Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emma92

samobojstwo!!

Polecane posty

Chce umrzeć, nie przez jakiegos idiote, choc tez narobil mi brudu w zyciu tylko przez to wszystko co sie dzieje w moim zakichanym zyciu. Mimo tego ze czasami probuje przejsc przez zycie z podniesiona glowa to mysli do glowy same mi przychodza i nie daja szans walczyc. Jestem pogubiona ale jedno co wiem to to ze nic mi juz nie sprawia przyjemnosci i chyba juz nie chce zeby mi sprawialo :*( Wiem ze chcialabym zasnac i sie nie obudzic, ale to nie jest takie latwe. chcialabym zrobic to tak zeby byc gdzies z dala wyjechac zeby mnie nikt nie znalazl nie dowiedzial sie co ze mna sie stalo. zeby nikt nie wiedzial ze bylam na tyle slaba ze nie dalam rady i sie zabilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj komuś tyłka przed śmiercią. chcesz opuścić ten świat jako dziewica by tylko robaki skorzystały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ejjj ej ej! banalnie zabrzmi - ale glowa do gory! :) Czasami tak jest - ze zle sytuacje w zyciu sie nawarstwiaja, czlowiek jest zalamany i takie mysli przychodza. Ale zaufaj mi - nie warto. Pamietaj - zeby ogladac tecze, musisz przetrwac burze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takich nieudaczników to najlepsze wyjście podobnie jak dla reszty społeczeństwa by taki nieudacznik sam się wyeliminował i nie obciążał wartościowych porządnych obywateli swym plugawym istnieniem i bezowocnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie k****a młodzi swoją zasraną demokrację ! przez nią nie chce wam się żyć ! co mnie nie dziwi wcale bo sam syf gófnno i dno obecnie w życiu ,zero szczęścia i zadowolenia ! dzięki "bogu" ja mam za co dziękować bo miałam wspaniałą młodość ! cudowne czasy jest co wspominać ! i żal że teraz taki syf ! i że ludziom się tak w głowach popitoliło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede wredna suka i zapytam komu za ten syf podziekowac mozemy jako narod... macie moze jakis wybrancow narodu wytypowanych? bujajacych sie na szczytach wladzy i spolek skarbu panstwa od dnia wejscia w zycie rzekomej demokracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękuj PO że pakują naród polski na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś miałem myśli samobójcze nawet miałem już wymyślony sposób zabicia się ale jakoś same mi przeszły z czasem. U mnie to było przez to że wierzyłem w reinkarnacje i moje życie wydawało mi się bez sensu bo niczego nie osiągnąłem co planowałem i chciałem się zabić żeby się na nowo narodzić i ułożyć sobie życie inaczej od początku, po prostu chciałem znowu być młody żeby pewne rzeczy inaczej zrobić, teraz wiem że reinkarnacji nie ma i mamy tylko jedno życie które trzeba jakoś przeżyć, samobójstwo grozi piekłem lub w najlepszym razie długim czyśćcem a w czyśćcu ponoć jest gorzej niż tu na ziemi mamy więc lepiej żyć nawet jak czujemy się źle w życiu, jak jesteś zdrowa masz pracę to masz dobrą sytuację, resztę można sobie ułożyć albo wystarczy przewartościować sobie pewne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Trzymaj się blisko Boga bo inaczej życia szkoda. P/omódl się do J/ezusa o siłę i o pomoc. Zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego dna prowadzi demokracja ! wierzcie młodzi ludzie jeszcze lat temu 20 nie mieliśmy ani pięknych ubrań tylko te co sobie same zrobiłyśmy albo uszyłyśmy przy pomocy krawcowych ale za to na wzór najnowszych kolekcji w europie ! nie było z******tych aut ,nie było z******tych mebli ale...było życie ! kochane codzienne życie ! każdy dzień pamiętam z tamtych lat ...a dzisiaj? nie pamiętam nawet co było 3 lata temu w tym czy w tym dniu albo na święta :( ten czas obecnie leci leci i nawet człowiek nie wie co było fajne a co było do d**y :( radze wam młodzi ludzie ...budujcie inne życie ! nie poddawajcie się trendom demokracji ! nie dajcie się zniewolić ! nie dajcie się zmienić ! bo to oznacza że życie wam ucieknie na problemach a nie na życiu jakie powinno mieć wielu młodych ludzi wesołe ! i dużo pięknych wspomnień z nim związanych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana, ze masz wiècej siły i hartu ducha, niz Ci siè wydaje. Aby popełnic samobójstwo, trzebs miec wiele odwagi. Nie bèdè Ci pisac banałów, to Twoja decyzja. Nie wiem, czy mogè Ciè o to prosic, ale poproszè. Wybierz siè z wizytą do hospicjum dla dzieci- one są niewinne, nieskazone tym swiatem. Pobądz z nimi, porozmawiaj, albo pomilcz... W duszy jestes skrzywdzonym dzieckiem, proszè, idz tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłębią się myśli, co ja mam robić? Nie daje rady. Boję się strasznie :( To jest nie do zniesienia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes poprostu glupia ges. Ale strapionych pocieszac wiec ogarnij sie i zacznij zyc, zycie mamy jedno chcesz je zmarnowac spoko ale jak polelnisz samobojstwo to zmarnujesz zycie i psychike wielu osobom z Twojego otoczenia. Sa ludzie chorzy, cierpiacy i chca zyc daja z siehie wszystko i sie nie uzalaja nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×