Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gingingin

RZESZÓW- ginekolodzy!!!!

Polecane posty

Gość gingingin

Jeśli któraś z was zna jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej położnika w Rzeszowie, to prosze nich się wpisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msoszka
lek. med. Krzysztof Maciej Piękoś specjalista ginekologii i położnictwa - polecam!!! Jestem w 21tc którą on właśnie prowadzi. Miły, sympatyczny i jak na mój gust niedrogi. Pracuje na Lwowskiej, prywatnie przyjmuje na Lenartowicza. Ogromny zawód to polecany specjalista Roman Kluza ze szpitala na Szopena - dla mnie porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msoszka
Ja niestety nie słyszałam. A przeglądałaś forum regionalne eDziecko - ranking położników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeee..
:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingingin
Ja wiem że Dymkowska jest dobra, a Kluza to drań, porażka i cham. Miałam z nim bardzo nieprzyjemne przejścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moja ciaze prowadzil dr A. Słowik pracuje w szpitalu na Rycerskiej i nie wiem gdzie jeszcze bo ja chodzilam do niego do prywatnego gabinetu do Lezajska. Bardzo fajny mily czlowiek i kompetentny lekarz. Znam bardzo duzo jego pacjentek i nie slyszalam jeszcze zeby ktoras byla niezadowolona takze polecam. A jestem jego pacjentka do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingin
To ja podbijam, bo mi zależy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msoszka
Ania26 będziesz rodzić w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicek
Potwierdzam że dr. Słowik to kompetentny lekarz. Też do niego chodzę od początku ciąży. I własnie mija mi 30 tydz. Prywatnie przyjmuje w Medicorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msoszka
A ja mam taką prośbę: podajcie linki do innych for o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicek
Oj, ja znam ich kilka: www.maluchy.pl www.noworodek.pl www.narodziny.com www.ginekologia.med.pl www.dziecko-info.com www.babyboom.pl Na każdej z tych stron są fora odnośnie ciąży itp. A i jeszcze fajna stronka odności znieczulenia z.o.: http://morfeusz2001.webpark.pl A może ktoś zna jeszcze jakieś inne ciekawe stronki?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msoszka
lub www.eDziecko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msoszka, bede rodzic w Rzeszowie i prawdopodobnie w tym szpitalu na Lwowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina17
Witajcie!Doktor Dymkowska nie jest dobra ,nie jest specjalistką,jestem bardzo z niej niezadwolona !!! Polecam doktora Artura Dorskiego to bardzo bobry specjalista z certyfikatami i dobra aparatura usg .Lekarz tyen przyjmuja na Placu Wolności w mediorze.Płeć dziecka mi powiedział juz w 16 tygodniu i wszystkie pomiary robił bardzo dłógo i dokładnie ,pokazywał mi coreczke tak dłogo jak chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątor rzeczywiscie zbyt wyluzowany... wypisuje mi tabletki na 3miechy od reki (wg zalecen bez badania mozna jedynia na 1 miesiac) i nie badal juz mnie od 1.5roku, zadnej cytologii, kompletnie nic. A co sadzicie o tej babce ktora na przemian z watorem pracuje?? nie pamietam nazwiska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingingin
No tak DORSKI dobry jak się mu zapłaci.....a w przychodni to się zajmuje tylko tymi babami w ciąży co prywatnie do niego chdzą reszte zlewa jak sie patrzy....mało mi zdrowia całkowicie nie scharatał, dobrze że się sama skapczyłam i przerwałam u niego leczenie!! Ludzie!! Leczył mnie hormonami, bez jakichkolwiek badań dobierał mi dawki, raz nawet stwierdził że nie ma czasu mnie zbadać (żeby wejść czekałam pół godzine, bo babki zaciążone które prywatnie do niego chodziły chciały badanie odebrać) podwoił dawke hormonu a ja stwierdziłam że to nie lekarz tylko dorobkowicz któremu tylko na mamonie zależy i tyle........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka stella
Dziewczyny a co powiecie o W. Janickim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
chodze do dorskiego i jak na razie jestem zadowolona. z tym ze prywatnie. czy on przyjmuje tez w jakiej przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja chodziłam do Dorskiego i bardzo go sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzilam do W. Janicki, ale dwa razy bylam u gina , prawdopodobnie jego zony Janickiej(Warzywna) , dla mnie kobieta koszmar. teraz chodze do Batora i jest ok. kompetentny i przyjazdny dla pacjentek.Przyjmuje w przychodni na Nowym Mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAŁW
Pozwolę sobie wyrazić moją skromną opinię. Pracuję od paru lat jako Zarządca w jednym z NZOZ-ów w branży Gin-Poł w Rzeszowie i znam wielu z wymienianych przez Was osobiście lub pracują dla mnie. Ja osobiście głosuję za Dorskim Arturem. Owszem jest co tu dużo gadać dość drogi ale zapewniam Was drogie Panie zna się na rzeczy. - Znakomity specjalista USG (wg mnie jeżeli chodzi o badania USG w ciąży to chyba najlepszy poza Panią Mazurkową z Medicoru-rewelacyjna specjalistka od USG ciąży i nie tylko). - jeden z nielicznych, kórzy naprawdę dużo czasu i pieniędzy poświęcają na samodoskonalenie zawodowe - jako jeden z pierwszych zaczął specjalizować się w badaniu niepłodności i z tego co się orientuję tu kieruje swoje kroki na przyszłość - szybki dostęp do zabiegów w Asklepiosie - in minus niestety nie pracuje w żadnym szpitalu (poród) ale to jest kwestia dogadania się z lekarzem (w końcu wszyscy się znają w tej branży) Acha na zakończenie Moja żona również do niego chodziła. A tak naprawdę jeżeli ciaża przebiega prawidłowo bez zakłóceń to nie warto inwestować w prywatę, taka aluzja po rozmowach z położnymi Ha HA. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonii
Dziewczyny a co sądzicie o doktorze Masłowskim przyjmuje w przychodni na Hetmańskiej i na Zbyszewskiego czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
Jesli chodzi o dobrego ginekologa polecam Panią Joannę Kądziołkę. Przyjmuje prywatnie w Medicorze obok stacji PKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8876
Chodze prywatnie do R.Kluza i też uważam, ze koszmar. Na wizycie o niczym sie nie dowaiaduje od niego a jak zaczynam dopytywać to tak mi odpowiada, ze czuje się jak kretynka.Konsultując jego wypowiedz z innym gin z zupełnie innego miasta stwierdział , że to jakiś \"szarlatan\" i poważnie kazał mi sie zastanowić czy ja dobrze robię chodząc do niego. Sprzęt ma do dupy. Jak kiedyś wylądowałam w szpitalu (10 tc) na Szopena gdzie pracuje to nawet sie mną nie zainteresował. Nie wspomne juz o cudownych pielegniarkach w tym szpitalu. Straszne cip... . Lekarze tez bardzo nieprzyjemni ( bo im w kabze nie waliłam) Ogólnie nie polecam ani tego lekarza ani szpitala. Ja zmieniam ale jeszcze nie wiem na kogo postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Mariusza Szlarczyka. I mogę go polecic, bo jest naprawde dobrym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engi X
Witam wszystkie dziewczyny z Rzeszowa i okolic!!! Ja chodzę do Kluzy od początku ciąży (13 tydzień) nie mam porównania ale jestem przerażona tym co piszecie i zastanawiam się nad zmianą. Proszę o wszelkie opinie o rzeszowskich lekarzach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia44
ja chodzę do Dorskiego teraz prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona na każdej wizycie robi mi usg także co miesiąc mogę oglądać mojego niuńka. jest miły i kompetentny dodam że chodzę prywatnie i jedna rada jeśli macie możliwość iść na wizytę do południa to lepiej bo wieczorem ma bardzo dużo pacjentek i wszystko odbywa się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×