Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veryprettywomen

Rozdrabniacz czy blender

Polecane posty

Gość Veryprettywomen

Witam, używałam długo i namiętnie rozdrabniacza do warzyw Silvercrest z Lidla ale w końcu odmówił posłuszeństwa. Instynktownie zaczęłam w sklepach z AGD szukać rozdrabniacza, wybór ogranicza sie najczęściej do 3 sztuk max, i zaczęłam sie zastanawiać czy nie lepiej kupić blender kielichowy? Czy nie bede mogła go wykorzystać do tego do czego rozdrabniacza + dodatkowe opcje? Dodam, ze rozdrabniacza używałam głownie do krojenia cebuli i kruszenia lodu. Co lepiej kupić co radzicie? A jezeli blender to jakie polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaMonolcia
Blender nie zrobi z tej cebuli bardziej papki niz drobnych kawałków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkagotuje
blender albo robot kuchenny, bedziesz miala wiele zadan z glowy przy okazji jednego sprzetu. ja mam akurat blender kielichowy ronic, a moja mama robota kuchennego magimix , z ktorego kilka razy korzystalam, takze uwazam ze te dwa sprzety sa naprawde godne polecenia, ze wzgledu na swoja wielozadaniowosc. Dodatkowo fajnie, szybko sie je czysci i maja dluga gwarancje na czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W blenderze tak fajnie cebulki nie pokroisz jak w rozdrabniaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jedno i drugie ma swoje zastosowanie :D ja ostatnio zamawialam fajny blender w sferisie, rozdrabniacze też chyba mieli to nie jest duży wydatek a oszczędza dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×