE 1. Dziennikarstwo 2. Grafik Komputerowy 3. Fototechnik 4. Hotelarstwo 5. Administrowanie stron internetowych 6. Organizator imprez ślubnych 7. Fotograf i Kamerzysta Ślubny DWULETNIE SZKOŁY POLICEALNE 1. Technik Administracji 2. Technik Organizacji Reklamy 3. Technik Archiwista Myślałam o szkole Go Work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur.......weź się opanuj wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollllinka
Dziennikarstwo bym odradzała. Istnieją takie kierunki studiów, więc policealna szkoła jest bez sensu. Hotelarstwo - istnieją licea i technika hotelarskie, więc też bez sensu. Fotograf i kamerzysta ślubny - nie zdecydowałabym się, jeden z najniewdzięczniejszych zawodów świata. Już prędzej organizator ślubów, fototechnik albo admin stron internetowych. Z dwuletnich policealnych jak już wybrałabym organizację reklamy. Z administracji chociażby moja siostra kurs kończyła opłacony przez PUP, nie przydało się na nic, połowa informacji już umknęła przez trzy lata, odkąd skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak jak myślałam Z policealnych wybrać np. z dwuletnich Organizację reklamy a z rocznych administrowanie stron internetowych i grafik komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik administracji jest fajną opcją :) Są szkoły które mają ten kierunek darmowy w 100% np. Delta Edukacja. Są również inne ciekawe zawody w zależności od hobby czy upodobań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×