Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariacka

Salon Odrodzenie opinie

Polecane posty

Gość Mariacka

Dziewczyny poszukuje opinie na temat Salonu Odrodzenie w Krakowie. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie brwi i kresek u nich. Czy któraś z Was orientuje sie czy faktycznie wykonują MP od 1997 ? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donona
Ja chodzę do nich na mezo wiem ze wykonują makijaż Permanentny ale nie jestem Ci w stanie nic wiecej powiedzieć bo nigdy sie nie interesowalam tym tematem. Jeżeli chodzi o ten salon to maja napewno duże doświadczenie. Prowadzi go Pani Malogorzata i jej córka Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solania
Poczytaj sobie wątek o makijażu permanentnym tam pewnie dziewczyny będą umiały doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granatowa.
Ja miałam robione kreski i brwi. Co tu dużo mówić rewelacja. Oni najdłużej robią w Krakowie i to widać. Wcześniej brwi miałam robione w innym salonie w Krakowie straszne nie były ale mnie się nie podobały a Pani mi wmawiała że mi jest ładnie w takim kształcie. Ja się mam dobrze czuć!!! Teraz uważam że moje brwi są idealnie dobrane do mojej budowy twarzy. Top co mi sie podobało w Odrodzeniu to fakt że naprawdę słuchała Pani co mówiłam, doradzała i pokazywała różnice. Moje 4 koleżanki jak zobaczyły u mnie zapisały się tam. Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariacka
Ja dopiero dziś wróciłam z konferencji. Na forum ogólnym było dożo dobrych opinii o nich. Nie mam czasu czytać codziennie forum wiec stwierdzałam że założę nowy watek będzie mi go łatwiej śledzić :) Bardzo wam dziękuje za wiadomości. Dzwoniłam do nich i zapisałam się na bezpłatną konsultację. Dopytam się na miejscu wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Szukam-
Mariacka bardzo Cię proszę napisz czy zdecydowałaś się na salon Odrodzenie, jak było i jaki makijaż wykonałaś. Zdecydowałam się na mp i obecnie jestem na etapie poszukiwania a oni faktycznie mają super opinie. Proszę Cię daj znać :) Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Szukam-
Ponawiam pytanie o Salon Odrodzenie Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariacka
Olu pierwsze zapisałam się na konsultację żeby wszystkiego dopytać "twarzą w twarz" w najbliższą środę ide na zabieg dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Truskawka
Chodzę do nich od paru lat. Trafiłam tam z polecenia koleżanki. Prowadzą go mama z córką (Pani Małgosia i Ana) Dostrzec można indywidualne podejście. Nie zależnie co wybiorę (jaki zabieg) potrafią go tak rozszerzyć żeby tak jak by był stworzony tylko dla mnie. Cenie je za gigantyczną wiedzę i doświadczenie. Sam salon jest kameralny i bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariacka
Teraz moja kolej :) Byłam i zrobiłam Efekt przeszedł moje oczekiwania. Tak naprawdę dopiero po zniknięciu tych strupków doceniłam zalety tego makijażu. Niesamowita wygoda. Pani Małgosia niesamowita wiedza a przy tym taka sympatyczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona.
Wybrałam się tam z polecenia koleżanki z pracy na mezoterapię. Obecnie jestem po skończonej serii na nogi i efekt super. Fajne jest to że wszystko dobierano indywidualnie. Nie spotkałam się z czymś takim że muszę płaci z góry z zabieg jak w innych salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona bardziej niż
ja tez tam chodzę na wyciskanie pryszczy - jestem przeszczęsliwa - nigdzie nie chcą mi wyciskac tych grucych z ropą a tam uwielbiają patrzeć jak wybuchają mi prosto na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guma z gleby
To musi byc niezły salon jak im pryszcze wybuchają hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajana.W
jak miałam problem z cerą tez tam chodziłam na oczyszczanie twarzy z peelingiem chemicznym. Doprowadzili mi buzie do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemnośc otrzymania prezentu od chłopaka w formie bonu. Urzekla mnie w tym salonie atmosfera. To jest miejsce gdzie wchodząc nie odczuwa sie nadymanej atmosfery. Bardzo fajne miejsce. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta.Kasia
Dołączam sie do grona zadowolonych gdzie Pani Malgorata i Ania urzekają sobą :) Ja skorzystalam z usług Salonu Odrodzenie i muszę przyznać ze mam prawdopodobnie najpiękniejsze brwi i kreski na świecie Ogólne wrażenie: Pani Magorzata świetna kobieta z wiedza i umiejętnościami Bardzo dużo czasu przeznaczyła na wywiad i konsultacje w celu ustalenia kształtu i metody. Przy zabiegu miałam pełna kontrole tego co było wykonywane i wszystko było konsultowane ze mną co bardzo mi sie spodobało, ponieważ sie balam (z opowieści koleżanek ktore wczesniej wykonaly ten zabieg) ze przyszły i zobaczymy sie po zabiegu. Czasem było to traumatyczne przeżycie. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pań które wykonywały makijaż permanentny w Salonie Odrodzenie. Czy w trakcie konsultacji jest też ustalany kolor np brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przecież ustalenie kształtu i koloru to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Nalepka
Właśnie wróciłam z konsultacji w tym salonie i stwierdzam że naprawdę trafiłam w dobre ręce. W życiu mi tyle czasu nie poświęcono na konsultacji opisując wszystko krok po kroku. Chodzące encyklopedie wiedzy z doświadczeniem i do tego bardzo sympatyczne. Czuć rodzinna atmosferę w końcu prowadzi ten salon mama z córką. Ja odnalazłam swoje miejsce. Wielki szacun dla tych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammka
Wiem o czym mówisz :) Też tam chodzę i ufam im w 100% najfajniejsze jest to że zawsze jest indywidualnie i kładą bardzo dużą uwagę aby wszystko wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salvinas
Ja trafiłam do nich z problemami trądzikowymi lekarka chciała mi dać już Retinoidy doustne ale się bałam bo było tyle niepożądanych skutków. Trafiłam do nich zrobiły mi serie kwasów pozniej jak stan skóry sie poprawiła miałam oczyszczanie na kwasach. Obecnie chodzą raz na 3-5 miesięcy na kontrolę aby sie pokazać i ewentualnie zrobić jakiś pojedynczy zabieg. Jestem bardzo zadowolona i nie przejmuje sie jak wcześniej swoim wyglądem twarzy co było bardzo uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Salon odwiedziłam w tamtym tygodniu.Widziłam ich reklamę wpisałam sobie w internet nazwę salonu i sprawdziłam opinie na tym forum. Umówiłam się na konsultację w celu doboru zabiegu. Mam 42 lata wiec zależało mi na zabiegu odżywczym i regeneracyjnym dostosowanym do mojej suchej skóry. Panie wykonały mi mezoterapię którą miałam kiedyś robioną. Ogólnie bałam się że będę miała silniki tak jak wcześniej na twarzy. Dziś mija tydzień od zabiegu skóra wygląda super, nie miałam żadnego siniaka i z tego faktu byłam szczęśliwa. Najbardziej zaskakujące w tym zabiegu był masaż dłoni jak miałam nałożony krem znieczulający na twarzy. Po zabiegu Pani włączyła mi jeszcze lampę led która miała przyspieszyć regeneracje miejsc po nakłuciu. Nie spotkałam dotąd miejsca gdzie tyle z siebie dawano dla klienta. Zostałam oczarowana tym miejscem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinnna
Słyszałam o nich od koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność poddania się zabiegowi mezoterapii u nich. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Zawsze mnie wkurzało że w niektórych salonach podając cenę bez wliczenia innych rzeczy np jeżeli chodzi o mezo to np nie doliczali znieczulenia i zawsze wychodziło więcej przy płaceniu. Tu wszystko było wliczone w cenę a jeszcze dodatkowo Panie same od siebie dodały mi terapie światłem Led bo mówiły że szybciej zagają się mikrostrupki. Mnie zawsze mezoterapia kojarzyła z nieprzyjemnościami bo przeważnie na szybko miałam ją wykonywaną a tu jedna z pomocnic zrobiła mi masaż dłoni który mnie bardzo odprężył. Bardzo fajne miejsce gdzie widać że dbają o klienta. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kssenia
Bardzo przyjemny salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam przyjemności tam być więc nie wiele mogę powiedzieć, ale jeśli szukasz dobrego salonu z bogatą ofertą zabiegów, wykwalifikowaną kadrą to polecam się wybrać do Yasumi przy ulicy Bonarka. Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką salonu Odrodzenie od kilku miesięcy.Znalazłam go zupełnie przypadkowo. Rzeczywiscie panie pracujące tam mają ogromne doświadczenie w doborze odpowiedniego do mojej cery zabiegu,udzielają wyczerpujących porad,są bardzo sympatyczne. Dotychczas wykonałam serie peelingów, natomiast teraz zamierzam poddać się mezoterapii igłowej. Mam nadzieje ze efekty będą równie świetne jak po peel. Nie znosze z kolei salonow które na każdym forum się reklamują takie wlasnie jak Yasumi czy parendi itd itd.. długo by tu wymieniać. Odwiedziłam wiele salonow w poszukiwaniu tego ,ktory sprostałby najprostszym oczekiwaniom (nie patrząc tylko na zasobność portfela)jednak nie było to łatwe zadanie... dopóki oczywiście nie tarfiłam do Odrodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebrrena
Ja kiedyś byłam w Yasumi ale chyba trafiłam w złe ręce nie oceniam bo zawsze uważałam że miejsce tworzą ludzie. Drugi raz nie zaryzykowałam ale wiem że Yasumi to franczyza wiec zapewne w którymś z salonów jest ktoś dobry. Ja miałam pecha i już nie próbowałam. Obecnie szukam salonu sprawdzonego w odrodzenie jeszcze nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj w Odrodzeniu na mezo princess rich. Poszłam pewna obaw swojego wygladu zaraz po zabiegu. Nie raz słyszałam o "partaczach"w tej dziedzinie ,opuchniętych oczach itp..uhh bałam sie niesamowicie ale pomyślałam nie dowiem się jeśli nie zaryzykuje.Zabieg rozpoczął sie nałożeniem kremu emla, następnie zrobiono mi masaż rąk. Samo ostrzykiwanie było bezbolsene, nie mniej jednak czułam mały dyskomfort (na samą myśl o igle koło moich oczu). Po nakłuwaniu P.MAłgosia dorzuciła w gartisie lampe led aby proces gojenia przebiegał szybciej, w miedzyczasie znów masaż karku, głowy. cos niesamowitego. teraz juz tylko czekam na efekty princess:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×