Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka24

romans z ojcem przyjaciółki?!

Polecane posty

Gość przyjaciółka24

Pracuje z przyjaciółką w jednym dziale. Po pracy też często się widujemy, jest to dla mnie bardzo bliska osoba. Ostatnio niestety doszło do czegoś co wykracza poza wszelkie ramy moralności. Poszłam do jej domu zanieść dokumenty których zapomniała z pracy. Otworzył jej ojciec mówił ze córka bedzie za godzinę i ze jak chce to moge zaczekac. Chciałam zostawic dokumenty i isc ale jej ojciec nalegał na to ze zrobi mi zimnego drinka z lodem na tarasie. Ja ze byłam zgrzana i tłukłam sie pół miasta autobusem to przystałam na tę propozycję. No i usiadłam na tarasie, jej ojciec był sam w domu. Zaczął mi coś gadac o ich ogrodzie, o jakis roślinach ..... i mówił ze kupił huśtawkę ogrodową i żebyśmy sie na nią przesiedli bo jeszcze nie używana i wypróbujemy. No i rozmawiam z nim, a on poleciał po kolejnego drinka. Siedzimy, pijemy i nagle on zaczął mówić że jestem piękniesza od jego kwiatów. Podziekowałam za komplement i nastała cisza a on dłonią przesunął po moim udzie (byłam w letniej sukience). Nie wiedziałam jak zareagować ! Ale on pewny siebie, włożył mi rękę pod majtki, zamurowało mnie totalnie. Zaczął robić mi palcówę i poczułam przyjemność ale odepchnęłam jego rękę wtedy on przeprosił ipowiedział ze nie wie co go skusiło... Wtedy o dziwo ja poczułam zawiedzenie ze on nie kontyynuuuje bo w moment sie napaliłam. Ale siedziałam cicho a on cos znów opowiadał (facet ma gadane). JA juz nie słuchałam bo byłam strasznie mokra i miałam ochote ogromną. On nagle wstał i powiedział że dłużej nie wytrzyma, podniósł moją sukienkę odsunął majtki i lizał.... nawet nie umiem opisac co sie ze mną działo, fale rozkoszy !!! Wkładał cały język do pochwy a zaraz szybkimi ruchami podlizywał łechtaczkę. No a potem skończyło się stosunkiem na tej huśtawce . Było cudownie .... W połowie jakoś powiedziałam mu do ucha ze sie boje ze Aneta (jego córka ) wróci a on powiedział, ze ...wyjechała na weekend!!! :D i zdradził mi że marzył o tym momencie od dawna aż wreszcie zostaniemy sami.... Nigdy bym sie tego po nim nie spodziewała, on z żoną raczej poważni ludzie. I po sobie też bym sie nie spodziewała... Po wszystkim wziełam prysznic i pożegnaliśmy się namiętnym pocałunkiem, aż czuje dreszcze :) i pierwszy raz całowałam faceta z wąsikiem ;) dodam ze minetka plus jego wąsy megaaa... Teraz on do mnie pisze na portalu społecznościowym.... co robić? Z jednej strony mam ochote , a z drugiej lojalność wobec przyjaciółki... i jego żona... Co robić? Wybaczcie moje opisy tego wszystkiego ale sami widzicie jaka jestem jeszcze w euforii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by mi zagwarantowal dyskrecje to bym sie z nim spotykala pod jednym warunkiem ze jest dobry w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d..pie przyjaciółka , pomysl raczej o jego żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja :) - nie wiedziałaś, że Twoja przyjaciółka wyjeżdża na weekend? NIEMOŻLIWE 1/10 za oryginalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
uważaj tylko żeby nikt was nie widział podniecające to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
widziałyśmy sie w pracy w piątek a w sobotę wpadłam z tymi dokumentami bez uprzedzenia (często tak robiłam) ale tym razem jej nie zastałam, nie wiedziałam, że wyjeżdża, nie umawiałyśmy sie na ten weekend wiec nie musi mi meldowac kazdego kolejnego kroku :P . Ale już wiem ze była z mamą u babci a jej ojciec został zeby "robić w ogrodzie" jak to potem powiedziała mi przez telefon przyjaciółka ... Dobrze że nie widziała jak sie czerwienie w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dyskretne miejsce na spotkania z nim to kozystaj z tego ile sie daje tylko nie zapomnij o zabezpieczeniu, a szparka to nie mydlo, kutas tez sladu nie zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nas nie widział bo od strony ogrodu nie ma budynków tylko jest lasek i duże ogrodzenie . Oni mieszkają na obrzeżach miasta. Ahhh myśle o nim ciągle... Ale mam wyrzuty jeśli chodzi o jego żone - mame przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
17:26 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana mysl o sobie,zeby to bie dobrze bylo i tobie zeby dogodzil,a zona to juz jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie prowokacji - do autorki: i tłukłaś się przez całe miasto W SOBOTĘ BEZ UPRZEDZENIA W NAJWIĘKSZY UPAŁ, żeby (być może) pocałować klamkę? Nie wierzę, że byś to robiła bez uprzedzenia. No chyba że jesteś głupia :) x dopracuj takie szczegóły i następnym razem pójdzie Ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
Ale jesli jakims cudem sie żona dowie to..rozwale rodzine przyjaciółki :( wiem ze to byłby koniec przyjaźni... A tak bardzo go pragnę :( mimo że ja mam 24 lata a on jest po pięćdziesiątce... Ale nigdy nie miałam takiego partnera, męski mimo że z brzuszkiem i wąsikiem to szalenie podniecający i ten dywanik na klacie mmmmm.... Naprawde nie wiedziałam ze z dojrzałym facetem przeżyje coś czego nigdy nie doświadczylam z młodymi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
gość przestań sie mnie czepiac ! nie rozumiesz ze nie wiedziałam nic o wyjezdzie dlatego byłam pewna ze przyjaciółka bedzie w domu ! A ona pojechała spontanicznie z mama do babci.. Co miała mi to meldowac? nie wiedziala ze do niej jade dlatego tak wszystko sie ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciolka24-- a ma duzego i jedzie nim w ciebie rowno? Zazdroszcze Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyno masz wyobraźnię, nawet nie doczytałam do końca, bo szkoda oczu marnować na takie wypociny. Jak chcesz się z nim jeszcze zabawić to leć do niego i pewnie - rozbij rodzinę przyjaciółce, na pewno dalej będzie twoją przyjaciółką i będzie ci za to wdzięczna. O losie, co za świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
z mojego doświadczenia to miał sredniego, ale był gruby i strasznie twardy :) a strasznie owłosiony ogólnie facet :D ale nie przeszkadzało mi to wręcz przeciwnie podkręcało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie jest prowokacja (w co wątpię) to na razie nie ma mowy o żadnym romansie. Facet cię przeleciał autorko i tyle. A twoje opisy są wyjątkowo infantylne, współczuję przyszłemu partnerowi (jak już skończysz fantazjować i zaczniesz naprawdę uprawiać seks).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
on napisał mi nastepnego dnia wiadomosc na fejsbuku . Komplementy plus zaproszenie nad jezioro (bo żona z córką nie wróciły jeszcze). ALe odmówiłam. Dziś też pisał, on daje ciągle aluzje na temat spotkania widać ze chce to kontynuowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To konynuuj. Przyjaciółka jak się dowie odpłaci ci tym samym wskakując do łóżka twojego ojca. Mamusia będzie z ciebie dumna. Swoją drogą musisz zachowywać się jak rasowa kurewka skoro po kwadransie rozmowy zaczął ci grzebać w majtkach (albo jest takim kurwiarzem, że usiłuje wsadzić łapy w majtki każdej, a tylko niektóre się na to łapią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
Nie pisz mi o moich rodzicach bo ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciolka24-- jak masz szanse to dlaczego,nie kozystasz: jutro moze juz tego nie byc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o tyle dla nich lepiej, że nie widzą jaką k***ę wychowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka24
dlaczego kur/we? ja nie jestem w związku ! To on zdradził nie ja ! Uważasz ze ktoś wolny, uprawiający seks jest winien czyjejs zdrady? Problem tkwi tylko w tym ze to ojciec przyjaciółki i miałaby mi to za złe ale określenie "kur/wa" to nie pasuje. Nikt za seks mi nie płacił ani nikogo ne zdradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta rozkładająca nogi przed zupełnie obcym facetem po kwadransie rozmowy, w dodatku gdy jest on ojcem jej przyjaciółki jest kurwą i to najgorszego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciolka24-- nie przejmuj sie tym slowem co ten wyzej napisal, bo my za nimi nie latamy tylko oni nas potrzebuja zeby sobie jajka wyproznic, a jak by nas nie bylo to by im rece pochly od walenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
TEZ JESTEM STARSZY I WIEM ZE TAK SIE ZDARZA FAJNY JEST TAKI SEX JA POMAGAM FINANSOWO TAKIM KOBIETOM DODATKOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
UZYWAJ ILE MOZESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dupodajka. 15 min gadki i daje jakiemus dziadowi :D Zrobilabys kariere w domu starcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zakochała się w moim ojcu i był problem bo trwało to dosć długo.Co prawda nigdy nic nie było miedzy ojcem a koleżanką.Nawet ojciec o tym do końca nie wiedział była nastolatką,że ona jest w nim zakochana.Przeszło to po latach lecz do dzis ma niespełnine mazenie pomimo,ze ma meża i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×