Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olena89274

Są jeszcze brudasy, które używają podpasek?

Polecane posty

Gość olena89274

Pytam, bo dzisiaj niestety byłam zmuszona użyć podpaski, bo zapomniałam tamponów do pracy, a w sklepie tylko podpaski mieli. Masakra jakie to obrzydliwe, czułam się po prostu brudna, łazić cały dzień w pracy w zakrwawionej podpasce. Normalnie musiałam zmieniać co godzinę, żeby się jakoś czuć i poszła mi prawie cała paczka. Obrzydliwość. Nie wyobrażam sobie noszenia podpaski kilka godzin, przecież to musi zwyczajnie śmierdzieć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody roots
A jak Ci się tampon kisi w cipieto jest ok ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhjui
co za idiotka. Gdybys miala pojecie o higienie, to wiedzialabys, ze wlasnie tampon jest mega niehigieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ot
tylko stare baby używają podpasek a wszystkie inne to śmierdziele i brudasy gdybym u laski zauważył choć opakowanie po śledziach już by była zdyskwalifikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Dupa...
Pusta lala... jakim musisz być beznadziejnym człowiekiem ...cieszę się ze nie jesteś moją koleżanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampony ohyyyda
Lepiej jak nosisz w swojej cipie caly brud? To dopiero syfiarstwo! Podpaske sie zmienia, myje co trzeba. A tampon siedzi syf caly z resztkami sikutow. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampassski
tez nienawidze podpasek i niewyobrazam sobie ich nosic na co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiemmmmmmmm
głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ot
śmierdziele jadą po czystej i schludnej dziewczynie:o nie martw się autorko one mają przesrane jedzie od nich śledziem w autobusie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 91
Też nie lubię podpasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomalinA
Dobry Marynarz to i po czerwonym morzu przepłynie.... a tu dupa niespodzianka pizda zatkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorożkarz
kupię używane podpaski, kupię, kupię i dobrze zapłacę, potrzebuję na barszcz na gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam tak...
to ze kots nie lubi tego co ty to jest gorszym człowiekiem.. ale ty denna autorko jesteś ....W pracy to chyba każdy cię omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09765sdfghj
kurwa brudasy:p kiedyś stosowalam podpaski zmiana co godzine często przeciekaja musialam 2 nosic na raz cała cipa i dupa we krwi:p tampon jest w środku nic nie czuć a wiadomo ze krew w zetknieciu z powietrzem jebie bo rozkladają sie bakterie więc jebie na kilomate od tych co w śledziach zapierdalają kurwa gdyby moja koleżanka nosila śledzie to nie podalabym jej ręki bród i smród:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpaski sa
fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jcijfpdjfn jcjd
Autorka chyba wlasnie dostala swojego pierwszego okresu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
"łazić cały dzień w pracy w zakrwawionej podpasce." :o a kto tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaxx
a ja tam lubie podpaski, sa teraz takie cienkie ze ich nie czujesz nawet, a poza tym- uwerz-wcale nie smierdze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowe sny kiedy ja
no trzeba przyznać, że inteligencją i umiejętnością myślenia to ty nie zabłysłaś.. :D To, co nazywasz obrzydlistwem- o wiele higieniczniej jest , gdy wydalane jest na zewnątrz, a nie kiszone w środku, co jest mega pożywką dla bakterii.. Podpaskę zmieniasz, podmywasz się (no, chyba że jesteś brudaską), a zakrwawionego, śmierdzącego tampona trzymasz w pochwie. Zapytaj ginekologa przy najbliższej wizycie co jest higieniczne, a co nie i następnym razem puknij się w czoło zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asereche
tampon się zmienia co 2 h śmierdzace śledzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe :D
sie oburzyły śmierdziuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbbaeeee
Ja tylko podpaski. Tampony to taki syf że szok, tyle bakteri tam się gnieździ i to wszystko jest w środku. Tamponów powinno się używać od czasu do czasu gdy jest to potrzebne np. basen, siłownia, na pewno nie powinno się ich zakładzać na noc. Od tamponów można dostać wstrząsu i umrzeć, jest taka możliwość choć małe jest prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frovrckviscjp
moj gin sam mi powiedzial ze tampony to najgorsze shity, od tego gowna powieksza sie nadzerka, i caly syf zostaje w srodku a co za tym idzie infekcje, czyli teraz wychodzi kto to syfiasz i brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asereche
hahahah te od śledzi mają taki komfort ze w pracy i szkole na mieście to się co godzine podmywają jaja nie z tej ziemi kurwa:p a potem zlewy w kiblach zajebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena89274
No dokładnie, najgorsza ta cipa cała we krwi. I nie pieprzcie głupot, że tampony sa obrzydliwe, bo jak się ich używa to ta krew nie wyłazi na zewnątrz, nie rozkłada się i nie śmierdzi. Noszenie podpaski to jak taka wstrętna, jatrząca się rana z opatrunkiem - ohyda. Lepiej chyba zatamować krwawienie, żeby się nie wydostało na zewnątrz - wtedy jest czysto i higienicznie. Nie to co te podpaski wstrętne, chyba tylko stare baby je noszą. A już zupełnie nie wyobrazam sobie kobiet niewydepilowanych z podpaską, jak ta krew zasycha na włosach. Chodzę na basen i saunę i niestety widzę, że co druga kobieta (młode też) ma między nogami regularnego bobra:o Fuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a każdy niech se używa
czego chce, twoja dziura twoj problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak beidz maial infekcje po ta
to pogadamy. na razie wsadzja soebie cos chcesz i niehc sie kisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena89274
Co wam się rozkłada w pochwach od tych tamponów? Przecież to się zmienia co 3-4 godz. a nie nosi w sobie cały dzień, wtedy nic się nie zdąży rozłozyć. Co innego podpaska, bo ona jest na zewnątrz i ma kontakt z powietrzem. A tampon jest czysty i higieniczny - nic nie śmierdzi (chyba, że któraś trzyma go pół dnia). A z tą nadżerką to ściema jak mało co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×