Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

romans z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość

Trwa to 3 miesiące spotkaliśmy się "oficjalnie" jako kochankowie 4 razy. Zawsze tłumaczyłam sobie "to tylko sex". Juz na pierwszym zbliżeniu powiedział mi że mnie kocha. Zbesztalam go za to oczywiście i prosilam żeby tego nie mówił bo oboje wiemy ze to nie prawda. Ale dzisiaj znowu mi to wyznał kazalam zeby przestał znów powtórzył. Nie wiem co myśleć nie podoba mi się to. Zwlaszcza gdy jak zapytalam go czy jest Szczęśliwy w zwiazku zbyl to slowem PRZYZWYCZAJENIE . Ja tez jestem w zwiazku może nie z takim stażem jak on (20lat ) ja tylko 5 ale tak samo odczuwam bardziej przyzwyczajenie do partnera a przez kochanka mam mieszane uczucia i tak naprawdę nie wiem czy Kocham. Po co komplikuje mi życie bardziej niż to zrobił ? Po co mówi ze kocha? Nie chcę go pytać o to po co tak mowi byc może to tez jest przyzwyczajenie po seksie z żoną? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest z facetami... żona o Was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie zaczęłam . Kategorycznie mowilam nie. Za każdym razem mowilam mu ze tak nie może być ze ma żonę, dzieci. A on pytal co by bylo gdyby nie mial. Nie docieraly do niego moje słowa. W końcu dałam się ponieść chwili i stało się. Teraz juz sama nie wiem czy to co zrobilam w sumie razem zrobilismy powinno sie zdarzyć bo czuje że nie jest mi obojetny. Tęsknię za nim kiedy go nie ma i najgorsze jest to że wyobrażam sobie co robi z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie. Ona zabiła by mnie a moj parter jego. Bo znają sie bardzo dobrze. WCALE nie mam 15 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda jesteś. On mógłby być Twoim ojcem. No ale tu nie o to chodzi. Zainteresował mnie Twój temat bo też miałam przygodę z żonatym facetem. Tylko że u nas do seksu nie doszło. Kilka pocałunkow których teraz żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz jakiś porad czy coś to pisz prawdę. a nie ze masz 15 później ze nie. zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam 15 lat tylko 21 a on 40 fakt moglby być moim ojcem ale nim nie jest. Nie wiem co mnie do niego ciągnie ale ciągnie. I nic na to nie poradzę. Wpadlam po uszy. I nie wiem jak tego wybrnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pisalam o tym wieku. Tylko ktos inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona 21 a on 40 :D Kurwa jak ci nie wstyd :D jakie ma auto? Porsche cayenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy faceci maja w sobie to coś. U nas różnica była 15 lat. Nie potrafię opisać jak do tego doszło. Ale w tamtej chwili kręcił mnie. Chciałam się tylko z nim całować i całować. Dziwne ze odmówiłam seksu. Może się faktycznie w Tobie zakochał. Jesteś młoda. Masz w Tobie to coś co go kręci. Tylko najgorsze w tym ze Ty znasz żonę a Twój partner jego. Jeśli chcecie to ciągnąć to musicie być bardzo ostrożni. Spotykacie się w czwórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur**a czy jak kobietę zainteresuje starszy facet to znaczy ze leci na jego auto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko. Jest jego kuzynem. Ale nie widuja sie na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektórzy są p******i. I nie wiem dlaczego. To że spodoba Ci się starszy facet to musi już być nadziany. Widać jaka miarą mierzycie. Pewnie tak samo wybieracie. A Ty się nie przejmuj co inni piszą. Bo napiszesz ze się z kimś pocałowalas to już d***** będziesz. Taki głupi naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcu tez ciągniesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojemu ojcu ciągnie :D w*********j załóż se swój temat a w tytule wpisz że se pobliżasz z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, jemu wolno mowic co mu sie podoba. Jesli sie w Tobie zakochal i czuje potrzebe powiedzenia ci tego, to ma swiete prawo. To czy tobie to odpowiada, to inna sprawa. Ale na pewno musialas sie liczyc z tym, ze zawsze w gre wchodza uczucia obu stron i kontroli nad nimi nie masz. Zalozenie, ze zabraniajac mu o nich mowic, bedziesz mogla je kontrolowac jest naiwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że z zona uprawia seks to raczej logiczne. W innym razie już dawno by coś wyczula i by zaczęła weszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać masz coś po ojcu. Zero szacunku do kobiet. Juz Tobie dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ja nie wiem czy chce to słyszeć od niego. Może boje się że też coś do niego poczuje. Nie wiem. Weszłam w to tylko dlatego że czulam się inna bardziej wyróżniona ze mogę zbudować taka niewinna relacje z kimś kto tak na mnie działa i że to będzie tylko odskocznia od codzienności która się nie wyda. Bo ma żonę i nie sadze że chce zakończyć małżeństwo. Czysty układ. A teraz już sama nie wiem co robie i co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_wawa
Mam 45 lat dam pałkę do possania co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czyimś nieszczęściu swojego szczęścia nie zbudujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie poleciala na kase? A o czym moze rozmawiac taka gowniara z dojrzalym facetem? Jakie moga miec wspolne tematy oprocz seksu? Zadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo się ocenia książke po okładce? Sam sobie possij jak masz taką ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to Ty zakochana po uszy jesteś. Tylko po prostu nie chcesz przyjąć tego do wiadomości. A zadam Ci jedno pytanie. Coś wspaniałas ze myślisz co on z zona robi. a Ty ze swoim partnerem juz nie uprawiasz seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu sie myslisz. Mamy wspólne tematy. Jego interesuje wszystko co ja robię a mnie interesuje co on robi. Codziennie romawiamy przez telefon. Zwierza mi się a ja jemu. Traktujemy się jak przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie o Waszym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak często mu ssiesz? Ma małego czy dużego? Ile ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×