Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

Ruchacze niszczą życie normalnym ludziom

Polecane posty

Gość gość
kobiety to nie ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r****cze niszczą życie normalnym ludziom bla bla bla zabierają dziewice. dziewice nie są ludźmi, czy jak? skoro się je odbiera ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że kiedy taka młoda kobieta, kiedy zostaje wykorzystana przez *****cza, życie mają zniszczone obydwoje. Zarówno ona, jak i potencjalny porządny partner, który może przez to nie znaleźć wymarzonej partnerki. Wiem, że teoretycznie też nadal mogą się zejść, lecz w praktyce problem braku dziewictwa bywa dla normalnych, wrażliwych, uduchowionych ludzi barierą nie do przeskoczenia... Porządny facet będzie sam, a kobieta stanie się "przechodzonym ręcznikiem", którym wytarło się kilku, lub kilkunastu bylektosiów. W końcu zostaje sama, bez dzieci (albo z nieślubnym, sama), z ręką w nocniku, wylewając potem frustracje na kafe, na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki niby z ciebie konserwatysta, a nie rozumiesz na czym polega wolny rynek! Tak, w przypadku seksu on tez obowiazuje, bo niby dlaczego nie ? Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu żadnej sprzeczności, z zasadami wolnego rynku. Niechaj każdy łączy się z kimś ze swojej ligi. OK. Ale kiedy taki *****cz defloruje np 5 kobiet, wtedy blisko 5 mężczyzn traci szansę na normalną partnerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie facet oceniający kobietę przez pryzmat błony jest dnem. autorze, a jak twoja wymarzona partnerka okaże się ofiarą gwałtu? albo i nie gwałtu. normalna, idealna dziewczyna. rzucisz ją, bo ośmieliła się mieć kogoś przed tobą? boże, ludzie to mają priorytety... :P pociesza mnie myśl, że żadna przyzwoita dziewczyna reprezentująca sobą jakąś wartość nigdy nie zakocha się w człowieku, który widzi w niej chodzący otwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> Niechaj każdy łączy się z kimś ze swojej ligi<< "Niechaj" to gospodarka nakazowo-rozdzielcza, typowy socjalizm, a nie wolny rynek. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktujesz kobiety jak towar. przykre, że mamy XXI wiek, a mentalnie jesteś daleko za średniowieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r****cze wolni strzelce czy *****cze zaobraczkowani, bo to dla mnie niejasne jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale wy jestescie puste. Autor mowi o jakis laskach co daja bezzobowiazan a nie o ofiarach g***tow czy kobietach w zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:50 - Bredzisz, jak typowa lewaczka. Dziewictwo jest nie tylko "kawałkiem błony". To stan umysłu, ducha i ciała. Po mojemu przechodzona kobieta zasługuje na szacunek. Natomiast nie zasługuje na poświęcenie i ponoszenie jakichkolwiek kosztów. Też kiedyś myślałem lewicowo. Że liczą się wolność i przyjemność. Ale po głębszej refleksji, doszedłem do wniosku, że związek prawiczka z przechodzoną kobietą (wraz z brzemionami i wyrzeczeniami) jest dla niego porażką I klasy... Ja jestem człowiekiem, który chce żyć na "czysty rachunek", fair... Pod wpływem Prawa Bożego i wzniosłych ewangelicznych testów, ale również pod wpływem własnych przemyśleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up mylisz się, mówi również o kobietach w związkach. każda, która nie posiada błony jest według niego ,,ręcznikiem'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, znam mnóstwo kobiet, które miały partnerów seksualnych, są w trwałych związkach, formalnych bądź nie, mają dzieci, rodzinę i są szczęśliwe. szok, nie? miałam dziesięciu partnerów przed moim obecnym mężem. nie miał z tym problemu, bo takie jest życie, seks jest potrzebą taką samą jak poczucie emocjonalnej bliskości w związku z drugim człowiekiem. musiałam pocałować kilka żab zanim znalazłam mojego księcia, takie jest życie. powinnam się ukrzyżować według ciebie, ażeby nie zanieczyszczać swym brudnym jestestwem uczciwego człowieka? ups, on też miał partnerki przedemną, mało tego, z jedną ma NIEŚLUBNE dziecko, którego w tej chwili jestem macochą, prawną opiekunką. dziecko jest mniej warte niż to ślubne? a może matka mojego syna przegrała życie, bo urodziła dziecko z niemężem? meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy, że niedziewica nie zasługuje na wysiłek i koszty? uważasz, że każda kobieta powinna ci się w związku z tym oddać na dzień dobry? cóż za prymitywizm i mizoginia. właśnie tacy ludzie potem mordują innych - przykładem jest nastolatek z usa, który nie mógł znieść tego, że kobiety nie chcą uprawiać z nim seksu, a przecież powinny... w jego chorej głowie tak, powinny. nie mieszaj polityki do swoich zaburzeń. moralność nie ma żadnego związku z nurtem politycznym. ty reprezentujesz moralne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:02 - I w porządku. Ludzie są trochę, jak zwierzęta. Jeden ma naturę lamparta, który je świeże mięso, drugi ma naturę hieny, która je padlinę. Ja piszę o pewnej klasie kobiet i mężczyzn, którzy jednak preferują życie uduchowione... A Ty wykazałaś się brakiem kultury, mierząc wszystkich swoją miarą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz o swoim uduchowionym życiu autorze. co masz do zaoferowania uduchowionej partnerce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor zazdrosci :D sam sie stań wiec taki, skoro tak o tym marzysz, ze az strasz sie to zataić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:05 - Bo nie zasługuje, a nie dlatego, że powinna się oddać na dzień dobry, bo nie powinna, ale dlatego, że tak jest po prostu fair. Wy lewacy, zdaje się, nazywacie TO równouprawnieniem. Niechaj przechodzona łączy się z przechodzonym, dziewica z prawiczkiem, tak aby nikt nie był poszkodowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>opowiedz o swoim uduchowionym życiu autorze. co masz do zaoferowania uduchowionej partnerce<< Widocznie bardzo niewiele, wiec zgodnie z prawami wolnego rynku, ktory obowiazuje i w seksie, nie moze dostac tego, czego by chcial. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie zasługuje? argument proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, czyli jednak autor kręci z nas bekę i robi prowokacje. nieźle! 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej. Zasługuje na poświęcenie ze strony *****cza, nie zasługuje na poświęcenie ze strony prawiczka. A czemu, nie muszę chyba dalej wnikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Niechaj przechodzona łączy się z przechodzonym, dziewica z prawiczkiem, tak aby nikt nie był poszkodowany... << Slusznie, a laczeniem powinna sie zajac odpowiednia komorka kurii biskupiej! Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja dziewica w takim razie nieźle będzie musiała się nakopać, żeby pod tymi pokładami głupoty znaleźć ten klejnocik. 0,03 karata obstawiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego zakładasz, że jakakolwiek kobieta miała by cię chcieć? co masz do zaoferowania prócz wziernika w kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×