Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wioletka44

Rozstępy :(

Polecane posty

Co polecacie na rozstępy ? Ja osobiście stosuje kwas glikolowy 30% i 50%, ile czasu muszę czekać na jakiekolwiek efekty ? Czytałam kilka forum, ale nic konkretnego sie nie dowiedzialam. Mam 16 lat a rozstępy już białe ;(( POMOCY ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , nie wiem czy wogole jest cos takiego by sie calkowicie pozbyc roztepow ale jak to prawda to zrobie wszystko by sie tego swinstwa pozbyc, po 3 ciazach w tym blizniaczej ,choc jestem szczupla ,to niestety mam duzo roztepow Masz 16 lat i juz roztepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale mam ;( szybko przytylam i pozniej duzo schudlam ;( stosowalam tez bio-oil i troche pomogl :) teraz kwasy glikolowy i derma roller =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój znajomy też ma rozstępy już od wielu lat i zaniechał leczenia. nic mu nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś tego?? http://www.palmers.info.pl/ podobno działa. mozna kupic w aptece ale nie w kazdej. musisz poszukac na necie w jakich mozna kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jeszcze bardzo młoda, dlatego Twoje rozstępy z wiekiem mogą stawać się coraz bardziej niewidoczne. Jeśli żadne kosmetyki nie pomogą, a rozstępy wciąż będą bardzo widoczne, do walki z nimi stosuje się zabiegi karboksyterapii lub laser frakcyjny CO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczedna
Kup kremy i tabletki na rozstępy, są takie dostępne w aptekach. A kremy w dobrej cenie ma sklep http://www.spa-medica.eu oni oferują sprzęty i urządzenia kosmetyczne. Coś wybierzesz i głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlga
Hej mam na imię Olga i jestem z Krakowa. Z autopsji: stosowałam już na rozstepy po ciąży laser Co2, dermabrazję , kwasy, roller ...efekt bez szału a przez 5 lat to trochę kosztowało. Dopiero niedawno odkryłam nową metodę o której mówili w TVN, ten zabieg to Igłowy Termolifting RF-Radiofrekwencja mikroigłowa 3D. Nazwa trudna ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Były to bardzo gęste i głębokie nakłucia skóry gorącymi igiełkami bo z falą radiowa i światłem Led. Już po drugim zabiegu praktycznie moich rozstępów nie widac, bo są tak wygładzone i wypełnione. Planuję jeszcze zrobic trzeci zabieg żeby było gładko ale i tak jest super. Polecam ten zabieg i Panią Patrycję z Kliniki Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prawie mam 18 i zamierzam wybrac sie na laser :/ tylko chyba najpier trzeba bedzie zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka Ka
Jeśli chodzi o rozstępy to z mojego doświadczenia tylko zabieg laserem przynosi jakiś widoczny efekt. Ja chodzę do salonu Vici Clinic w Krakowie i tam doradzono mi właśnie zabieg laserem ResurFX. Czekam teraz na drugi zabieg, po pierwszym lepiej, bledsze. To wymaga trochę czasu, bo nie można częściej tego robić niż co 3-6 miesięcy. Myślę, że skorzystam z obecnej promocji i wykupię sobie jeszcze, bo 1+1 gratis to korzystna oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×