Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość jastrzębianka

Szukam sali tak jak w tytule. Co polecalibyście? Zastanawiam się nad takimi lokalami jak: Megalit- Godów, Prima- Gołkowice, Zajazd Astoria - Wodzisław Śląski, Dom Przyjęć Kuś - Świerkalny, Wiktoria- Skrzyszów. Czy ktoś może była na imprezie w tych lokalach, albo organizował tam wesele. Może znacie jakieś fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaid
Hej!. Ja miałam wesele w Wiktorii w Skrzyszowie- było super, bardzo dobre jedzenie i sala też ma świetny wystrój. Astoria też dobre jedzenie ale wysokie ceny. Prima dobre jedzenie, duża sala ale wystrój wokół nieciekawy- brak ogrodu i miejc do siedzenia na zewnątrz. Polecam też Bar przystanek przystępne ceny ładny wystrój duża sala i bardzo dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębianka
No, ja właśnie też słyszałam pochlebne opinie o wiktorii i chyba zdecyduje się na ten lokal. A gdzie to jest ten Bar przystanek? W Świerklanach może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizeja
Ja za to troszeczke dalej polecam lokal Finezja w Szczerbicach - cicha okolica i niskie ceny, zobaczcie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam ci Arkadie w Radlinie sama mialam tam 2 miesiace temu wesele i jestem zadowolona ... A co do Astori tez tam bylam i bylo fajnie . POzdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
to zależy na czym Ci zależy, czy na tym by było fajnie czy ma być fajnie i wystrzałowy wystrój. Znam kilka lokali, które może nie mają wspaniałego wystroju, ale nie jest drogi, jedzienie pyszne, miejsca dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
"u kaczyny" w rogowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w maju przyszłego roku wychodzę za mąż i szukamy z narzeczonym sali w Jastrzębiu Zdroju. Na razie skupiamy się na hotelu-restauracji \'Czarny Rycerz\' na ul. Wodzisławskiej. Czy ktoś coś słyszał o tym miejscu? Czy macie jakieś opinie? Oglądaliśmy również: Dąbrówkę w zdroju(pięknie ale za drogo), Pod Bukiem na mazurowcu(apartament dla nowożeńców się nie podoba), Retro koło moszczenicy(pięknie ale drogo i nie przyjemna właścicielka), Maxima na zofiówce(jak ktoś lubi hulanki i dużo jedzenia to idealnie, ciężko z terminami, ale my akurat chcemy coś eleganckiego) restauracja w hotelu omega koło stadionu(ta sama opinia co do maximy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadanda
dąbrówka - w zdroju najlepiej, najpiekniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
a BARTEK na szerokiej? Sala miesci 100 osób, przestronna, a żarcie jakie pycha. Noi nie jest drogo. Naprawde polecam. Ponadto jest jeszcze MARIVO na Pszczyńskiej, HAVANA koło merkurego, Na Boguczowcu jakaś sala jest (ale nie polecam). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U Bosa
z wodzislawia na rybkim jak sie jedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bogoczowcu jest Agata. Sala może nie jest najpiękniejsza, ale jedzenia bardzo dużo i smaczne. I tanio. O dąbrówce, Retro słyszałam same nie pochlebne opinie. I jest drogo. W czarnym rycerzu też drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębianka
Już się zdecydowałam .Wybrałam jednak Pradziada w Rogowie. elegancko, ładny ogród i tanio. W Agacie byłam na weselu. Rzeczywiście jedzenie dobre. ale mogliby zmienić kolorystykę wnętrza i pozbyć się tej okropnej boazerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu o Dąbrówce słyszałaś złe opinie? Przecież tam jest przepięknie...a jaki pokój dla nowożeńców... Nie zgodzę się z tym, że w Czarnym Rycerzu jest drogo. Szukaliśmy sali w Jastrzębiu i tam jest najtaniej, pomijając knajpy wyglądające jak wyciągnięte żywcem z lat 80. Wciąż czekam na kogoś, kto zda mi relację z wesela, które odbyło się w Czarnym Rycerzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonka
Witam.. podobnie jak reszta szukamy sali na wesele w okolicach wodzisławia, rybika itp i mamy spore dylematy. Dzwoniłam do niektórych restauracji i niestety wszystkie weekendy w okresie letnim na 2010r juz sa zarezerwowane.. czy ktoś słyszał o Złotej Iglicy?? Prosze o wrażenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonka
aha i czy ktos ma jakiegos linka do restauracji "Kaczyna" W Rogowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonek23
Witam Ja też zdecydowałam się na wesele w Wiktoii w 2010, proszę mi powiedzieć czy polecacie ? Słyszę różne opinie na temat tej sali i sama niewiem... Proszę o pomoc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi123456
Hej szukam sali na wesele, zastanawiam się nad lokalem Pod Strzechą w Marklowicach? oraz interesuje mnie Gościniec Wodzisławski czy ktoś już może o tym lokalu słyszał? Jaki koszt, czy są wolne terminy 2009 2010 jest to nowy lokal nie wiem czy już otwarty? A i jeszcze jeden lokal który mnie zainteresował to Dworek nad Stawem... czy ktoś miał już tam wesele? proszę o opinie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameleonka
Witam!! My zdecydowaliśmy sie na wesele w Złotej Iglicy w Pogrzebieniu ( przed Raciborzem), znaleźlismy jedyny wolny wiosenny weekend na rok 2010. http://www.zlotaiglica.pl/index.php Jezeli chodzi o Gosciniec Wodzisławski to dowiedzialam sie o nim przed tygodniem i wiem ze jest wkrótce otwarte , nie wiem jakie ceny ale słyszałam ze wyglada interesująco.. Co do pozostałych domów to nie moge sie za bardzo wypowiedziec z tego wzgledu ze zamawiając sale nie miałam możliwosci widziec jej osobiście. Ale godne polecenia jest Dom Przyjęć Pradziad w Rogowie gdzie rok temu bawiłam sie na weselu.. jedzenie bardzo dobre a plener fantastyczny.. niestety jest on tak oblegany ze trudno znaleśc jakikolwiek weekend.. ale nie zaszkodzi zadzwonić.. Dużo dobrego słyszałam również o Arkadii w Radlinie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Kurcze ;przyznam Wam sie szczerze, że mnie oczy wychodzą jak czytam, że w tych okolicach sale mna 2010 są już zaklepane. My z miesiac temu szukaliśmy sali i bez problemu zaklepaliśmy salę na czerwiec 2009. I to w knajpie tej co chcieliśmy. Z tym, że wszytsko zależy od tego czego od sali się wymaga. Jeśli chcecie wyszukaną salę z ogrodem wielkim i zadbanym jak na przykład PRADZIAD w rogowie, to pewnie na 2010 sa zaklepane. Ale jeśli chodzi Wam o salę z odpowiednią ilością miejsc dla gości, z bardzo dobrym i niedrogim jedzenie, super obsługą to nie powinno być takich problemów. Wszytsko zależy od Wazych wymagań i życzeń : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje..........
to wszystko zależy od wymagań państwa młodych. Jeśli szuka sie sali bez jakichś ekstra dodatków, prostą elegancką, to sie znajdzie nawet na 2 miesiące przed ślubem. Dowodem jest tutaj mój brat i wesele wszystkim sie podobało. Załatwił orkiestrę, salę, fotografa, kamerzystę w jednym tygodniu. Da się? Da. Ślub był w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibaba
Hej. Ja też szukam sali w okolicach Jastrzębia, Wodzisławia, Żor. Nie musi być jakoś super wyszukany wystrój, ale żeby było prosto i ładnie, i w miarę tanio. Sala tak do 70-80 osób. co byście polecili/ły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloooo
A słyszeliście coś może o Domu Przyjęc Monika w Turzy Śląskiej? znalazłam ten lokal na necie, wygląda całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Do alibaba - polecam CI restaurację "BARTEK". Mają dwie sale, jedną Żorach, drugą w Jastrzębiu. NAprawdę polecam. Jedzenie jest przepyszne, nie jest drogo, sale ładne : -)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2011.08.07
witam, ja będę miała wesele w 2011 roku w wyżej wspomnianej "Złotej Iglicy" w Pogrzebieniu : www.zlotaiglica.pl polecam ten lokal, słyszałam dużo dobrego i sama się na niego zdecydowałam. obsługa miła, właściciele również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibaba
Kawcia-mielona - zajrzymy do tego lokalu na pewno. Dziwne, że o nim jeszcze nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×