Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama aniołów maksia i maciuśia

rok po śmierci drugiego dziecka

Polecane posty

Gość mama aniołów maksia i maciuśia

dziś mija rok po śmierci mojego drugiego dziecka które żyło 1:45min nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci współczuję. Piszesz na jakimś forum, gdzie spotykają się mamy w podobnej sytuacji? Byłaś, albo byliście razem z partnerem, na terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie byliśmy nigdzie na terpia nie mam na to wszystko siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet bezmyslna nie jesteś. Ty jesteś kretynka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wiesz co ty piszesz wogóle nigdy ni chciałaś by przeżyć czegoś tagiego jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty żyjesz juz długo,tylko po co chwascie? Zanieczyszczasz tylko powietrze..swoim odorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może idźcie na terapię. Minął już rok, więc czas nie pomógł, a nie możesz ciągle tego aż tak przeżywać. Jak sobie radzi Twój partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest teraz mlodziez, bezczelnie, bezmyślne g****o takie jak to co cie obraza. Powinna za takie wpisy nieobyczajne być kara, mandat albo chociaż blokada IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś gowniara ze slamsow pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwosc przyjdzie
Autorko , teraz nie pisze do Ciebie, nie przestrasz sie( juz kiedys przerazilo to pewna osobe, gdy stanelam w jej obronie. Teraz bardzo uwazam, )Autorko, nie reaguj na glupie wpisy. Zreszta inni tez nie reagujcie na zadnym temacie... Ile razy autorko tematu Ciebie to zaboli, to ta osoba, ktora Ciebie skrzywdzila dostanie wielokrotnosc tego bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama aniołów maksia i maciuśia
partner tego przy mnie nie pokazuje mówi że jest wszystko w porzątku żeby bardziej nie cierpiałam a tak naprawde nie wiem co siedzi w jego głowie o tego czas dużo się zmieniło nawet nie umiemy tak naprawde o tym porozmawiać nie nie mam teraz żadnego dziecka mam tylko dwa anioły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
współczuję z całego serca. Moja mama żegnała jedną córkę, która żyła półtora miesiąca, a drógą w wieku 17stu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem bardzo chamska na tym forum, ale ... Autorko :( Przykro mi. Nie przejmuj się tutaj tymi ordynarnymi komentarzami, tutaj każdy każdemu dogryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×