Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wszystkie nicki są zajęte

Samotni mężczyźni po 30tce to zły materiał na partnera.

Polecane posty

Szczególnie jeśli dawno kogoś nie mieli, mieszkają sami, mają swoje starokawalerskie nawyki, są egoistami. Nie chcę im się zabiegać o względy kobiety, wolą zaprosić ją do domu, postawić piwo na stole i włączyć tv. Jedynie w łóżku są względnie aktywni. Chcieliby kogoś mieć, ale nie chcę im się zdobywać. Mówią tylko o sobie, bo są nauczeni że mieszkają sami i tylko oni się liczą. Myślałam, że starszy mężczyzna będzie dobry dla młodej kobiety, tymczasem jestem w szoku jak bardzo się myliłam. Macie podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulryk1000
NIe generalizuj. Po 30stolatku powinnaś się spodziewać że: jest w miarę przewidywalny, byc może szuka kogoś na żonę, dorobił się czegoś a przynajmniej wiadomo na jakiej ścieżce kariery jest. Jasne że mogą się pojawić minusy w postaci: szuka przelotnej znajomości i w tym szukaniu jest dobry bo robi to już kilkanaście lat. Jeżeli znalazłaś 30 letniego niedoświadczonego to rzeczywiście może mieć sporo nawyków, filozofii itp wynikających z braku baby. Wtedy ty pójdziesz na rozruch ale następne będą miały już lepiej bo nabierze doświadczenia. P.S. Mam 34 letniego kolegę który nigdy nie miał dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że generalizuję i nie powinnam, ale takie mam doświadczenie z 30-paro latkiem i musiałam się tym podzielić :) Facet, wykształcony, wydawałoby się inteligentny i faktycznie miał sporo do powiedzenia, ale nie potrafił słuchać, mówił, że chciałby kogoś mieć, ale nie wychodzi mu z kobietami. No ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfrs
Nie chcę im się zabiegać o względy kobiety, wolą zaprosić ją do domu gdyby ci nikt nie zrobil loda przez ostatnie 15 lat zycia , to tez nie mialbys ochote o nic zabiegac , bo i tak wiedzialbys ze nie ma szans nas seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulryk1000 był doświadczony, miał za sobą dwa poważne i długie związki. Widocznie już mu się nie chce zabiegać. chodnikowy latawiec to złam ten stereotyp swoją osobą ;) hgfrs bez sensu. Czyli co, siedzieć już tak do końca życia i czekając na inną desperatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulryk1000
prawdopodobnie jest zdziwaczały od braku baby. Z moim kolega jakbyś się umówiła to na randce wypił by ze 4-5 piw, jest przyzwyczajony bo jak umawia się z kolegami to tak robi i tak dalej i tak dalej. A raz powiedział że jakby sobie znalazł dziewczynę to zacząłby od "wychowania". tak więc widzisz - zależy to od osobnika a nie wieku. Możesz podejść też do tematu w ten sposób że przynajmniej nie jest wyrachowany i jest sobą :D bo przeciętny amant to bedzie ściemniał, czułe słówka itp a potem się dopiero okaże że jest jakąś melepetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfrs
o kobieta zabiega sie do 20-tego roku zycia . Potem przychodzi rezygnacja i czlowiekowi jest to obojetne . I co z tego ze ktos przejdzie obok ciebie w mini jak wiesz ze i tak nie ma szans z nia na seks i dlatego nawet sie za nia nie obejrzysz . To jest typowe myslenie starego kawalera . Zrezygnowanie . Byc moze kiedys byl zainteresowany kobietami , ale gdy zauwazyl ze i tak mu nikt nie zrobi loda to sobie dal spokoj . Bo ile lat mozna zabiegac o to zeby zjesc czekolade pierwszy raz w zyciu ? Kiedys musi przyjsc rezygnacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulryk1000
hm.. jeżeli jest doświadczony to problem leży gdzie indziej. W takim przypadku stawiałbym że ma taki charakter a nie jest to kwestia tylko wieku. Radzę poznaj go bliżej i dopiero jezeli Ci nie pasuje to zakończ znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma właśnie takie podejście, że wszystko prosto z mostu. Żadnych ciepłych słówek, żadnego słodzenia. A ja jestem młoda i chcę motylków w brzuchu, naiwnego trzymania się za ręce, nieśmiałych pocałunków. No cóż, kolejne doświadczenie z facetem nauczyło mnie tego, że kilkanaście lat różnicy to zdecydowanie za dużo i nie da się tego przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam ochoty go już bliżej poznawać. Ja się nudzę przy nim zwyczajnie, ile można słuchać tylko o nim, jak zaczynam mówić o sobie, to czuję, że on ma to gdzieś, więc wolę już nie mówić nic. I jeszcze ciągła krytyka i pokazywanie mi, o ile mniej jestem doświadczona życiowo, cokolwiek nie powiem, to on ma jakiś kontrargument. Nie ma to żadnego sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgfrs -- nie rozumiem dlaczego zakładasz że 30 letni kawaler ma problem z partnerkami do sexu? może właśnie sytuacja jest odwrotna i dlatego nie chce mu się starć bo i tak wie że dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie jestes jedyna
eee niekoniecznie,chyba zle trafilas po prostu. mam faceta po 30 i pomimo swoich przyzwyczajen (ktore ja tez posiadam mimo ze jestem mlodsza) potrafi zabiegac o mnie.co prawda mozna dostrzec zrezygnowanie na poczatku ale jesli da sie wyrazny sygnal to zaczynaja dzialac.teraz po 3 latach nadal stara sie.co prawda to male gesty ale moglby mnie olac a tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to on właśnie nie bardzo pościł, ale jest sam po prostu. Mówię mu, że jak do niego przychodzę to czuję się tak, jakby mnie tam nie było w ogóle. A on, że jemu tego brakuje, żeby tak po prostu usiąść z kobietą i popatrzeć na tv... Przecież telewizję oglądać mogę sama w domu, a jak się zaczynam spotykać z facetem, to chciałabym porobić z nim coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie jestes jedyna
wszystkie nicki->dokladnie mam taka sama roznice,to ze sie nie dogadujecie wynika z waszych charakterow nie z roznicy wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada za darmo netowa
Nie żeńcie się z trzydziestolatkiem na pijackiej rencie, bo dzieci będą pijaki! A jak do tego ćpun to rozwód albo zabraniem praw rodzicielskich się wszystko kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin chorzów l 36
A ja nigdy nie miałem laski tylko piwo i ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to skoro jednego takiego
poznałaś, to oczywiście założyłaś temat o WSZYSTKICH mężczyznach samotnych i po 30-tce. czemu wy takie glupie jestescie, baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu stuknie mi 31... piwo i tv to nie jest dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ty te kobiety z broda bierzesz, z cyrku ?:) ja nie mam brody i nie znam zadnej kobiety z broda, a jesli jakies wloski na twarzy sie pojawia to zaraz pinseta idze w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po skończonych badaniach można powiedzieć jedno: to niewątpliwie najlepsze feromony, jakie można było zrobić. Od jakiegoś czasu stosuje się je na Zachodzie, obecnie dopiero wchodzi do naszego kraju. Nasi zachodni sąsiedzi bardzo sobie go chwalą, określając mianem klasy Hi-tech – nic dziwnego, jeżeli tylko spojrzymy na to, z jaką intensywnością feromony działają obecnie na płeć przeciwną warto zastosować przed wejściem do klubu – dzięki temu masz pewność, że będziesz się dobrze bawić, bowiem każdy będzie chciał choć na chwilę się do Ciebie przytulić. Przydają się także na spotkaniach towarzyskich, randkach, po to by wzniecić w naszym stałym partnerze ogień pożądania http://www.feromony.pl/pp/gfd34567ds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodnikowy latawcu zapraszam na prywatna rozmowe {nr gg 45453866}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 30 (po rozstaniu i długoletnim związku) i spotykam się z mężczyznami też po 30 :). To co mi się rzuca w oczy: jedni są zdesperowani, żeby znaleźć żonę i dlatego zachowują się jak idioci , a drudzy są takimi egoistami, że ja uciekam od takich, bo nic się nie liczy tylko oni. Jak on ma być potem ciepłym ojcem dla moich dzieci i jak on będzie mnie wspierał jako partnerkę? Nie będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden964
Ja jestem po 30 (po rozstaniu i długoletnim związku) i spotykam się z mężczyznami też po 30 usmiech.gif . To co mi się rzuca w oczy: jedni są zdesperowani, żeby znaleźć żonę i dlatego zachowują się jak idioci , a drudzy są takimi egoistami, że ja uciekam od takich, bo nic się nie liczy tylko oni. Jak on ma być potem ciepłym ojcem dla moich dzieci i jak on będzie mnie wspierał jako partnerkę? Nie będzie xxxxxxxxxxx Widzę że w takim stanie samotnym jesteś bardzo zadowolona, nie mogąć nikogo znaleźć, 'uśmieszki'. Ja mam pierwszą dziewczynę od dwóch lat a mam 37. I uwierz że jest bardzo szczęśliwa ze mną, przynajmniej tak mówi. Mam różne przyzwyczajenia, ale może ty ich nie masz, nikomu one nie przeszkadzają, dużo zresztą zmieniłem w swoim zachowaniu. Troszczę się o nią.... jakbyś była jej "dobrą" koleżanką oczywiście doradziłabyś jej za w czasu żeby sobie dała ze mną spokój bo nigdy nikogo nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to k***y aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takijeden964: a z czym ty masz problem. Masz dziewczynę, to bądź zadowolony :). Ja tylko napisałam jakie ja mam na ten czas doświadczenia na rynku randkowania po 30 :). Inne mogą tego nie mieć. Mi tam się nie spieszy do łapanki w panice i "dziwaków" po 30 ;). Jak będzie to bedzie ok, jak nie no to trudno, poczekam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×