Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotne mamy 30 plus są tu takie?

Polecane posty

Gość gość

Chyba nie jestem sama? Odezwijcie się mamy, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jestem samotną mamą i czasami smutno mi z tego powodu. Przytłaczające poczucie odpowiedzialności i strach, czy ktoś kogo poznam pokocha mojego malucha. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ! moja cora wlasnie skonczyla roczek, dzien wczesniej rozstalam sie z narzeczonym....moge sie nazwac samotna mama ? tak sie czuje, samotna, sama ze wszystkim...czulam sie sama z brzuszkiem, sama po porodzie...ech. Mamuski ! jak dajecie sobie rade psychicznie, z przeprawa przez sądy, z tą szarpanina ? pozdrawiam wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinoM2606
zapomnialam dodac, mam 27 lat, więc nie banujcie za brak wieku 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja mam 33 lata ,3 letnią córkę i nastepne malenstwo w brzuchu i parę dni temu się rozstalam z ojcem moich dzieci.Myślę,że będzie bardzo,bardzo ciężko....ale z nim byłoby chyba jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła 40
Witajcie. A ja mam zaraz 40-stkę na karku. Troje nieznośnych dzieci, sześć psów, kota i chomika :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Witaj, jestem samotną mamą i czasami smutno mi z tego powodu. Przytłaczające poczucie odpowiedzialności i strach, czy ktoś kogo poznam pokocha mojego malucha. pozdrawiam" Kobietko głowa do góry i nie smuć się z powodu tego, że nie masz faceta. To też ma swoje plusy: robisz co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz, żyjesz po swojemu, niezależna od nikogo. Owszem super jest mieć odpowiedzialnego faceta przy sobie, ale zdaj sobie sprawę, że to,, gatunek "wymarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła 40
23:06 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie i Witaj Gościu 2014.07.03 - bardzo optymistyczno -pesymistyczne to co Napisałaś -śmiech gości na mych ustach :) Prawdą jest, że świetnie sobie z tym wszystkim radzę ..a ta wolność i odpowiedzialność, czasami dodaje skrzydeł ..a czasami je podcina :) ..ale jak pomyślę i przypomnę sobie- to wszystko co przeszłam będąc z 'kimś' ... teraz jest cudownie ...wspaniale ..szczęśliwa babka ze mnie, pomimo rozterek i chwil słabości :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie i Witaj Gościu 2014.07.03 - bardzo optymistyczno -pesymistyczne to co Napisałaś -śmiech gości na mych ustach usmiech.gif Prawdą jest, że świetnie sobie z tym wszystkim radzę ..a ta wolność i odpowiedzialność, czasami dodaje skrzydeł ..a czasami je podcina usmiech.gif ..ale jak pomyślę i przypomnę sobie- to wszystko co przeszłam będąc z 'kimś' ... teraz jest cudownie ...wspaniale ..szczęśliwa babka ze mnie, pomimo rozterek i chwil słabości usmiech.gif pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła 40
Aj tam zaraz śmiech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy. :) Zachęcam Was do spotykania się z innymi mamami z Waszych okolic. Dzisiaj nietrudno w internecie znaleźć np. Klub Mam z Gdańska, Torunia, Poznania, Rzeszowa czy innych miast w Polsce. To świetna okazja do nawiązania znajomości, wymiany doświadczeń, poplotkowania, spędzenia miło czasu (razem z pociechami). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama lat 33, córka prawie 2 latka faceta nie szukam, ostatnio się im poprzewracało w głowach i nie mam zamiaru niańczyć drugiego dziecka, jest mi dobrze jak jest, jest ciężko w wielu sprawach ale już wole to niż jakiegoś pajaca mówiącego co mam robić, zero wymagającego od siebie pozdrawiam kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat ,syn 14 - sama od 6-ciu lat , pasuje mi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×