Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Same jesteście sobie winne ze samotnie wychowujecie i macie 300 zł alimentów

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać. Obserwuje otoczenie. I oto moje obserwacje. Zachodzicie w ciążę mimo że wiecie ze facet skacze na boki, ale rodzina naciska na wnuka i myślicie, że dziecko go odmieni ;p ( o zgrozo 3 przypadki - i nie żadna patologia, osoby po uniwerkach). Albo macie kryzys w związku i liczycie, że moze kolejny dzidzius wszystkto naprawi - podczas gdy okazuje sie ze kolejny dzidzius sprawił, że cycki sa tylko bardziej oklapnięte a rozstępy większe. Zachodzenie w ciąże żeby zaciagnąc faceta do ołtarza - tego ie komentuje, bo to jest totalna patologia. Mogę jeszcze zrozumieć, że źle wybrałyście faeta, bo on stwarzał naprawdę świetne pozory że bedzie swietnym ojcem, ale chyba wiedziałyscie ile zarabia. Jak robicie jesteście laseczkami co lubią brzuchem leczyc wszelkie problemy i specjalnie źle wyliczają dni niepłodne ;p;p lub kłamią, że biorą tabletki ( 2 przypadki w moi otoczeniu, związek sie rozpadł, dziecko zostało) TO PRZYNAJMNIEJ RÓBCIE TO Z TAKI FACETOWI, Z KTÓRYCH DOCHODÓW SĄD WYLICZY WIECEJ NIZ 300 ZŁ ALIMENTÓW.- taka rada ;D;D;D Pozdrawiam. PS: Jestem dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj no dziewcze jak czlowiek zaklada rodzine to zaklada rowniez ze wiaze sie z drugim czlowiekiem a nie z jego aktualnymi dochodami, gdyby bylo inaczej slub bralaoby sie z miejscem pracy osobnika a nie czlowiekiem, wiec argument tak pooy****y jak tylko mozna sobie wyobrazic dziecko czy dzieci odmieniaja wylacznie jedno - nie masz czasu na p********ie o gwiazdkach i serialach bo trzeba sie nimi zajac oraz zarobic na ich utrzymanie. jak sie to dzieli w zwiazkach zalezy od tych ludzi ktorzy w tych zwiazkach sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje tu jeszcze ze facet bardzo chce dziecka,ale pozniej sie nim nie zajmuje ,bo mu sie odwidzialo,po czym chce kolejnego dziecka zeby kobieta nie odeszla.Ja tak mialam odeszlam,zabralam dziecko on jest sam i szuka kolejnej naiwnej.Nic nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maj powiedzieć te co po wieloletnim związku zostały nagle porzucone? Wiesz ile takich kobiet jest co maz 15- 20 lat po ślubie dostaje 'kota ' i odchodzi a potem świadomie uchyla sie od obowiązku alimentacyjnego rzucając prace ? Myślisz ze wszystkie jestesmy głupie? To życzę ci żebyś nigdy nie przechodziła tego co przechodzą porzucone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest co innego. Dziwne jest że jeszcze istnieją nie porzucone kobiety. Przecież wy jesteście z dekady na dekadę coraz głupsze, i głupsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobieta
"Nieporzucone" pisze się razem, głupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.49 chlopczyku ciebie tez urodzila i wychowala kobieta,twoja mama i tez masz o niej takie zdanie.Jestes zalosny i glupi poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewcze ile ty masz lat 15??? Jesli sadzisz ze faceta na meża i ojca swoich dzieci wybiera sie po grubosci portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka raczej chciała powiedziec : jeżeli nie jestes pewna, że bedzie dobrym ojcem to przynajmniej badz pewna, ze bedzie placil wysokie alimenty. ja sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat, dzieci nie chcę, bo uważam że to kula u nogi. A pigułek nie biorę bo powodują raka. Używam tylko gumek. Na koniec napiszę jeszcze, że skoro jakiś facet chciał dymać bez gumki to czemu potem zaskoczony że ciąża? śmieszą mnie tacy faceci. Nie chciałeś dziecka to mogłeś gumkę zakładać debilu, a nie truć dziewczynę hormonami. Zresztą nawet pigułki nie dają 100% pewności, więc niekoniecznie było tak że dziewczyna chciała 'złapać na dziecko' faceta, tylko pigułki zawiodły. Swoją drogę kretyńskie określenie "zlapac na dziecko", nie wiem jak mozna zlapac na dziecko, śmieszy mnie taki glupi frazes :) skoro facet wklada dziewczynie fi\uta bez gumy to chyba liczy się z ciążą, no chyba że jest debilem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miecho do jaskini od dawna przynosza kobiety sprzatajac przy okazji jaskinie i opiekujac sie dziecmi wiec jak cie bawi p********ie tego typu to zamieszkaja w jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że przynoszą. Jak je wyciągną, wydrą lub ukradną z portfela faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogę kretyńskie określenie "zlapac na dziecko", nie wiem jak mozna zlapac na dziecko, śmieszy mnie taki glupi frazes skoro facet wklada dziewczynie fiuta bez gumy to chyba liczy się z ciążą, no chyba że jest debilem xxx A historii o przebijaniu gum nie znasz? Bo mnie się przyjaciółka pochwaliła że tak faceta "skłonila" do ślubu. Poprzebijała wszystkie gumy, zaciążyła. On się żenić nie chciał to zagroziła że dziecka nie zobaczy. I się ożenił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. To wcale nie jest głupi frazez. Mnie także aż 2 koleżanki przyznały sie bez ogródek, że kłamały, że biorą tabletki, żeby zajść w ciązę. To jest bardziej powszechne niz ci sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro faceci tak za wszelką cenę nie chcą się żenić czy być w związkach to niech nie zawracają dziewczynom głowy i tyłka - za seks można zapłacić prostytutce i mieć święty spokój - ewentualnie zrobić sobie samemu lub bzykać kolegów, którzy mają takie samo podejście i również nienawidzą kobiet (bo zlodziejki, oszustki, nieroby) po co wam te kobiety, skoro tak bardzo ich nie chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewcze, oni nie chca PLACIC za sex, chca po prostu se potestowac towar...przeciez to takie przyjemne zarowno dla goscia jak i dla towaru a jak sie towar znudzi to sie go wymieni na inny towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? Do bzykania. Nie każdego koledzy lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej jak myslenie hooyem nazywa sie miloscia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie myśli peesdą to jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzac na temat topiku - chyba nie w tej bajce sie znalazas/es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewcze, oni nie chca PLACIC za sex, chca po prostu se potestowac towar...przeciez to takie przyjemne zarowno dla goscia jak i dla towaru a jak sie towar znudzi to sie go wymieni na inny towar Toi niech penery zadbają o swoje zabezpieczenie a wtedy niech testują ile wlezie.Polecam wazektomię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o jakich penerach ty mowisz? nie rozsmieszaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vice versa. Jak baba nie chce zostać sama z dzieckiem i alimentami 300 zł niech sobie jajowody podwiąże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy ze chlopcu powie: twoje miejsce jest w burdelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w tym że kobiety głupieją żeby mieć dziecko. Myślą tylko o tym ale to takie, które nie mają żadnych ambicji- bo jak można samemu na własne życzenie wbić się w schemat: dziecko-praca-obiad-zakupy-dziecko-sprzątanie-sen-praca-dziecko-zakupy-sprzątanie itp. a żadnych korzyści z tego?? bo dziecko nie jest korzyścią- można kochać męża, mamę, siostrę, mieć przyjaciół i tak samo być szczęśliwym, a nie potem wmawiać sobie że uśmiech raz na tydzień dziecka wynagradza przegrane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasiałaś kiedykolwiek marchew, rzodkiew, kwiatka.zasadziłaś drzewo? Podlewałaś, pieliłaś? Cieszyło cie jak rosło? NIE??? To co ty, qźwa, wiesz o radości jakie daje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w tym że kobiety głupieją żeby mieć dziecko. Myślą tylko o tym ale to takie, które nie mają żadnych ambicji- bo jak można samemu na własne życzenie wbić się w schemat: dziecko-praca-obiad-zakupy-dziecko-sprzątanie-sen-praca-dzi ecko-zakupy-sprzątanie itp. a żadnych korzyści z tego?? bo dziecko nie jest korzyścią- można kochać męża, mamę, siostrę, mieć przyjaciół i tak samo być szczęśliwym, a nie potem wmawiać sobie że uśmiech raz na tydzień dziecka wynagradza przegrane życie No fakt twoja mamusia faktycznie przegrała życie,taki egoistyczny typ wychować to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie k***a zdecydujcie co dla Was przede wszystkim oznacza dziecko. Szczęście i radość czy pracę i obowiązek. Jeśli pierwsze to nie wyrzygujcie naokoło jak się poświęcacie i zaharowujecie. Jak drugie to sobie nie róbcie dziecka z gołodupcem. Dla mnie dzieci to 99% szczęścia i 1% pracy. Dlatego w d***e mam dawcę genów.nie chce dziecka to nie. Nie stoję pod jego drzwiami żebrząc o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dziecko to i szczęście i radość i obowiązek i praca. Alimenty to nie jest żebranie o pieniądze a obowiązek jednego z rodziców,który powinien spełniać i tyle.Nie chcesz obowiązków prezerwatywy albo wazektomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×