Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwód w czasie ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam, Postanowiłam założyć ten wątek ponieważ już sama nie wiem jak ma m poradzić sobie ze swoim życiem. Jestem z moim mężem ponad 10 lat od 4 lat jesteśmy małżeństwem. Mamy wspaniałego jak najbardziej chcianego synka a teraz jestem w drugiej ciąży również planowanej. Niestety mój mąż zmienił się nie do poznania,kompletnie nie mogę na niego liczyć, dla niego liczą się tylko koledzy, własny wypoczynek i co najgorsze alkohol aczkolwiek on temu zaprzecza... Wiem, że znajdą się tacy, którzy z pewnością na ten wątek złośliwie odpowiedzą, ale pamiętajcie, że w życiu mogą nas spotkać różne rzeczy a coś, co pierwotnie wydaje się białe niestety może okazać się czarne... Szukam kobiet, które być może są w podobnej sytuacji aby się wesprzeć, wymienić doświadczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekałabym na Twoim miejscu z rozwodem... To bardzo drastyczna decyzja, tym bardziej dla kobiety w ciąży i z dzieckiem. Nie wrócisz już swoi dzieciom dni straconych bez ojca. Postaw mu ultimatum, cokolwiek. Postrasz go rozwodem ale od razu nie rozwódź się... A jeśli wszystko zawiedzie i stwierdzisz, że to jedyna słuszna opcja - polecam kancelarię państwa Brykczyńskich... z ludzkim adwokatem jest łatwiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×