Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzina męża siedzi w mopsie

Polecane posty

Gość gość

Wkurza mnie to niesamowicie!!!!!! zdrowi ludzie, a k... cały dzień przed tv, komp albo grają na smartfonoie- no włąsnie i stac ich na takie rzeczy!!!! A czlowiek tyra, a oni zyją z podatków!!! Mam k... dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeb się na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha ty się nabijaj a ja mam problem!!!!! Tyram całymi dniami! I nie mam zajebistego smartfonika, a stary tel!!!!! k... Nie rozumiem na jakiej zasadzie przyznają te zasiłki z mops! Jest wpół trzeciej a nie mogę przez to spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa telefony za Złotowe ,a ta przeżywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to zawsze ciekawi, ile tacy ludzie dostają z takiego mopsu, i że ich do tego stać, bo koło mnie pracujący i bida z nędzą, oszczędzanie i brakuje na wszystko, też nie rozumiem tego "fenomenu", i zastanawiam się o co w tym wszystkim chodzi, co przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie mnie najbardziej wkurza, bo pracuję na etacie, a potem jeszcze dorabiam i wiecznie brakuje!!! A tacy siedzą i nic!!! Wiem, że im oprócz kasy jedzenie co tydzień w sb dają, mięso, nabiał, warzywa, owoce, napoje, wszystko!! Ost królika dostali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby dostac cos z mops cza miec zaswiadczenie z posredniaka ze niema pracy dla delikfenta, ze niema zasilku. Wiec dostac cos z mopsu niejest tak latwo jak sie komus wydaje. A pozatym wiecej jak 370zl niedostanie chyba ze ma rente socjalna to 520 zl i tez ciezko sie zalapac bo lekarz orzecznik decyduje czy ci sie nalezy i to jest okresowa renta ze wzgledu na zdrowie. Tak ze niepiertol ze im sie slodko zyje. Wez zyj za taka kase:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×