Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozczarowanie..

Polecane posty

Gość gość

mam problem, niedawno przżylam bardzo boleśnie rozczarowanie kimś, na kogo bardzo liczylam przez dlugi czas.. mineło juuż troche czasu, w sumie to niewiele bo miesiać dopiero, ale ja wciaż przeżywam to wszystko, placze, wściekam się, i nie moge uporać się kompletnie z tym uczuciem.. jakiś czas temu, nie wiem czemu to zrobilam zagadalam do chlopaka na pewnym portalu, zrobilam to chyba dlatego ze czulam sie samotna, albo po prostu chcialam desperacko o ta,mtym zapomnieć, i wyzbyc sie uczuć do niego, ale teraz widze, ze to byl zly pomysl..zastanawiam sie czy powinnam powiedzieć, temu chlopakowi prawde, ze przezylam takie rozczarowanie, i nie jestem gotowa na kolejną relacje, tez w sumie troche bez sensu, bo bardzo krótko go znam, wiec nie wiem co on sobie myśli, czy ma jakieś nadzieje w zwiazku ze mną, ale wspominal o spotkaniach chce ze mnąpisać, więc chyba tak.. i nie wiem co robic, poczekać, czy powiedzieć, co czuje, dodam , ze ta sytuacja bardzo mie męczy, czasem wpadam w doł i nie chce mi się znikim gadac, i nawet nie wiem wtedy jak mialabym wytlumaczyć mu moj stan.. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z nim spokoj i poczekaj az ci przejdzie. pakowanie sie w cos nowego gdy jeszcze myslami jestes w poprzednim nie ma sensu. nie mozesz chwile pozyc bez zadnego fagasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge, bo cale życie praktycznie bylam, dopiero od niedawna zaczelam spotykać sie z facetami.Raczej chodzi o to, ze sie obawiam, ze poki nie znajde nowego, to wciaż będę myslami przy tamtym, ale tez nie jestem gotowa na kolejne rozczarowanie, i mysle tez że moge go przez to skrzywdzić pierwsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mu powiedziec, w sumie to nawet nie wiem, czy on ma jakieś poważniejsze zamiary wobec mnie, ale pisze do mnie i chce sie spotkac, więc można wnioskować po tym, ze tak.. ale zaledwie, kilka wiadomosci z nim wymienilam , wiec nie wiem, czy jest sens by cokolwiek mowic na ten temat..? czy wlasnie wrecz przeciwnie mozę teraz powinnam powiedzieć, tak by nie robil sobie nadziei..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, ogarnij się. Zacznij myśleć logicznie(wiem, że to dla ciebie trudne) bo czytam, co piszesz, a piszesz, jak po/je/bana. Rozczarowałaś się, więc teraz uporaj się ze swoimi emocjami, tak na początek, a dopiero później szukaj następnego jelenia, z którym znowu będziesz musiała sobie radzić i niewątpliwie przeżywać kolejne rozczarowania. Osobiście jestem rozczarowany tobą i tym, co tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu jestes rozczarowany mna, bo chyba sie nie znamy.. ale kimkolwiek jestes, to nie musiales od razu tak z grubej rury.. też tak myśle, ze tak bedzie lepiej jesli dam sobie na wstrzymanie na jakiś czas, po prostu chcialam tez poznać opinie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze nie jestes tym o kim myslę, ale jesli tak to jest mi bardzo przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×