Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepokornadusza

rytuał z krwi menstruacyjnej

Polecane posty

Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy, byłam ostatnio u wróżki, ponieważ rozstałam się z mężem! Ona podała mi rytuał z krwi menstruacyjnej, ale nie do końca wiem czy powinnam go wykonać gdyż jest ponoć bardzo silny. Jesli się ktoś na tym zna to proszę o pomoc. Jak coś chętnie popisze na priv bo wiem, że nie każdy powinien wiedzieć o tym rytuale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra osoba.
Hahhahahahahahaahahha chyba zartujesz hahahhahahhahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derleyy
zdradzisz mi ten przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
hahaha pamiętam jak u nas w podstawówce (prawie 20 lat temu) chodziła taka plotka że, jeśli chcesz żeby się w tobie zakochał jakiś chłopak musisz mu wycisnąć zużytego tampona do picia hehehehe żadna się nie odważyła hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derleyy
podałabyś mi ten przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnoxiężnick Maciey
Ten rytuał jest stosunkowo słaby w porównaniu z tzw próbą kółka. Chodzi o wsadzenie se w tyłek kołka osinowego około północy na rozstaju drogi leśnej lub w sypialni. Trzeba z tym kołkiem odtańczyć około 30 minut wiedeński walc do stosownej muzyki. Rytuał ten ma wysoką skuteczność.Trzeba pamiętać iż kołek musi być tak głęboko w dopie jak co najmniej miał nas partner ostatnimi czasy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocne rytuały
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugernauticon
"Nie mogę go podać" Sraty taty. Nie możesz go wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa80
Znam ten rytuał ciocia mi o nim mówiła,ale on jest niebezpieczny i musisz to przemyśleć bo mogą być przykre konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa80
Znam ten rytuał ciocia mi o nim mówiła,ale on jest niebezpieczny i musisz to przemyśleć bo mogą być przykre konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester89...
Witam, zapewniam, że nie będzie żadnych konsekwencji :classic_cool: PS. Wiele lat temu parałem się czarną magią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noigorozerwało
0:36 buhahahahaha ŚWIETNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol111
niepokornadusza możesz odezwać się do mnie na maila?? bardzo mi zależy na rozmowie z Tobą aniolek1467@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwa wróżka? Ktoś kto babra się w magii nie może być uczciwy. Ktoś taki jest kłamcą, albo jest blisko szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie czy ktoś wie czy można odczarować to? Kiedyś po kilka razy dałam do kawy swoja krew menstruacyjna moim kolezankom. Boje sie ze los ześle na mnie za to jakas kare, cos zlego bo to zle bylo Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jest blisko szatana. bo te wszystkie wróżki które naprawdę robią czary rytuały potrafią spowodować że np chłopak wróci do dziewczyny ale to na pewno za sprawą demonów,różnych sił,bytów astralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane, a czy może być pozyskana z podpaski/tampona,czy musi być bezpośrednio z pochwy? bo mi aktualnie nie leci, ale na podpaskę nakapało. wlałabym mu do barszczu ze świąt, bo coś czuje, że zaczyna się oglądać za koleżanką:( sprawa jest więc pilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim sprawdzić tarot-rytualy@wp.pl ma kobieta wiedze i daje przepisy na zrobienie tego czegoś z krwią właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnoxiężnick Maciey 2013.01.18 :D:D Ten post rozyebau sprawę. Właśnie takich mi brakuje na tym dzisiejszym kafe. Kafe upada.Jest już zwykłym nudnym wysypiskiem nudnych tematów i frajerów bez polotu. Niestety.[cześć ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszytko co dobre kiedyś się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×