Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozplakany

Rozstanie po 5,5roku

Polecane posty

Gość rozplakany

Witajcie. Mam doła, zerwała ze mną dziewczyna wczoraj po 5, 5 roku powód jest taki że już nie chce się bawić w naprawianie tego związku ze co ileś tam miesięcy się klucilismy myśląc o zerwaniu i się godzilismy się. Dzisiaj jej kupiłem kwiaty i przeprosilem za moje zachowanie, ale ona ich nie przyjęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ja zaniedbywales, rzadko ja posuwales, albo za malego masz. A moze znalazla sobie innego co ma lepszego i przerznie ja zdrowo,trudno wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czego ryczy? Nic na siłę, zawsze znajdziesz kogoś, żeby się pokłócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetrzymaj ją troche, z dwa dni sie nie odzywaj i potem ją przeproś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozplakany
Właśnie ona nie chce już tego przemyśleć nic kompletnie. Inne dziewczyny zazdroscily jej ze ma takiego chłopaka który tak do niej mówi i robi wszystko dla niej. Nie wiem. Poczekać z tydzień i odezwać się do niej czy już całkiem sobie odpuścić? To nie jest rok czy dwa tylko ponad 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim czasie to faktycznie obustronne chroniczne zaniedbywanie. Związek trzeba pielęgnować CODZIENNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan lametowac jak zerwala to już po ptakach teraz jesteś wolny i możesz robic ci chcesz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz napisz jak sie zachowywales ze zerwala - bo nie zrobila tego bez powodu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polamentować też możesz, i popłakać, i porospaczać byle nie za długo, dziewczyn jest tyyle na świecie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w ciagu 5,5 roku nie udało Wam się dotrzeć i znaleźć zrozumienie, to może jej decyzja była właściwa. Związek powinien dawać szczęście i zaspokajać emocjonalne potrzeby obu partnerów. Chcesz ciągnąc coś na siłę, bo trwało łącznie 5,5 roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozplakany
Ogólnie jest mi smutno i w ogóle. Stwierdziła że lepiej teraz niż później bardziej rozpocząć. Skoro się nawzajem kocha to trzeba walczyć o to. Ja byłem dla niej miły ale ostatnio była lekka kłótnia i się nie odzywałem do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tzw związek przechodzony, czas to zakończyć, czasem małżeństwa trwają krócej, wiem jest trudno ale wiesz... czas zamknąć ten rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×