Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oania1990

rzucil zone dla mnie a teraz chce ....

Polecane posty

Gość Oania1990

Witam . 4 miesiace temu poznalam 5 lat starszego faceta , smsowalismy , spotykalismy sie, wyznal mi ze ma zone i corke ale nie jest szczesliwy . Wyprowadzil sie do rodzicow , obecnie jest po rozwodzie , zona ma sie wyprowadzic do konca tygodnia z jego domu wraz z corka. Jego zachowanie sie zmienilo w stosunku do mnie , sprawdza mi telefony , chodzi za mna, czyta wiadomosci nawet od siostry ...gdy sie poklocimy placze , zdziwil mnie gdy kiedys lekko po % wyznal mi , ze myslal o tym aby specjalnie zrobic mi dziecko , zebym z nim byla ( mam nadzieje ze to wina tych % ) jest bardzo zazdrosny , nie moge miec nr kolegow ani zadnych chlopakow ja jestem mloda mam 23 lata , a on chcialby mnie sprawdzac na kazdym kroku, kiedys powiedzial mi ze chce TYLKO syna teraz w przyszlosci ... chce abym z nim zamieszkala , ale dla mnie to za szybko , nie wiem jak mu to powiedziec jak mu dac do zrozumienia , ze ja tez chcialabym zalozyc rodzine, miec meza .. wiem , ze on do tego sie nie pali choc mowil , ze moglby to zrobic ( po piwie) . Jak myslicie, czy zamieszkac z nim czy dac sobie troche czasu ... doradzcie, dodam ze na poczatku znajomosci czesto mowil do mnie jej ,, imieniem ,, . Teraz juz to minelo , twierdzi ze gdybym go rzucila cos by sobie zrobil, caky sie trzesie gdy sie klocimy ... nie wiem co z nim sie dzieje pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maż tez dla mnie sie rozwiodł, chociaz oni mieszkali osobno caly czas. Nie był aż taki zazdrosny ani nie jest. Ale fakt, że mu bardzo bardzo zależy co mi odpowiada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zamieszkalismy po kilku mesc bo on byłej wszystko zostawił i sie wprosadził do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj najdalej jak się da. Z nim coś nie tak. Nie marnuj sobie życia. Jego żona to pewnie teraz odetchnęła, że się psychola pozbyła. Przecież nie wiesz co tak naprawdę między nimi było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zona go z domu wypieprzyla,i teraz boi się ze rty to zrobisz a on nie będzie mial gdzie pojsc.Nie mysl ze to z milosci,raczej ze strachu Cie kontroluje.To nie on odeszedl tylko zona go wypieprzyła gdyby nie to Ty bylabys kolejnym workiem na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clc
o jaaa, ale psychol, bałabym się takiego, wykończy Cię psychicznie, jeszcze te teksty, że jak odejdziesz, to sobie coś zrobi...psychiczny terrorysta ! To nie jest normalne, chorobliwa zazdrosć + psychoza jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o to , ze zona go wypieprzyla .. a on nie ma gdzie pojsc bo to jest jego dom i on sie wprowadza tam pod koniec tygodnia, ale jego zachowanie teZ mnie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to z nim jest cos nie halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, on jest jakis nie tego, ale i ty autorko mu dorownujesz. Pozwalasz sprawdzac swoj telefon, pozwalasz sie kontrorlowac? ja pitole......przeciez to nienormalne jest. No ale jak to lubisz to spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×