Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmara186

sala konferencyjna łodź

Polecane posty

Gość Dagmara186

Poszukuje sali konferencyjnej w łodzi na ok 150 osób. Buszowałam trochę po internecie i znalazłam centrum konferencyjne Campoverde w łodzi. Ktoś z was korzystał już z ich usług? Jakie macie opinie? polecacie? link dla łatwiejszego znalezienia Campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiab
Dagmara168, korzystałam z usług Campoverde. muszę przyznać, że współpraca była bardzo owocna. Centrum konferencyjne trochę na uboczu, ale dojazd z centrum jak i autostrady bardzo dobry. dużym plusem cisza i spokój. godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara186
Korzystałaś też z jakiś noclegów? przerw kawowych oraz posiłków w Campoverde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiab
noclegi z tego co pamiętam brałam tylko dla 2 osób ponieważ były z daleka. ale obiad i przerwę kawową dla wszystkich uczestników i nikt nie narzekał, więc wygląda na to, że wszystkim smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara186
Dziękuj***ardzo za pomoc, centrum konferencyjne Campoverde przypadło mi do gustu. mam nadzieje , ze dojdzie do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni125
widzę, ze piszecie tak o tym Campoverde. nie byłam na konferencji, ale spędziłam kilka dni podczas podróży służbowej i pokoje oraz obsługa zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja polecam ebiurowłodzi.pl na Piotrkowskiej 270. Sam korzystałem z niej około 2 miesięcy temu i jestem zadowolony. Osobiście przeprowadzałem szkolenie z zakresu rekrutacji pracowników. Jeśli chodzi o obsługę to z całą pewnością nie mogę złego słowa powiedzieć. Sala jest bardzo dobrze wyposażona we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, z pewnością niczym nie odbiega standardem od sal wynajmowanych w Warszawie, gdzie również przeprowadzam szkolenia. Moje szkolenie w Łodzi odbyło się tak jak miałem zaplanowane, bez żadnych komplikacji w trakcie jego trwania. Z pewnością, gdy będę przeprowadzał kolejne szkolenia w tym mieście to zapewne zgłoszę się do tego biura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję niedużej Sali Konferencyjnej na terenie miasta Łodzi. Interesują mnie okolice centrum lub samo centrum miasta i oczywiście dobra komunikacja miejska oraz możliwe miejsca parkingowe. To na wstępie. Kolejna ważna rzecz, to obsługa. Zależy mi na rzetelnej obsłudze i wysokiej jakości usług. Co do samej Sali Konferencyjnej będę potrzebowała ją na mniej więcej 6 do 8 osób na około 6 godzin w tym, interesuje mnie jedna przerwa kawowa. Prowadzę szkolenia z zakresu autoprezentacji i wizerunku, więc będę potrzebowała projektora, rzutnika oraz tablicy multimedialnej, tym samym dostęp do szybkiego Internetu. Jeśli mogą Państwo polecić mi jakąś sprawdzoną salę będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkamatka
jeśli chodzi o sprawdzone centrum konferencyjne to na pewno http://campoverde.pl . wykwalifikowana obsługa , przerwy kawowe bardzo fajne, dostęp do internetu jak najbardziej ,jedyne co to nie znajduje się w centrum lecz ok 14 km ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi będzie ciężko coś znaleźć, prędzej Warszawa. Słyszałam o dobrym centrum szkoleniowym położonym w samym centrum Wawy - http://www.pankiewicza.pl/ . Mają super sale w dobrych cenach, może warto tam coś zorganizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że w hotelu w którym często zdarza mi się nocowac jest sala konferencyjna także może warto tam przedzwonic i się dowiedziec co i jak :) Hotel znajduje sie w centrum Piotrkowskiej, poza sala konferencyjna są tez noclegi w dobrej ceny więc może warto się zorietnować. Podaje namiary: http://bedrooms64.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma organizowała raz tam konferencje. Powiem Wam, ze najgorsza w jakiej uczestniczyłem w czasie mojej 7 letniej pracy zawodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ebiurowlodzi.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a czy ktoś organizował konferencję w Łodzi w Hotelu Borowieckim? Planuję coś większego na ponad 200 osób i Borowiecki rzeczywiście ma taką możliwość. Jak macie jakieś swoje typy na dużą konferencje to proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ebiurowlodzi.pl przy Piotrkowskiej 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na konferencji w Borowieckim, rzeczywiście jest bardzo ładnie, nowoczesnie, elegancko i mają smaczne jedzenie. Ostatnio nawet poleciłam to miejsce znajomej, która szuka hotelu na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hotel Diament w Zgierzu. Oprócz noclegów hotel dysponuje salami konferencyjnymi. Największa pomieści nawet 300 osób. W cenę sali wliczone jest podstawowe wyposażenie techniczne: ekran, rzutnik, internet bezprzewodowy, mikrofon bezprzewodowy i klimatyzacja. Przy każdej organizacji spotkań jest możliwość organizacji: przerwy kawowe, lunchy, uroczyste kolacje lub bankiety. http://hotel-diament.com.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebne jest mi miejsce, które posiada więcej niż jedną salę konferencyjną. Moja firma organizuje dwie konferencje w jednym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzonym miejscem na organizację konferencji jest Dzikie Wino www.dzikiewino.com.pl Miejsce to znajduje się pod Łodzią, niedaleko trasy Łódź-Wrocław. W swojej ofercie posiadają cztery sale konferencyjne, które są wyposażone w sprzęt multimedialny i klimatyzację. Dodatkowo jedzenie, które było tam oferowane jest przepyszne. Ich catering był bardzo miłym elementem konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoBoHotel
Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego i kameralnego obiektu szkoleniowego w Łodzi to zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia specjalnych warunków współpracy :) Posiadamy 3 sale szkoleniowe, 26 pokoi w trzygwiazdkowym standardzie, Jesteśmy elastyczni i chętni do współpracy, dostosujemy ceny i opcje do budżetu. W naszym Hotelu znajduje się jedna z najlepszych restauracji w Łodzi, dostępna również na uroczystości rodzinne, weselne, bankiety firmowe, czy w razie potrzeby realizacji ekskluzywnych cateringów na terenie Łodzi. Zapraszamy do kontaktu: tel: 734 420 610 hotel@nobohotel.pl http://www.nobohotel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Awis w Kutnie sprawdzałeś? Bo to niedaleko Łodzi a na pewno organizują konferencję i mają salę z projektorem, poczytaj sobie - http://www.awis.kutno.pl/ Tam też jest restauracja i hotel jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz zorganizować prestiżową konferencję, to mam idealną salę dla Ciebie. Przy Pomorskiej 21 jest zrewitalizowany obiekt należący w XIX wieku do Domu Towarzystwa Kredytowego. Podrzucam Ci ich stronę: https://pomorska21.com/ i możesz obejrzeć sobie, jak pięknie wyglądają wnętrza w środku. Dalej czuć ducha historii. Twoi goście będą zachwyceni. Pięknie się to prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×