Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rzućcie okiem proszę na moją dietę, czy schudnę na niej

Polecane posty

Gość gość

wczoraj zjadłam: rano miseczka kaszki manny na mleku 2% pól na pół z wodą, bez cukru, ale do tego spora łyzka domowego dżemu wiśniowego, duża kawa - czarna i gorzka w pracy sałatka owocowa (arbuz, gruszka kiwi) i kanapka chleba razowego żytniego z sałatą papryką i bialym serem. herbata zielona i herbata yerba mate w domu ok 17:30 pstrąg pieczony w folii z ziołami, do tego ryż (mało) i groszek. deser 2 kostki czekolady gorzkiej, orzechy włoskie sporo. kawa inka z mlekiem 2% potem ok 20stej surowa marchewka i pomidorki koktajlowe. o 21szej ćwiczyłam 30 minut z Mel B. jem zazwyczaj podobnie, ćwiczę 4x tyg w domu albo z Mel albo skakanka, 1x tyg idę na jogę na godzinę. aha ważę 62 kg przy wzroście 168 cm. mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takim wzroście i wadze same ćwiczenia w tym bieganie, aerobik by wystarczyły. albo basen. jedz co chcesz moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszkę na owsiankę i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim jedz regularnie, orzechy wloskie polecilabym raczej do sniadania np. musli jogurt naturalny plus orzechy zalezy tez ile chcesz schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Gosc
poco tak zamulac..... wpisujesz w google ... zapotrzebowanie kalorczne kalkulator. wypełniasz i wyskakuje ci ile twoj org. potrzebuje kalori. zbijasz to np. jak zapotrzebowanie jest 2500 zbijasz do 2000 -2200. i pod to wyliczasz dowolny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×