Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z pozycji dystansu

Romans z żonatym

Polecane posty

Gość z pozycji dystansu

Co wami kieruje, że takie relację trwają u was dłużej niż 2-3 miesiące? Takie patologie ciągną się u niektórych kobiet latami. Poszukajcie rozumu i znajdźcie sobie kogoś normalnego. Z doświadczenia i życiowej mądrości radzę uciekać.. i to w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagitariat
Nie chcę "normalnego". Zakochałam się w nim i tak już zostanie. Jesteśmy ze sobą 2 lata. 1.5 roku ze sobą mieszkamy. Nie sądzę, żeby kiedykolwiek się rozwiódł, ze względu na pieniądze. Na początku mi to przeszkadzało, teraz mam to w nosie. Mnie ślub do szczęścia potrzebny nie jest. Z żoną od 20 lat nie żyje, ona ma serdecznie wyj****e na niego i jeszcze bardziej na mnie, sama też na pewno kogoś ma od dawna. Nie rozumiem dlaczego nie rozwiedli się wiele lat temu, ale w sumie nie jest to moja sprawa i nie podejmuję na ten temat rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to zwykłe świństwo." - a niby kto komu robi to świństwo? pewnie kochanka żonce hehe? a mężuś to co, biedulek niczemu nie winien? to po pierwsze a po drugie żony też niech wreszcie wezmą się za siebie bo całe zło zaczyna się najpierw między żoną a mężem a kochanka to tylko skutek tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo całe zło zaczyna się najpierw między żoną a mężem a kochanka to tylko skutek tego. :D, :D, :D czy stwierdzenie: okradam szefa i jest to skutek tego że za mało mi płaci jest też dla ciebie równie oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden wolny ****ać cię nie chce że twoja grupa docelowa to faceci z problemami małżeńskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***wska logika kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pożądaj żony/męża bliźniego swego. Prawda, ze proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"K***wska logika kochanek." - mylisz się droga żonko :D to przede wszystkim logika wyposzczonych mężusiów i ich ASEKSUALNYCH ŻON i przyjmij to wreszcie do swego kapucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapucynem myślisz? Od dawna to podejrzewam, że nie mózgiem w głowie a spermà w główce kapucyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To logika tępych, łatwych szmat z okolicznych krzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To logika tępych, łatwych szmat z okolicznych krzaków." - a mimo to mężuś jeden z drugim z ochotą woli przebywać w tych krzakach z obcą babą niż w małzeńskim łożu z tą jakże przecudowną żonką :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowie są z żonami a tamte robią tym co żony ich nie chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężuś bez moralności, myślący penisem jak arab, będzie wsadzał wszędzie i każdej. Nie ma znaczenia, czy żona jest atrakcyjna czy nie. Taki się żeni dla pozoru, by kazdej kochance potem mówić, ze "żona taka, śmaka, ze dzieci, kredyty", by kochanka znała swoje miejsce (i nie oczekiwała czegoś więcej). Są takie, które zadowalają się okr****** zainteresowania. Ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Co jest złego w Arabie? A z tym romansem to jak na rynku popyt /podaż, a Arabowie lubią się targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że od jakichś 3 miesięcy jestem zalogowana na portalu randkowym i prawie 100% facetów to żonaci. Są strasznie natrętni i denerwują mnie, bo ja szukam wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Bo wolni jak nazwa wskazuje jeszcze mają czas na logowanie, powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Z wolnym facetem to tak jak znaczek w zbiorach filatelisy, nikt z niego nie skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×