Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybakkarpi

Rozwódki są łatwe jak prostytutki

Polecane posty

Gość rybakkarpi

Jakie macie doświadczenia z rozwódkami? Według mnie to ich poziom trudności jest równy poziomowi prostytutek. Każda jest szmatą którą można łatwo sprowokować aby pokazała ciało i się wypięła. Hehe - dlatego na żonę nigdy nie bierzcie rozwódki, a jak narzeczona coś wspomni o tym, że akceptuje rozwody to ją lepiej odrazu pogonić niż później oddać ją takim jak ja w swoje obłudne zboczone łapska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankhjggjk
potwierdzam - kilka w zyciu wyrwalem i wszystkie na pierwszej randce mi dały, a jedna to na 3 randce juz mi dala w kakao wiec przyznaje ze rozwodki sa latwe jak 2+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie przyszło ci baranie
do łba, ze to nie one ci dały tylko wzieły od ciebie co chciały potrzebowały kutasa i sobie go wzieły a potem kopa w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybakkarpi
Ten wyżej to jakiś żartowniś. Oczywiście higienę mam na odpowiednim poziomie. Jak ktoś chce mieć żonę kuurfę to może brać rozwódki - jego sprawa. Jak by mi baba kiedykolwiek zagroziła rozstaniem albo rozwodem to te rozstanie stało by się natychmiast i by wylądowała w kapciach pod domem zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybakkarpi
a i do typka co mowi ze one same wziely fiuta i wykorzystały - to tym bardziej potwierdza fakt, że rozwodki to dziffki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrzee
Rozwódka to wolna kobieta. Ma prawo korzystać z życia. Nikogo nie zdradza, więc nie ma w seksie dla przyjemności nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghdgg
rybakkarpi pytanie do kogo by dom należał. Zakładasz, że dom będzie twoją własnością hehehe. A może po stwierdzeniu , żony ty bys wyleciał zima przed dom i skomlałbys, żeby dała ci szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulan
Gadacie gadacie a sens zdania dalej jest prawdziwy, że rozwódka z racji swojej przeszłości, że zdradziła małżeńską przysięgę zawsze będzie łatwa jak dziwka - jak raz zdradzi to później dla takiej to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugcxczcv
rozwódka nikogo nie zdradza i ma seks dla samej przyjemności identycznie jak prostytutka - dobre spostrzeżenie! W sumie to żadna różnica między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkoiuh
a jaka różnica? Jak kobieta miała 10 a 100 to już żadna różnica. Według mnie ostatnim 3 partnerem kobiety powinien być jej mąż. Dwóch pierwszych powinna mieć żeby się z nimi rozdziewiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zielona
Co za bzdety. Niekiedy kobieta staje się rozwódką właśnie przez męża łajdaka. Co do łatwości rozwódek nie mam pojęcia, nie uprawiam sexu z kobietami. Rozwodnik też jest w waszej opinii taki jak rozwódka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdety. Niekiedy kobieta staje się rozwódką właśnie przez męża łajdaka Mój mnie bił (uprzedzając pytania- nie przed ślubem nie), rozwiodłam się i z automatu stałam się wg autora dziwką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawiem
Łatwe? Nie sądzę. Wiem tylko, że prostytutkom trzeba płacić, a rozwódkom nie. Jeśli jedna była łatwa, to nie oceniaj wszystkich taką miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka na smykach
Ty autorze do porządnych nie należysz, skoro wiesz wszystko o prostytutkach i o rozwódkach. Zeby naoisać takie stwierdzenie jak ty to trzeba było mieć kontakty z jednym typem kobiet i z drugim, prawda? Więc kim ty jesteś? Kawalerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka powietrzna
On jest " pukaczem" czego się da, kogo się da i gdzie się da. Na prostytutki nie ma kasy, to wymyślił, że łatwo pójdzie mu z rozwódką, ale pewnie to ona go olała, więc teraz pisze brednie jak dziecko we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka 3 cytryny
Czasami rozwód jest z winy jednego z małżonków. to jeśli pozwoliła na rozwód to jest dziwką? No to może mogła czekać w małżeństwie, aż mąż dzieci pozabija? Wtedy byłaby morderczynią, no ale nie dziwką. Piszecie brednie, a nie znacie życia. Każdy rozwód jest dramatem, ale czasem wybawieniem. Nie zawsze winna jest żona, bo one mniej zdradzają niż mężowie. Poza tym nie każdy rozwód jest z powodu zdrady. Dla jasności- nie jestem rozwódką, ale znam życie. gdyby coś się wydarzyło i byłabym rozwiedziona, to nie chciałabym, aby ktoś porównywał mnie do prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dote note
Ja mam żonę, była 2 razy rozwiedziona i uważam ją za najwspanialszą kobietę pod słońcem i zrobię wszystko, aby już nigdy nie była rozwódką.Zanim zbliżyliśmy się intymnie upłynął rok, więc nie sądzę, że była taka łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NJBHILKNM
Jak mąż bije dzieci to ona może to zgłosić na policję i jego zamkną w więzieniu, ale jego żoną ona ma być już do końca życia. Małżeństwo to jest decyzja nieodwracalna. Jeżeli rozwód nie jest z powodu zdrady to na 100% kobieta jest później dziwką bo pozwoliła na to. Jeżeli on zdradził to ona powinna mu wybaczyć i zrobić wszystko co w jej mocy aby więcej do zdrady nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dote note
Do Powyższej wypowiedzi- Czy Ty wiesz co napisałaś? Sąsiadka też tak uważała, jej mąż znęcał się nad rodziną, cuda się działy, nawet w kiciu siedział, a jak wyszedł to ją zabił. Ona nie chciała rozwodu bo go kochała i przysięgała i z psychopata się męczyła, a dzieci 4 patrzyła na horror domowy. Nawet jej brat ksiądz sam namawiał ją do rozwodu, bo bał się o życie siostry. No i stał się dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosądek
uwazam ze nie wszystkie rozwódki są łatwe,nie pakujmy wszystkie do jednego worka ,uwazam ze jesli facet zdradził to był kuszony przez kobiete, jesli płacił to chciał, wiec spujżcie ze facet jak chce to pujdzie na dziwki i zapłaci, ale jesli kobieta zdradzi za darmo to jest raczej gorsza niz dziwka , bo dziwki maja taryfy płatne a merzatki maja żądze bez pochamowan, ale jest to udowodnione ze to kobieta jest winna faceta zdrady , poniewasz ewa w raju tez adama skusiła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdygrabidosiebie
sex is fun :P przed w trakcie i po i na boku i jak zapłacisz to też może być fun :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia samsung sony
Według mnie ostatnim 3 partnerem kobiety powinien być jej mąż. Co za teoria ? Czwartym czy piatym nie moze byc? Duren ale Cie nie zdradzala? Miala ich przed Toba zapewne wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgtyuyjfjh
wiekszosc rozwodek dupi sie z kim popadnie, ale one mnie nie ziebia ani nie grzeja, nawet nie zwracam uwagi na takie kobiety, no chyba ze kobieta milaa faktycznie pecha, ale wiekszosc tych rozwodek zle sie prowadzila przed i zle b edzie sie prowadzic po małzenstqwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally ned
no sorry ale jesli grzmocisz rozwodki jak popadnie to ty jestes dziwka brzydza mnie tacy faceci co pakuja fiuta byle gdzie, powinno sie ich przymusowo odkazac, obrzydlistwo pewnie nawet do durnego lba ci nie przyszlo,ze moze pleni sie w tobie hiv i rzezaczka,tylko dalej latasz ze swoim smierdzacym fiutem i wsadzasz jak byle kto szpary popusci nara,ide zwymiotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally ned
no sorry ale jesli grzmocisz rozwodki jak popadnie to ty jestes dziwka brzydza mnie tacy faceci co pakuja fiuta byle gdzie, powinno sie ich przymusowo odkazac, obrzydlistwo pewnie nawet do durnego lba ci nie przyszlo,ze moze pleni sie w tobie hiv i rzezaczka,tylko dalej latasz ze swoim smierdzacym fiutem i wsadzasz jak byle kto szpary popusci nara,ide zwymiotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×