Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscSara

Samochód na ślub

Polecane posty

Gość goscSara

Jest taki ogromny wybór samochodów do przewiezienia pary młodej w dniu ślubu, że ciężko się zdecydować. Nowoczesny czy stary, czarny czy biały, duży czy mały. Zastanawiamy się z narzeczonym nad nietypowym samochodem Infiniti FX35 koloru czarnego, (będzie cudownie kontrastował z białą sukienką). Co sądzicie o takim wyborze? Jakie samochody ewentualnie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu pielęgniarka ma ogolić 80-letniego pacjenta przed operacją. Konkretnie chodzi o pachwiny. Rozbiera pacjenta i widzi ogromny interes. Nie może powstrzymać się od uwagi: - Dziadku, ależ to prawdziwy młot! Dziadek dumnie: - Jeszcze 10 lat temu wieszałem na nim wiadro z wodą i przenosiłem 100 metrów od studni do domu bez pomocy rąk! - A teraz się to już niestety nie udaje? - Ano nie, kolana po drodze wysiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam auto pogrzebowe.Biedny chlop.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
hmm, nie o takie komentarze mi chodziło. Poczekam może ktoś wyrazi interesującą opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanadama
Piękne auto!!! Ciekawe jaki jest koszt wynajmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można poszukać samochodu w wypożyczalni samochodów, ale nie limuzyn ani jakichś typowo ślubnych. Na przykład w http://www.polrental24.pl/ na pewno wypożyczysz samochód taniej, niż w jakimś innym miejscu. Do tego jakieś dekoracje i będzie wyglądał elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

Polecam sprawdzić sobie firmę Dyniewicz, mają ciekawą ofertę aut na wynajem, komfortowe i nowoczesne. Osobiście sprawdziłam 🙂 potem wynajęliśmy też w firmie na wyjazd integracyjny busa i również wszystko było w jak najlepszym porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×