Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotne

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy,jak radzice sobie ,same wychowując dzieci?chodzi mi czy pracujecie,czy starcza wam na zycie?chce rozstać się z mężem,ale nie wiem jak podolam sama z tym wszystkim? Nie mam z kim zostawic dziecka kiedy będę w pracy.nie wiem,jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego chcesz odejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam dosc, jego klamstw,finansowania z innymi kobietami,jestem wyczerpana psychicznie i nie widzę innego wyjścia.dlatego pytam bo wiem ze będzie ciężko,ktoś doda otuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam mialo być romansowania a nie finansowania,dopiero zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ten sam problem,rozstałam sie z byłym 2 lata temu i teraz jestem mezatka mi było łatwiej odejsc poniewaz poznałam mojego meza zakochalismy sie i odeszłam i to była najlepsza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas szczęście po prostu,znając moje to do końca życia będę zgorzkniala,sfrustrowana i samotna.wiem ze muszę sobie poradzić dla syna,ale jak naradzie to się tylko uzalam nad soba.najgorzej to w nocy jak myśli się kotluja. czemu faceci to dranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade tylko łatwiej jak bys poznała kogos ale kogos kto jest wart ciebie i dziecka,który ci pomorze.Ja nie od razu zamieszkałam z mężem najpierw mieszkałam u mamy ponieważ mój zbierał na wynajem i na życie dla nas,w pracy nie jadł obiadów wydawał 2 zł dziennie zeby oszczedzic dobrze ze mieszkał z rodzicami i nie chcieli praktycznie kasy od niego, w tedy mógł spokojnie odkładac z pensji,ja nie miałam zadnych pieniedzy byłam na wychowawczym nie płatnym,mieszkałam u mamy 4 miesiace do wrzesnia bo w tedy syn szedł do przedszkola i mogłam podjac prace,sam mąż by nas nie utrzymał wynajem w krk jest drogi,przedszkole,wydatki.Ale tak jak obiecał przez 4 miesiace uzbierał 4 tysiace i wynają mieszkanie,i było na zycie a reszta sama poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez dusiłam sie w poprzednim zwiazku były zdrady,nie dbanie o nas,miał syna tylko na pokaz jak chciał sie nim w pracy pochwalic,nie wstawał do niego gdy był chory,nie dawał jedzenia gdy ja np.byłam w pracy zamiast odgrzac dziecku obiad to mu sie nie chciało i dał sucha kromke bo grał w gry.Duzo było takich sytuacji synek juz płakał jak ten sie do niego zbliżał:/ upał 25 stopni zamiast wyjsc do parku dziecko przewietrzyc to dusili sie w domu dziecko w koncie samo sie bawi a ten gra jak wracałam zawsze była awantura nie chciałam do pracy chodzic bo wiedziałam ze synkowii jest zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym widziala swojego męża!myslalam ze tylko mój to taki d**ek albo cos ze mną nie tak.choć muszę powiedzieć ze o syna dba jak umie i wiem ze go kocha.ja zostanę w naszym mieszkaniu(wynajętym)nie mam dokąd pójść,nie mam z kim dziecka zostawić jak będę mieć 2 zmianę ogólnie masakra!a wiesz co mnie najbardziej rozwala(odkrylam konto na badoo i przeczytalam wiadomosci to aż mnie zatkalo)no a rozwala mnie to ze większość tych kobiet wie ze póki co jesteśmy razem a pcha ją mu się same na ch...ja!naprawdę kobiety są teraz bardziej zdegradowane od facetów!w życiu nie zarwalabym do żonatego,jeszcze bym go pogoni la.chyba ja jestem z innej epoki bo tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby to suki, jak były mnie zdradzał z kolezanka z pracy to nawet w naszym mieszkaniu sie spotykali gdy ja pojechałam na 2 dni do mamy,widziała łózeczko synka,ciuszki itp.ale miał to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się dowiedzialas o zdradzie?sam ci powiedzial?ja juz kilka razy go przylapalam ale za każdym razem blagal i ja wybaczalam.mój maz nie wiem czy mnie fizycznie zdradzil ale czuje się oszukana i źle jak pomyśle ze pisze z innymi.i myślę ze on ma cos z gola bo naprawdę zrozumialabym gdyby mu się 1 czy 2 podobaly ale on pisze z kim popadnie,jak leci!czy to choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teraz maz to jego kuzyn i pracuja razem bradzo sie przyjaznilismy i mi powiedział o romansie jego,a zeby miec pewnosc przeczytałam jego smsy i tam juz było wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 3,5 i jest naprawdę związany bo ukladalo nam się dobrze,gdy nie odkrylam tych czatów bylo okej. Wiem ze w końcu miarka się przebrala i muszę odejść bo się nie zmieni,zgnebi mnie psychicznie imskoncze w psychiatryku.teraz w piątek wraca z pracy z Niemiec i go wywale z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz jest jego kuzynem jak byłam za tamtym to sie przyjaznilismy i wszystko mi powiedział bo razem pracowali,a zeby sie upewnic rano gdy k***s spał sprawdziłam mu telefon znałam hasła i tam juz było wszystko jasne ale nie odrazu odeszłam chciałam mu wybaczyc ale przez pół roku to była meczarnia nie kochałam go i w tedy sie zblizyłam z moi teraz męzem do siebie zakochalismy sie i jestesmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez przeszlas horror.masz 27 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek miał ponad 2 latka i to jest dobry wiek dziecko nie pyta dlaczego itp. teraz sie widuje raz w miesiacu z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam przygotowana na zdrade bo gdy zaszłam w ciaze bardzo szybko bo znalismy sie tylko 3 miesiace,to duzo zeczy wyszło na jaw,ze poprzednia dziewczyne tez zdradzał nawet kobiete w ciazy posuwał,ale jeszcze w tedy nie docierało to do mnie jaki jest zakochana,w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jak ja.dziękuje ci nawet nie wiesz jak mi pomoglas:-) mam takie myśli nieraz ze jak juz się rozstaniemy to czeka mnie nowe lepsze życie bez tego pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku izunia u mnie bylo tak samo identycznie!!naprawdę!tez po 3miesiacach za szlam w ciążę bardzo go pokochalam,jego mama cos mi tam podpowiadala ale ja nie chcialam sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc lepiej na pewno kogos poznasz,dacie rade szkoda ciebie bo ty sie męczysz wiem co czujesz bo ja czułam sie bardzo samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było mi tez zal dziecka który w sumie nie miał ojca,bałam sie odejsc bo róznie bywa czy faktycznie mój teraz mąz czuje to co czuje i sie nie rozmysli ale zaryzykowałam i było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś wiedziala ze się mecze,ale teraz juz wiem ze muszę być twarda,obojętna i zakonczyc ,chce być szczęśliwa i mieć szczęśliwe dziecko.a ma twój byly kontakt z dzieckiem czy utrudnia las jakoś kontakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej samemu wychowywać dziecko niż facetem, który sam zachowuje się jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z dolnego śląska okolice Legnicy nie chce podać miasta wole zostać anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze z krakowa nie jestes:) tak ma kontakt nie utrudniam widuje sie z nim raz na miesiac bo teraz ma kobiete i wychowuje cudze dziecko i nie ma czasu na swoje ale dla mnie lepiej nie musze go ogladac,jest strasznie fałszywy wszystko robi zeby dorównac mojemu męzowi dalej razem pracuja ale juz sie nie kłócą,sa kuzynami wiec rodzina mówi co o nas gada ja jestem ta najgorsza itp bo go zostawiłam,ale kazdy go zna nie stety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak go zostawiłam i dał mi swiety spokój jaka ja sie czułam wolna jak ptak normalnie,tak jak by kamien z serca spadł ze to zrobiłam i go juz praktycznie nie ma w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×