Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość

Kochani próbuję utworzyć nowy temat mam nadzieję że sieuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeszcze jedna próba czy widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale super wreszcie Link zostawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aż chce mi się skakać z radości Regres wszystkiego najlepszego i wielka buźka dla Ciebie to dzięki tobie się udało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka---to ja pomykam do lozia najpierw do wanny i spotykamy sie rano bo do pracy na 13-ta spokojnej nocki buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak sie ciesze że chyba nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ostatni raz juz i ide spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam się zameldować... Myslę owas kochani ciągle,ale niemam internetu i daltego niema mie tak często jak bym chciala... Czytam żę chcecie otworzyć nowy profil...jeśli to zrobicie dajcie mi znać,jakiś link,coś,co niktórzy mają mojego e-maila...ja gdy tylko będę mogła i mikala dostęp będę się meldować... oto mój wyniczek...taki skromniutki... Nie palę już 477 dni (+ 02g22m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 14312. Będę żyć dłużej o 109 dni (+ 08g02m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5796,75 zł! Regres---------gratulacje.........🌻🌻i zyczę Ci więcej takich 365dni...i aby nigdy więcej niezagościl w Twoich ustach śmierdziel...badz kolejnym przykładem na to że można bez niego życ... ostatnio zgadałam się z klientem który niepali 15lat,i niedawno miał kryzys,tak zanim smierdziel chodził...i trzymał go z 2godziny,ale jak widzicie odpuścil...i dalej niepali... buziole dla Was kochani wszystkich..... bella1962---🌻👄 pachnąca aga---🌻👄 basiek1---🌻👄 jovik---🌻👄 sądny dzień---🌻👄 lorika---🌻👄 zlosliwiec---🌻👄 farbowana liśica---🌻👄 mamuska44---🌻👄 żabka:) ---🌻👄 kachna11---🌻👄 ogórek kiszony---🌻👄 mocca---🌻👄 linka32---🌻👄 gracer---🌻👄 oraz dla reszty pachnacego grona....moja skleroza na tym się konczy,więc dla reszty 🌻🌻🌻👄 3majcie się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witaj madziuchna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jest? No i dobrze skoro fajnie działa to możemy siedzieć tutaj :) Madziuchna 04🌻:D żabka :) 🌻 dziekuje wam za miłe słowo Madziuchna ja czekam na twoja 2 letni jubileusz żabka i na twój pierwszy rok bez kiepa w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bajka hula topik jak należy :) Na tamtym zamieszczam link by zbłąkani mogli ładnie trafić , zreszta chyba basiek juz tam zamiescił link? Miłej niedzieli i jeszcze raz wielkie dzieki za to że jestescie i ze wspieracie 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzka? OK:D wziełam swoje toboły... i jestem:classic_cool: mam nadzieje, że będzie szybciej...:) Czekamy na reszte...oby wszyscy trafili.... Pozdrawiam cieplutko acz deszczowo:( z wycieczki na Ślężę nic nie wyszło:( 👄👄 dla kazdej i kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ To ja sie przywitam w niedzielny poranek:D zabka---wyspalas sie 👄🌻 Regres---witaj jaktam niemasz kacora po wczorajszej imprezce :D 🖐️ madziuchna04--🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---witaj jest lepie my z zabka w nocy sprawdzaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aż nie mogłam dużej spać :D musiałam sprawdzić czy to nie sen :D Madziuchna 🌻 Regres wielka BUŹKA jeszcze raz takie małe poprawiny żeby kaca nie było👄 No pewnie że lepiej się pisze ja, aż nie mogłam wczoraj przestać :D jak widać wyżej Tak się cieszyłam ❤️ Jovik Przykro mi że nici z wycieczki 🌻 Fajowo że jesteś ;) Basiek oczywiście i pierwszy raz jestem tu tak wcześnie 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie w drugiej polowie... 😘 😘 😘 rzeczywiscie na tamtej stronie juz sie odechciewalo wszystkiego buuu a szkoda,bylam tam od 522 strony :) dobrze ze tutaj dziala jak nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek nie mam kaca bo po whisky nigdy go nie mam ;) wczoraj moja narzeczona powiedziała mi że : Jest ze mnie dumna :D ze od roku nie pale Dała mi buziaka i szepnęła Kocham Cie postawiła Whisky z tej okazji :D opłaca sie nie palić ;) jovik na Ślęże jeszcze wejdziesz nieraz ;) Jaj mam plany w tym roku na Orlą Perć i zdobycie po raz 3 Koziego wierchu i po raz 2 wejscie na Granaty ;) ale to zobacze jak z urlopem wakacyjnym bedzie? żabka 🌻 basiek1🌻 madziuchna04 🌻 jovik🖐️ sadny dzien🖐️ witajcie :D 🖐️ na odsłonie nr 2 ;) Czekamy na resztę ja zmykam na spacer ( pomimo deszczu :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he żabka widzisz to ja nawet tego nie sprawdzilam bo jak weszlam tutaj i zobaczylam ze i regres i jovik sa to dwoch pozostalych juz nawet nie sprawdzalam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie na ten czas pozegnam jade na obiadek do rodzicow :) nie ma to jak niedziela u mamusi :) he he potem zajrze tu do Was kochani Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres... ja co roku, od niepamietnych lat, zawsze na 1-go maja drapie sie na Ślężę- taka nasza tradycja rodzinna...O rla Perć juz zaliczona;) Pozdrowionka, ide obiad gotować:) rzepak kwitnie i mam mega katar...nos jak marchewa😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he pachnaca aga ja jutro nie musze gotowac :) tez sobie przywiozlam walowke :) nie ma to jak u mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieczka 000123
chcesz schudnac?! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl dziala bo opracowano 2 wersje inna dla kobiet i inna dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka juz jestem po pracy teraz czas odpoczac BP :D Dzisiaj byl ruch jak w Rzymie :D ani chwilki odpoczynku a tymbardziej nie bylo czasu myslec o smierdzielu :D ja-ka ----gdzies Ty mam nadzieje ze nie palisz 🌻 kachna----a Ty dziewczyno trzymasz sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×