Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik szuka zony

Polecane posty

Gość gość

Wiedzialm ze ten rolniczych młody wybierze Natalię a ona i tak go nie bedzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny jest ten paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta chuda od grzesie to patol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzieliscie te Grazyna od Staśka ? w ogole do niego nie pasuje, ona jest takim typem poetki, artystki, dla niej raczej pan z miasta, taki ktory duzo przezyl, otwarty energiczny a nie Stasiek chytrus :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej pytanie do facetow czy ta Ewa od Grzeska jest ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie ładna, ale powina MINIMALNIE przytyc, 2-3 kg i bylaby w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystniej by wyglądała gdyby przybrała na wadze, no zdrowiej po prostu. Jest ładna, widać przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Ta szczuplła jest zajeeefajna. Ta druga nie miała do niej nawet startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta szczupła jest zajefajna, bo szczupła?tamta druga nie miałą do niej startu?a niby dlaczego?Boze ale jestescie , pusci i powierzchowni, współczuje wam, czy macie w ogole dusze czy myslicie tylko fiutami?i cipkami? ta chuda nieogarnieta jakaś współczuje jej zostan zona rolnika bym nie chciała..czego zazdroscic? te co odeszły i nie zostały wybrane beda miały w zyciu lepiej niz z rolnikiem na roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulka okropna byla, nadęta dziewczynka, nic sie jej nie podobalo :O jak ja nie lubie takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo mi o sam wyglad i nie wzgledem tej Uli tylko ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Ula z tym rozdartym ryjem może pójść co najwyżej na bazar. Zachowuje się jakby wszyscy byli pezeciwo niej. Ewa jest delikatna i wrażliwa. Chyba żaden facet nie miałby wątpliwości którą wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Takie macie wrażenie? mi się właśnie wydaje, że Ula nie lubi nieczystej gry, podlizywania się itd, a przy tym jest szczera :) a Ewa wydaje mi się że jej za bardzo zależy na tym, żeby złapać chłopa , poza tym nie lubię dziewuch uganiających się za facetami...no i ona jest taka skryta i w ogóle :o Noo druga sprawa, że Grzesiek też nie sprawia na mnie wrażenia miłego gościa :p więc niech się teraz Ewa cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kandydatka dla Władka czyli żona rolnika winna być silna , robotna , by jak koń zachoruje móc go zastąpić w polu. jeść też nie powinna zbyt dużo bo na przednówku bida. a w tv same takie jaśnie panie gdzie une na wieś chyba się opalać nad stawem jedynie. ani to upiec nic nie umie ni ugotować poza herbatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Noo druga sprawa, że Grzesiek też nie sprawia na mnie wrażenia miłego gościa" Jeśli Grzesiek nie jest miłym facetem, to Ty masz pokręcona psychę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje ze Adas dobrze wybral, pasuje do niego ta Anka, nie udaje, nie podlizuje sie, izka tez byla fajna ale coz... co Do zbyszka, on ma watpliwosci, bo chcialby zeby ta jego Kasia byla bardziej zyciowa, pogadana okrzyczala itd... Pawel i Natalia, mysle ze ta mloda dziewczyna go zauroczyla, a co z tego bedzie to nie wiadomo, a staszek i grazynka, hmmm skoro jej nie lezy to mogla podziekowac, i odejsc, a nie mowic po jak on sie mial zachowac i co zrobic, grzesiek i Ewa, fajnie bardzo fajnie, moze cos z tego bedzie, ta ula byla zazdrosna, nawet na odejscie zbesztala, i co to wogole ma byc pozegnanie ale Ty jedz bo taka mizerna jestes.... tak to jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Izka by miała szanse, gdyby nie Anka. Bo od początku widać, że Adam Izkę bardzo polubił, ale jednak do Anki go ciągnęło. Szkoda mi Izki, życzę jej powodzenia, żeby kogoś fajnego znalazła. Obie były świetne, najlepiej jakby Adam obie wybrał hehehe :D:D:D A co do Kasi to mam nadzieję, że jeszcze pokaże pazurki, np. jak będzie na swoim, bo u Zbyszka to taka trochę zestresowana się wydawała. Trzymam za nich kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ten gruby od disco polo wybrał dobrze i myślę, że jest tu szansa na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Grażynka miała wcześniej wiedzieć jak zostanie powiedziane którą wybrał? Też mi się zdaje że powiedział to tak byle jak, ale sądzę że chciał dobrze bo w ten sposób nie powiedział wcale kogo nie wybiera, więc z jego strony mogło to wyglądać niby delikatniej, ale Grażynka poczuła sie wybrana byle jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaaaaaaaaaa28
Ja od razu tak typowałam, że wybiorą haha ... Natalia od Pawła najładniejsza z tych trzech, ale czy którakolwiek z nich nadaje się na wieś? Wątpię... Kasia od Zbyszka jest flegmatyczna, ale widać, że się stara, zależy jej i chce się uczyć. Tylko będzie miała ciężko z tymi siostrami Zbyszka, chyba jej jeszcze nie akceptują. Gruby myślę, że miał ochotę na obie kobitki- rudą do łóżka a czarną na żonę haha. Z kolei Stasiek źle wybrał, blondynka do niego nie pasuje i tak nic z tego nie będzie. Powinien wybrać tę w krótkich włosach, co w szpitalu była, najbardziej chyba do niego pasowała, bo czarnej też nie podpasował, że skąpy...Grzesiu dobrze wybrał. Ewa jest wrażliwa i uczuciowa , może go pokochać. A Ulka taka prosta baba, widać było, że na hektary poleciała, z nią by miał piekło, ciągle awantury tylko, bo pyskata i wredna. Zresztą z urody też Ewa ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam... Ja kiedyś smakowałam życia na wsi i powiem że mogłabym mieszkać na wsi ale z wybrankiem mego serca który urodził się w mieście jak ja. Taka nasza wyprowadzka z miasta musiałaby być uzasadniona Lubię mieć blisko na zakupy i na basen Więc dom musiałby być na bogato ze spiżarnią i kucharzami bo wyjść zjeść też lubię. Dlatego takie życie na wsi to nie dla mnie ale gdybym miała mieszkać w dworku z służbą mieć salę kinową i basen z oranżerią to czemu nie... Zapraszałabym gości i prowadziłabym otwarty dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta od Zbyszka jest tragiczna :o z wygladu z i charakteru z duzym naciskiem na charakter , tak- chcialabym napisac zj*****j ale nie wypada - laski to w zyciu nie spotkalam , jest mdla jak flaki z olejem , nudna , sztywna i w ogole u niej wszystko jest na nie NIE NIE , niech Zbyszek nie liczy ze ona pazura pokaze bo ona pazura nigdy nie miala i miec nie bedzie Sztywna nudziara- i taka tez bedzie w lozku brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem dlaczego wy wszyscy tą Ewę tak dobrze odbieracie :D Pisałam już wyżej co sądzę i uważam że mam rację :) Ula po prostu nie znosi gierek, wyczuwa w Ewie fałsz i nie może patrzyć że rześ tego nie widzi....no ale chłopy już takie są, a potem nic tylko narzekanie, że żona nie taka....poza tym nie uwierzę ze od niego dziewczyna z dzieckiem tak sobie bez powodu poszła, chociaż on taki dobry byl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie, ale ja uważam że z dziewczyn Grzesia Ula jest fajniejsza niż Ewa. Ewa jest za szczupła, kapryśna, ciągle stroi fochy i nie potrafi gotować. Ula ma sylwetkę akurat, potrafi gotować i nie jest kapryśna. Co do Adama to myślę że leciał na Izkę. A czemu wybrał Anię? Chyba z uwagi na to że idzie z przebojem przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bycia żoną rolnika to spokojnie bym mogła :) ALE tylko rolnika, nie calej jego rodziny tak jak tam wszędzie oprócz tego Staśka jest :o dla mnie to nienormalne żeby mieszkać z rodzicami, pracować z rodzicami i w ogóle wszystko wspólnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto ogląda miejską wersję tego o czym tutaj piszecie,,KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA"? To DOPIERO JEST HARCORE x ogladalam a raczej probowalam ale sie nie dalo - dno dna program ustawka zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak czemu :) bo mu rodzinka nagadala że Anka młodsza i jeszcze dzieci będą :) poza tym ona nie była po rozwodzie, nie miała dzieci...na wsi to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×