Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trzydziestka-piatka

Samotne matki

Polecane posty

Gość Trzydziestka-piatka

Dziewczyny, czy sa tu samotne matki, ktore zostaly same w ciazy lub tuz po porodzie....ale w UK. Chcialabym sie dowiedziec, jak sobie radzicie I czy da sie pogodzic macierzynstwo z innymi sferami zycia? Sama planuje niedlugo dziecko, oczywiscie jako samotna matka, bo dluzej juz nie zamierzam czekac na "prawdziwa milosc", a zegar tyka. To ze nie mam faceta nie oznacza, ze mam zostac bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna stara panna chora na wściekliznę macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka-piatka
Lepiej byc stara panna (co mi w ogole nie przeszkadza) niz zadowolic sie byle scierwem. Ja przynajmniej moge sobie to dziecko urodzic, a meskie scierwo na szczescie nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko, że taka egoistyczna stara panna nie pomyśli, że dziecko będzie wychowywać się w niepełnej rodzinie. Tym gorzej jeśli urodzi się chłopak. Pewnie będziesz zaborczą despotyczną matką zazdrosną o jego każdą dziewczynę gdy już dorośnie. Już zresztą widać w tobie nienawiść do mężczyzn, więc pewnie swojego syna będziesz traktować jak swojego męża, żeby sobie odbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka-piatka
A tY Kim jestes zeby mi mowic co powinnam, czego nie I Kim jestem. Takie z was d*pcyngiery, wiec nie ma za kogo wychodzic za maz....no chyba ze wydaje ci sie, ze mam znosic jakiegos smiecia tylko dlatego, zeby twoj swiapoglad ci sie zgadzal. No coz, w moim wieku nie zamierzam czekac jeszcze 15 lat. masz troche racji, mam nadzieje ze to nie bedzie chlopiec, ale gdyby niestety tak sie trafilo, to napewno nie wychowam go na takiego buca, jak wiekszosc facetow, ale na fajnego faceta potrafiacego sobie poradzic w zyciu I doceniac kobiety. Na szczescie twoje pozwolenie nie jest mi potrzebne, a w przeciwienstwie po katolandu-polandu w UK wspiera sie samotne I porzucone kobiety. Nie mam zamiaru rezygnowac z macierzynstwa bo komus sie to nie podoba. Kocham dzieci I czuje sie gotowa, a to chyba wazniejsze niz maz.....no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze musisz jakiegoś pociskacza sobie znależć bo do tego trzeba dwojga. Jazgoczesz strasznie. Nic dziwnego że żaden cie nie chce. Tak, tak, mialaś na kopy tylko ty zdecydowałaś być samotną starą panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, proponuje nie dyskutowac z reszta kafeterii, tym bardziej, ze wiekszosc to pewno faceci, ktorzy nie moga sie pogodzic z faktem, ze kobiety nie potrzebuja fizycznie faceta do tego, zeby miec dziecko, a faceci niestety kobiet tak. Samotnym matkom w UK jest pewno latwiej niz tym, ktore samotne nie sa, tak, ze nie ogladaj sie na nikogo i rob, co chcesz, bo na pewno sobie poradzisz. A dzieci wychowywane bez ojca czasami lepiej na tym wychodza, niz te, ktore albo ojca nie widuja, bo calymi dniami w pracy, albo spedza wieczory z piwkiem i komputerem, co w polskiej kulturze jest czestym obrazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
autorko ja jestem ale nei w UK tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ten ostatni post-swietnie napisane-sama prawda. ja jak lezałam po porodzie na sali ogólnej to poza mną były jeszcze 3 mamy z czego 2 to były dziewczyny po 20stce kompletnie niedoswiadczone,nei wiedziały co robic z dzieckiem i cały czas ktos do nich przychodził i sie tym dzieckiem zajmował,jedna ciagle ryczala a druga olewala(spala a dziecko plakało),tylko ta trzecia ktora była po 30tce albo juz dobrze pod 40tkę,byla "normalną " mamą z która mozna było logicznie porozmawiac nie tylko o błyszczykach,niestety jej dziecko było chore.i tak wlasciwie tylko ja jedna-samotna mama byłam z nich wszystkich szczesliwa. tamtych dwóch (tych młodych) bardziej interesował ich wyglad i czy nadal się beda podobac swoim panom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka-piatka
No coz, do gosc.......Wiem ze trudno ci tepa palo zrozumiec, ze nie kazda kobieta sie puszcza na prawo I lewo (czego w sumie innym nie zaluje, bo kazdy robi jak uwaza, choc sama nie moge sie w tym kierunku jakos przelamac) I ze nie kazda jest, jak to wy mawiacie: pasztetem. I tak zrobie tak, jak planuje, bez wzgl na opinie niedopieszczonych oralnie I analnie samcow. Pytalam tylko o opinie, jak inne mamy sobie radza, bo troche mnie to przeraza, ale chec posiadania males kruszynki jest silniejsza. A tatusia dziecku znajde, jak juz bedzie na swiecie...... Wiem trudno niektorym samcom uwierzyc, ale sa na tym swiecie dojrzali mezczyzni, ktorym nie przeszkadza kobieta z dzieckiem......choc Wiem ze malo. No coz, tyle zylam bez faceta I jakos dalam rade, to I wytrzymam nastepne lata. A wredne meskie chamy I tak skoncza samotnie pod plotem, jak psy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaa_1981
autorko, w UK jest łatwiej bo są benefity itp. Ale pytanie czy masz stałą pracę, czy będziesz mogła do niej wrócic, czy pracujesz tam wystarczająco dlugo, czy zarabiasz sporo? Jesli chodzi o finanse to wynajęcie opiekunki/żłobek jest strasznie drogie. jeśli zarabiasz minimalną stawkę to zapomnij. Dopiero jak dziecko skończy 3 lata mozna starac się o dofinansowanie do przedszkola, bez dofinansowania przysługuje tylko 15 godzin tygodniowo. Jest tez kwestia organizacyjna: czy masz prace zmianową, w weekendy, jeśli od 7 do 15 to spoko ale jak inaczej to ciężko będzie. czy będziesz kompletnie sama czy masz kogos do pomocy? mamę, rodzeństwo, bliską przyjaciółkę? lepiej jest pracowac na pół etatu samotnej matce. Ja tez mieszkam w UK. Mam dziecko ale mam tez partnera i nie dałabym rady sama wszystkiego zorganizowac. Jest to naprawdę nierealne do ogarnięcia "logistycznie". Moja koleżanka z pracy jest samotna matką. Ma syna 7-letniego i często nie ma jesj w pracy bo jak syn ma wolne czy zachoruje to nie ma go z kim zostawic, a w przypadku mlodszego dziecka jakos tego nie widze. Nie pisze tego by Cie zniechęcic, ale tak to z mojego doświadczenia i obserwacji wygląda, nieciekawie :( Ale mimo to to i tak warto, jakoś dasz radę Powodzenia :) Ewentualnie możes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaa_1981
to "Ewentualnie możes" nie wiem skąd się wzięło, nie ja to pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka-piatka
Sprawa wyglada beznadziejnie. Jestem samiutenka, o powrocie do pracy moge pomarzyc, a na zadnego faceta nie mam zamiaru liczyc. Mimo to I tak nie zamierzam zrezygnowac. Ostatni dzwonek.....teraz albo nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara baba 35 i taka prostaczka, jakie wulgaryzmy, ty jestes niedojrzala na dziecko, ty masz mentalnosc 15 latki. Znam chlopaka ktorego matka urodzila jak miala 37 lat, oczywiscie tez samotna matka, stara panna, chlopak stal sie sensem jej zycia, jest zazdrosna o jego kolezanki, zabrania mu sie z kims spotykac, boi sie ze na stare lata bedzie sama, i tez nienawidzi facetow tak jak ty. czuje ze ty bedziesz taką samą despotyczną zgorzkniałą 60letnią babą co sie uwiesi na swoim dziecku i nie pozwoli mu odfrunac z gniazda. weź ty lepiej nie rob dzieci, ty wściekla macico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzydziestka-piatka
Do gosc......dawno sie tak nie usmialam z twoich wpisow. Boshe, sami psychologowie siedza na tej kafeterii. Poczytaj swoje wypowiedzi I wyzwiska pod moim adresem, a potem wytykaj mi to I owo. Nie ma to jakies tepaki uwazajace, ze wiedza wszystko. Co do starej baby.....chyba starej baby nie widziales/as, a I na kazdego przyjdzie pora. Ja jakos nie uwazam sie za stara babe I natura mnie obdarzyla dobrym zdrowiem I wygladem. No ale rozumiem, ze w Polsce kazdy kto ma wiecej niz 29 lat zaliczany juz jest do staruchow.....ups, zapomnialam, ze to nie dotyczy facetow. Polska to jednak bardzo smieszny, a zarazem zalosny kraj, z ludzmi o pogladach sredniowiecznych. Nic dziwnego, ze jest jak jest. To podziekowal za opinie.....I papa.... Czy tego chcesz czy tez nie, zrobie co zechce....w koncu to ja jestem kobieta I ja decyduje kiedy I z kim.....hahaha Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle z kim byle gdzie a później po mopsach łażą i żerują na społeczeństwie te zaradne i samodzielne upodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma tak zrobila jak Ty planujesz- zbajerowala wdowca i zaszla z nim w ciaze ktora niestety przez stres i ... papierochy stracila potem zaszla w duga ktora donisila i ma teraz cudownego synka. Z ojcem dziecka oczywiscie nie jest bo to zwykly ch/uj. Zycze Ci powodzenia autorko i spiesz sie bo nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, ze ta dziewczyna zostala menadzerem w duzym skelpie wiec kase swoja miala. A za co Ty autorko chcesz wychowac to swoje dziecko jesli nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna po 30
Czytam i włos się jeży na głowie. Zrób sobie dziecko, to jak kotek, taki do zabawy, bo masz ochotę. Mieszkałem w UK 3 lata i równie "mądre" kobiety- Polki to klasyk, przez te 3 lata spotkałem może 2, które miały poukładane w głowie. Porażka. Do ********* miejsce idealne, do tego żeby znaleźć żonę- porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×