Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdzia5

salon kosmetyczny w Bielsko Biała

Polecane posty

Gość magdzia5

Znacie jakiś dobry ? Chciałabym sie pozbyć szybko i w dobrej cenie trądzika różowatego. Badziewne dermokosmetyki nie pomagają już niestety. Dlatego wolę już się do jakiegoś specjalisty wybrać. Proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniemonika
Hmmm.. Ja chodzę do CENTRUM KOSMETOLOGII I DERMATOLOGII LASEROWEJ WENUS. Mogę Ci polecić ten salon, bo moja córka i ja chętnie z niego korzystamy. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale on jest przy ulicy Stawowej. Córka właśnie pierwszy raz skorzystała z salonu kiedy miała problem z trądzikiem pospolitym. Dziś po trądziku ani śladu. Zależy też jak bardzo intensywny masz ten trądzik, ale uważam, że jak pójdziesz do spec. Pani Renatki, to ona coś na to poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataloniaaaa
a próbowałaś może maści cynkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia5
Próbowałam... Nic nie daje... Maść cynkowa jest raczej do pryszczy, a nie do trądzika... coś tam czasem pomogło, ale co z tego jak później i tak się pojawia... gościnniemonika - właśnie koleżanka też mowiła mi o tym gabinecie.., ale słyszałam, że tam dość profesjonalnie jest - nie jestem milionerką i nie chcę dużo wydawać na jakieś zabiegi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniemonika
Powiem Ci tak... Ja nigdy nie narzekam na kwotę jaką słyszę po kilku zabiegach pielęgnacyjnych i z tego co kojarzę, to po serii peelingów zaoferowanych przez gabinet Wenus również nie płaciłam za córkę dużo, a efekty były naprawdę oszałamiające. Maść cynkowa dobra, ale na pojedyncze wypryski - moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartuska
Ponawiam pytanie, słyszałam że powstał nowy salon "bodyclinic" w Bielsko Białej. Ciekawe w jakiej cenie zabiegi i czy ktoś z was tam był? Na stronie mają opis że dojeżdżają również do klienta lub przyjmują na miejscu. Znajoma mi mówiła że ta kobieta ma już salon kosmetyczny ale poszerzyła swoje zabiegi o większą ilość oraz ma swojego lekarza do zabiegów. Jej strona to: www.bodyclinic.com.pl Proszę o info jak ktoś pójdzie albo był A w ofercie mają takie zabiegi na Ciało jak: Powiększenie piersi Wypełnienie opadającej linii biustu Lifting piersi Lifting pośladków Lifting brzucha Powiększenie pośladków Mezobotox Nici - innowacyjny lifting bez skalpela Usunięcie naczyń na nogach Depilacja laserowa Drenaslim Trwała likwidacja komórek tłuszczowych Zabiegi ujędrniające ciało po utracie kilogramów Zabiegi po ciąży Zabiegi usuwające cellulit Leczenie nadpotliwości Cosmelan – światowa innowacja usuwania przebarwień Usuwanie blizn i rozstępów Oferta na zabiegi na twarz: Bezoperacyjny lifting twarzy Botox Mezobotox 4Osocze bogatopłytkowe 5Wolumetria - czyli powiększanie objętości twarzy i wypełnianie kwasem hialuronowym Mezoterapia igłowa Lifting policzków Powiększenie kości policzkowych Usunięcie tkanki tłuszczowej z policzków Korekcja linii nosa Korekcja kształtu ust i powiększenie ust Lifting łuku brwiowego Usunięcie zmarszczek mimicznych okolicy oczu Usuwanie cieni i sińców pod oczami Usunięcie komórek tłuszczowych z podbródka + lifting podbródka Łysienie- powstrzymanie utraty włosów, pobudzenie wzrostu i wzmocnienie włosów Usuwanie blizn Usunięcie przebarwień Usunięcie naczyń i rumienia Fotoodmładzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Tak byłam w tym salonie na liftingu pośladków. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayurka
Witam. Też byłam w tym salonie na podniesieniu piersi nićmi PDO, jak na razie (po ponad 3 tygodniach) efekty mierne, poczekam do 6 tygodni, ponoć wtedy są optymalne efekty. Czym robiłaś te pośladki? Też nićmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam wypelnienie. Pani zapewniala ze efekt bedzie widoczny do 2 lat. niestety po tygodniu bruzdy znowu sie pojawily. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełnienie hialuronem? Czy też nićmi PDO? Reklamowałaś to jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę szybko o odpowiedz zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego salonu bodyclinic czy nie warto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Bodyclinic. Byłam u nich na wypelnianiu bruzd kwasem hialuronowym pol roku temu. Efekty dla mnie zadowalajace sa nadal. Miesiac temu bylam na iftingu nicmi policzkow. Juz widze efekty wiec jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta w salonie kosmetycznym jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Ja swój znalazłam na www.estibook.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Centrum Kosmetologii Wenus coś Ci pomogą. No mi pomogli, więc może i Ty będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Trendy Nails Fashion :) mój ulubiony jeśli chodzi o manicure i pedicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdarrr
Jestem zadowolona jak się mną zajęto w Estelium. Pierwszy raz tam byłam i od razu na depilacji, ale poszło sprawnie. Bez czekania w kolejce, szybka rezerwacja i dobra cena. Laser mają klasowy, bo LightSheer, lepszego z tego co wiem to nie ma w ogóle jeśli chodzi o taką depilację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja byłam w Bodyclinic w Bielsku. Jestem po zabiegu usuwania bruzd na twarzy, które mnie szpeciły przez ostatnie lata. Wystarczyła jedna wizyta w Bodyclinic i wyglądam rewelacyjnie:) Kwas się trzyma. Wypełnienie kwasem hialuronowym daje dobre efekty. Zabieg trwa ok. 20 minut i gotowe. Nie ma żadnej rekonwalestencji, bo to zabieg nieinwazyjny. Nie jest to mój pierwszy zabieg w Bodyclinic w Bielsku, byłam przed wakacjami na podnoszeniu piersi- nićmi haczykowymi, ponieważ miałam obwiśnięte piersi po karmieniu piersią dwójki dzieci, wstydziłam się na plaży rozebrać:( A teraz piersi są piękne a mąż jest zachwycony! Polecam Bodyclinic- miła atmosfera i rzetelne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w Bodyclinic w Bielsku. Na zwalczaniu nałogu palenia, akupunkturzysta fajna i fachowa, 1 wizyta pomogła, nie palę od pół roku:) polecam to miejsce na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję i polecam Bodyclinic. Fachowa obsługa i precyzja wykonaia zabiegu. Ciepła i życzliwa atmosfera sprawiają, że lubię tu powracać. Dobzi lekarze, dobre fachowe lekarskie porady też mi pomagają i czuję się tu bezpiecznie. Buzia zrobiona cudnie a dziś byłam na podrasowaniu moich cycuszków. Polecam Bodyclinic. Są dobrzy w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jeśli chodzi o "gabinet" w Katowicach Body clinic na ul.mikolowskiej to odradzam...byłam zapewniona ze efekty bedą super a niestety zero efektów a pieniądze wydane na lipolize nie małe...takze przestrzegam!!! Korzystajcie tylko ze sprawdzonych gabinetów medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam u nich lipolizę w Katowicach w tym gabinecie i jestem zadowolona. Nawet dostałam duży upust ,czekałam na efekty tak jak mówili i doczekałam się pozytywnych efektów. Teraz cieszę się patrząc w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam Dziewczyny to miejsce. Pamiętajcie zanim zrobicie zabieg dopytać o wszystkie szczegóły - dostaniecie rzetelną odpowiedź. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Vanille fajne miejsce, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna48
Do salonu DeLux trafiłam całkiem przez przypadek. Ponieważ na wiosnę skończę 70 lat, więc nie robiłam sobie wielkich nadziei, chciałam po prostu przed wczasami odświeżyć sobie trochę twarz. Skorzystałam z kilku zabiegów karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Efekty tych zabiegów przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Każdego dnia słyszę od bliskich i znajomych, że wyglądam rewelacyjnie. Nikt nie daje mi więcej niż 50-55 lat. DeLux to najlepszy salon kosmetyczny w Bielsku-Białej, a w nim cudowna 100-procentowa profesjonalistka kosmetolog - pani Malwina. GORĄCO POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu kosmetycznego "Babski Raj" pani była mało profesjonalna oszczędzała na kosmetykach i wykonywała wszystko szybko i mało dokładnie "byle by było zrobione" miałam tam wykonywany pakiet Day Spa zabieg na ciało, twarz i manicure a do tego narzędzia i pilniczek był wyciągnięty nie wiadomo skąd i wyglądał jak by był już używany . Porażka . Uważajcie !!!!!! Ja już tam na pewno nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proponuję udać się do salonu kosmetycznego ODNOWA Profesjonalizm i bogata oferta zabiegów http://odnowa.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoł
Polecam Kosmetyka z sercem na ul. C. K. Norwida 35! Pani Jola jest bardzo miła i w pełni profesjonalna. Zawsze dba żebym była zadowolona, ceny również przystępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkk
NEGATYWNA OPINIA NT GABINETU MASAŻU I URODY ul. Cechowa 10 B-B. Obsługa gabinetu okazała się poniżej wszelkich standardów. Voucher-prezent Groupon obowiązywał do 25 marca. Osoba obdarowana dzwoniła, by umówić się na wizytę w połowie lutego. Termin dostała na 26 marca. Tego dnia osoba ta stawiła się w gabinecie, gdzie poinformowano ją, że termin ważności vouchera upłynął, a ona nie podała wcześniej kodu zabezpieczającego, by voucher aktywować! Dodam, że nie podczas umówienia wizyty nie pytano tej osoby o ww. kod, mimo że podała ona termin ważności vouchera. Przy próbie grzecznej rozmowy z właścicielką, w trakcie której przedstawiono prośbę o propozycję jakiegoś eleganckiego załatwienia tej niemiłej sytuacji, usłyszałam m.in., że jest w "zas*** interesie" klienta, by kod zabezpieczający podawać oraz że osoba, której sprezentowałam voucher podała błędny termin ważności tegoż. Pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem i impertynencją w stosunku do klienta. Osoba obdarowana dodatkowo mówiła, że personel w recepcji był nieprzyjemny i ubrany w niechlujne ubrania. Co najmniej nie polecam takiej przyjemności z bielskim gabinetem masażu i urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×