Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RÓŻNE opinie na temat działania tabletek anty

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pewne pytanie. Chciałabym się dowiedzieć czy jest prawdą, że przy wzięciu tabletki anty pierwszego dnia miesiączki jestem zabezpieczona od razu. W ulotce jest napisane, że tak, a przy 2-5 dniu trzeba zabezpieczać się dodatkowo przez tydzień. Moja Pani ginekolog powiedziała mi, że mam 1 tabletkę wziąć 1 dnia okresu i przez tydzień się dodatkowo zabezpieczać. Kto ma rację? Wydaję mi się, że ulotka nie powinna kłamać, bo to się mija z celem. Ostatni zdarzyła mi się niepokojąca (?) sytuacja. 7 dnia brania tabletek uprawiałam seks bez zabezpieczenia w wytryskiem na zewnątrz. Po stosunku przyjęłam 7 tabletkę, gdyż wtedy wypadała godzina. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w takim wypadku, bo już od tych wszystkich wypowiedzi mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działasz prawidłowo.Powinien konńczyć w tobie.Wtedy jest prawidłowy sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaialuiza84
Jedno działanie antykoncepcji jest pewne w 100 procentach: POWODUJĄ OGROMNE DZIURY W MIŁOŚCI I WIĘZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lilaialuiza84 a niby czemu wg ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko chodzi mi o to, czy zabezpieczenie jest po 1 tabletce czy po tygodniu, niby nieduża różnica, ale jednak potrafi namieszać w głowie i zasiać wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
tez sie nad tym zastanawiam czy wierzyc ulotce wyjezdzam na wakacje i wiem ze sie bedze dzialo a zaczelam pierwsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja biorę już 9 a kończyć w sobie jeszcze mi pozwalam. nie wiem czy im zaufać. :-P w końcu 100proc. pewności nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pozwalam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
do gościa wyżej nie bój się ja biore rok kończenie w środku i w ciazy nie bylam nie jestem a pozwolilam na konczenie w srodku bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotka "ma rację".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie napisałam, że budzi we mnie przerażenie, wolę po prostu się dowiedzieć czegoś więcej, posłuchać waszych opinii. A ŻYCIE jak to nazwałaś nie budzi we mnie strachu, ale tabletki mogą źle wpłynąć na płód więc lepiej zapytać kogoś bardziej doświadczonego w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilialuiza84 skoro jesteś przeciw antykoncepcji i chcesz mieć drużynę piłkarska to powodzenia. ale nie każdy chce:-) ulotka nie kłamie:-) mi ginekolog powiedział że po pierwszym opakowaniu będę bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się wydaję, że ulotka ma rację.W innym wypadku byłaby to antyreklama leku, gdyby podawano fałszywe informację :) ale dziękuję bardzo za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
po pierwszym opakowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, Tobie powiedział, że po pierwszym opakowaniu, a dla mnie, że po pierwszym tygodniu :) tyle różnych opinii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina13 serio? zdarza mi się uprawiać seks nawet dwa razy dziennie . kochamy się od wielu lat i ciągle z gumka:-P teraz zaczęłam brac tabletki a nie pozwalam na dojście we mnie.ciagle obiecuje sobie ze przestane się bać ale po 3opakowaniu a nie 9tabl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
serio serio dla mnie kiedy facet konczy w srodku jest super przyjemne wiec napewno z tego nie zrezygnuje a tym bardziej ze czasem to sprawia ze mam taki mini orgazm i nie pozwalam mu wyjsc z siebie chociaz biedny juz by chcial ;) nie wiem moze dlatego ze wtedy robi sie ciasniej w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również myślałam, że jak zacznę brać tabletki to strach zniknie, a jednak nie do końca. Dzisiaj minął tydzień, więc według mojego lekarza jestem w pełni zabezpieczona. Tabletki biorę regularnie, bez wymiotów czy też biegunki, więc prawdopodobieństwo ciąży jest wręcz znikome. Tylko martwi mnie ta sytuacja z 7 dnia cyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 3może przesadzilam haha ale jak minie mi plamienie . ciągle je mam. albo po pierwszym opakowaniu żeby mieć pewność. gdybym nie miała plamien to może bym się skusiła po miesiączce od razu . tzn ja wzielam w czwartym dniu cyklu także przez 7dni jeszcze zabezpieczenie jak inf zawarta w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
no jak wzielas w 4 dniu cyklu to faktycznie lepiej nie eksperymentuj bo to moze byc twoje ostatnie konczenie w srodku bez ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też jest ta informacja, dlatego troszkę się gryzie z zaleceniem lekarza :) też boję się plamień chociaż jak na razie jest wszystko ok, raz miałam 'bulgotki' w brzuchu ale poszłam spać i rano było wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
a jakie tabl bierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe czyli nie jestem jedyna:-) ciągle słyszę; to co za tydzień wypróbujemy czy działa? a ja ciągle mu odmawiam:-P nina13 taki mini orgazm czuje nawet gdy mój facet dochodzi w gumce. chce w końcu spróbować bez a stres jest. ja pierwsza tabl zwymiotowalam więc zaczęłam brać później i z reszta już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daylette, bez 7dniowej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
moim zdaniem dochodzenie w srodku jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina13
ja brałam yasmin a teraz zmienilam na ovulastan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie jesteś :D ale dzisiaj może się przełamię :D jednak nie chciałam żeby cała odpowiedzialność brania tabsów spadła na mnie dlatego ustawiłam u mojego faceta budzik na daną godzinę, niech on też bierze udział w tym procesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×