Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadwrażliwy

rozwody rozwody i jeszcze raz rozwody

Polecane posty

Gość nadwrażliwy

wokół mnie pełno rozwodów i związków wątpliwej jakości po co ludzie się wiążą ze sobą? ja jestem sam i w życiu nie zwiążę się z kimś kogo pewny nie będę mam swoje lata i trochę mi żal, ale z drugiej strony cieszy mnie, że jest jak jest, wole to od kłótni, męczenia się w związku lub co gorsza rozwodu nawet gdybym miał być sam całe życie nie wiem co ci ludzie mają w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzruszajace na pewno sieczke czym jest zwiazek watpliwej jakosci wedlug ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
związek wątpliwej jakości to brak szacunku, dwulicowość, zdrady, kłamstwa, egoizm, wyrachowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie cieszą rozwody, może dlatego bo jestem panną i nigdy nikt mi się nie oświadczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nadwrażliwy jesteś chodzącym ideałem? Nie masz nic z cech które wymieniłeś /dlatego nie zawierasz związku/. Jak zostaniesz sam i ciężko zachorujesz to nawet nie będzie Ci miał kto podać szklanki wody. Współczuje samotności ideale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
gość dziś W zaistniałych okolicznościach może to i lepiej. ;) gość dziś Ktoś tu jest cyniczny. Nie, nie jestem ideałem. :) Jestem jednak uczciwy i nigdy nikogo nie zdradziłem. Co do szacunku to niestety ale tracę go do ludzi, którzy w coraz większym stopniu mnie rozczarowują. Dwulicowy muszę być z jednego zasadniczego powodu, z szacunku dla tych, których nie trawię. Wszak nie powiem im prosto w oczy co tak naprawdę o nich myślę. ;) Egoistą też jestem, w końcu nie dzielę się samym sobą z innymi. :P Wyrachowany nie jestem, raczej oszczędny. Gdy inni kupują na raty, ja zawsze za gotówkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu Twojego ostatniego wpisu można stwierdzić, że dokonałeś słusznego wyboru /życie w samotności/. Jesteś człowiekiem niestabilnym a wręcz niedojrzałym do założenia rodziny. Jak sam się określiłeś nadwrażliwy to człowiek słaby psychicznie, nie radzący sobie z trudnymi sytuacjami w życiu. Pozostaje Ci tylko do towarzystwa pies lub kot, chociaż wątpię czy dasz radę jak Ci zachorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się nadwrażliwy nie przejmuj. Odpisują ci osoby nieszczęśliwe w malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadwrażliwy mówisz ze szanujesz innych i nie lubisz kłamstwa z drugiej strony nie mówisz ludziom prawdy na temat tego co o nich myślisz To znaczy dbasz o swoje dobro jak każdy człowiek nawet ten który czyni źle i musi być obłudny dla swojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodem kazdego rozwodu jest slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
gość dziś Jestem uczulony na sierść. ;) Co do reszty Twojej wypowiedzi, to chyba coś w tym jest. Jednak tak sobie myślę. że skoro inni podejmują taką dojrzałą decyzje i przystępują do sakramentu małżeństwa po czym się rozwodzą, to może lepiej już być niedojrzałym i sobie, a zarazem innym życia nie marnować. :P gość dziś Może przynajmniej te osoby są dojrzałe. ;) Postaram się i dziękuję za życzliwość. :) gość dziś To znaczy powiem Tobie tak... co to da jeśli komuś powiem co myślę jeśli większość ludzi nie ma sobie nic do zarzucenia. Spostrzegłem, że ludzie zazwyczaj wytykają wady i błędy innym. Po co zatem i ja mam przyłączać się do tej przykrej zabawy. Ja staram się przemilczeć pewne zagadnienia gdyż wiem, że sam nie jestem idealny. Co dziwne, często w innych ludzie dostrzegają swoje własne wady i je piętnują. Po prostu lubią sobie podrwić z innych. Może w ten sposób chcą poczuć się lepiej, ale dlaczego akurat kosztem innych? Tego nie pojmuję. Gdyby to jeszcze było takie przyjacielskie upomnienie, zwrócenie delikatnie uwagi na pewien problem... to ok., ale tak nie jest. Może na tym polega właśnie dojrzałość, na arogancji i zadufaniu w sobie, oraz ślepej wierze we własne umiejętności. hmm... gość dziś Powodem każdej śmierci są narodziny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
Wiecie, że np. w takiej Zielonej Górze aż 70% małżeństw się rozwodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ..uj z Zieloną Górą. Stary kawalerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
no co? :P góry są fajne :) zwłaszcza te zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A starzy kawalerzy nawet w górach zielonych to mientkie faje. Ryzyk-fizyk. Nadwrażliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
Chcesz mnie pocieszyć czy obrazić? Pogubiłem się w Twoich intencjach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co? A sam zdecyduj. Chociaż raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
no to strzelam focha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ..uj ci w dope ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
Te słowa tylko utwierdzają mnie w słuszności mojej reakcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jestem facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mario to ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Cię obchodzą inni, skoro jesteś taki szczęśliwy sam? Zadziwiające... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
gość dziś A jakie to ma znaczenie? Masz u mnie focha. :P gość dziś Mario? Jaki Mario? :) kaktusss A jakie to ma znaczenie? Czy nie żyło by nam się wszystkim lepiej gdybyśmy przejmowali się losem nie tylko swoim, ale i innych? Singiel też ma serce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kogo to obchodzi? Dajesz - dostajesz. Nie masz co dać - jesteś singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
dajesz? dostajesz? cóż za praktyczne podejście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inni wolą się sparzyć ale spróbować wszystkiego a Ty asekurujesz się. Może nawet są bardziej odważni i otwarci emocjonalnie niż ty, a nie głupi. Doświadczają, gdy tymczasem siedzisz i krytykujesz. Nie żebym była wielką zwolenniczką związków małżeńskich ale po co krytykować? Gdyby nie te związki dzieci by nie było, społeczeństwo by nam się zestarzało i takie tam. W róznorodnośc***iękno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
Teoretycznie tak. Praktycznie patologii coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dajesz? dostajesz? cóż za praktyczne podejście" A na co ..uju liczysz?? Na bierzesz, dostajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwrażliwy
gość dziś Jak chcesz tutaj się udzielać to zacznij pisać jak człowiek, a nie jak prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×