Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sąsiad miał mi naprawić zlew i olał

Polecane posty

Gość gość

byłam z nim umówiona na wczoraj, odłączył mi ciepłą wodę bo ciekło powiedział jaką cześć kupić i miał przyjść wczoraj naprawiać nie przyszedł teraz siedze jak ten kołek i nie wiem co mam robić czy iść mu się przypomnieć czy czekać czy wzywać fachowaca :(jakoś mi tak głupio tym bardziej że on sam zaproponował pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydraulik45t2
skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie skąd jesteś? Jak z bliska to naprawie zlew i jeszcze rurę przepcham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hydrauliku, jeśli jesteś nim na prawdę doradź proszę jaki jest powód tego że z "odpowietrznika"(nie znam poprawnej nazwy)przy kaloryferze zaczęła tryskac woda?czy są za mocno nabite, czy to wina odpowietrznika?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydraulik45t2
jesli tryska z niego woda to znaczy ze jest juz odpowietrzony czyli OK. Tzn powinno tryskac po nacisnieciu tego odpowietrznika, tak sama z siebie to nie powinna wypływac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera a to samo z siebie zaczęło po tym jak go trochę przeczysciłam bo wydawało mi się że jest zatkany :-( pewnie ten pływak czy coś co jest w środku się popsuło. mam nadzieję że wymiana pomoże. dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tak zwana polska pomoc. Pogadam pogadam i spier/dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupio mi iść się upominać jeszcze poczekam i tak fachowca będę mogła wezwać najwczęśniej we wtorek jestem pod kreską przed wypłatą ale uzgodniłam z facetem że kase dam mu właśnie we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niapisz mu - dzięki za pomoc bucu złamany. Pewnie liczył na cos albo darmowy seks albo forse, nie ma jak pomoc sasiedzka, każdy się czuje wykorzystywany pomagając. To jest mentalność katolika , chrzescijanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge mu tak powiedzieć bo to mąż dozorczyni z którą wolałabym utrzymywać dobre stosunki bo sąsiadów tu nie znam wiekszość wynajmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym sam mówił że w międzyczasie szedł do pracy na cały dzień i noc, może mu coś wypadło nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No glupio pytać, musisz poczekać albo wziąć kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×