Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice już nie żyją a siostra

Polecane posty

Gość gość

chcę bym jej się spisała z domu. Całe rodzeństwo jej się spisało ale ja tego nie zrobię, chce zachowku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrttr
Powinnyście się porozumieć. To wstyd żeby ona się upierała i żeby sprawa między dwiema siostrami trafiła do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Za mało opisałas syt zeby mozna było sie wypowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do rodziców chodziłam, nawet swoje dzieci wysyłałam (BA! ZMUSZAŁAM NA SIŁĘ), by szli do dziadków im pomóc, chociaż moja córka nie raz klnie na moich rodziców. Tutaj chodzi o zasady. Ja mam gdzie mieszkać, mąż dobrze zarabia (nie zawsze tak było) ale skoro ja wycierałam im d**y, gdy siostra się nimi nie przejmowała to mam prawo domagać się swojej połowy. Siostra kombinuje, by sprzedać dom i wyprowadzić się za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro domagasz się zachowku to znaczy, że był sporządzony testament .. jeżeli nie było to żadnego zachowku nie będzie tylko normalnie odziedziczysz swoją część spadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale siostrze wszyscy się już z tego domu spisali, teraz ona tylko na mnie czeka, bym jej się spisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzadaj okreslonej kwoty jakiej mozesz sie domagac i tyle. Niech cie splaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom sprzedac*****eniazki uzyskane ze sprzedazy podzielic na wszystkie dzieci po rowno. I najwazniejsze przestan wyskakiwac z tym ze mylas tylki rodzicom a inni tego nie robili. Jezeli mylas to swoim rodzicom a nie np.sasiadom. Dlaczego to sobie robicie.?? to jest pieklo na ziemi. zatrzymaj sie w swej zacieklosci - ty i siostra. stop, stop, stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli dom chce siostra sprzedać i wyjechać, to nie widze w czym problem - da Ci nalezną cześc ze sprzedazy i tyle. Problem byłby jesli chciałaby w nim mieszkać, a nie miała z czego spłacic siostry. Troche rozumiem Twoją postawę, jezeli pieniądze za dom dostaje ona jedna z rodzenstwa, a pozostali nie dostali od rodziców nic. To sa delikatne sprawy i trudne do rozstrzygnięcia między sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzonaMatka
Rozumiem że Ona pewnie mieszkała z rodzicami? Remontowała dom? Czy Ty dostałaś coś od nich na start? Np działkę na budowę albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×