Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sasiedzi zmienili nasze zycie erotyczne!

Polecane posty

Gość gość

Od trzech tygodni mamy nowych sasiadow para okolo 21-22 lat. Jak to w blokach bywa sypialnie mamy za ściana (dodam stary blok z plyty) praktycznie od pierwszego dnia a raczej nocy sasiedzi kochaja sie strasznie glosno itd. Podsluchiwanie ich doprowadza mnie i mojego meza do szalenstwa i wspanialych doznan. Ktos z was ma podobnych sasiadow krzykaczy haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym im kazał zamknąć ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem też takich. Siedząc na balkonie latem słyszałem cudowne jęki moich sąsiadów przez otwarte u nich okno. Nie powiem podnieciło mnie to dość solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazac to ty sobie mozesz pajacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty możesz już wypiechdalać, w dowolnie dobranej sekwencji kroków, onanisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto ich podsluchiwales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ich nie podsłuchiwałem. Siedząc wieczorem na balkonie paliłem papierosa, a oni sobie dogadzali więc mimochodem słyszałem te odgłosy, ale były całkiem całkiem. Po tym spotykałem ich na klatce i niby nigdy nic mówiliśmy sobie dzień dobry. Mój sąsiad miał bardzo ładną żonę, która wzbudzać mogła pożądanie, a i do tego wiedziałem jaki ma głos :) Głos cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tit. Ci moi glosno rozmawiaja itd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim balkonie często się coś działo, jak nie odgłosy to paradująca sąsiadka z bardzo dużym biustem. Ja paliłem na balkonie często więc wiedziałem mniej więcej kiedy i co się może mi trafić. Pałeczka drgała i to ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie mow ze bez stanika chodzila po balkonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się dobrało dwoje mitomanów po 40-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym miec takich sasiadow super masz zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu a nie po balkonie ! Niektórzy nie mają zasłon, a tylko w Polsce zasłania się szczelnie wszystko. W niektórych krajach nikt się nie przejmuje takimi rzeczami jak zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam glosnych sasiadow ale u mnie jest to problem bo wydaje mi sie zo meza to strasznie podnieca czyli sasiadka jeczaca a nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie tez chyba meza bardziej jej jeczenie podnieca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam okna jak bylam jeszcze na studiach, naprzeciwko bardzo goracych kochankow ktorzy chyba specjalnie nie gasili swiatla I nie zaslaniali zaslon, facet tak rznal kobiete ze ona wila sie podczas orgazmu, albo siadala na nim a jej cyce falowaly prosto na mnie. Na 100% mnie widzieli. Zaczelam brac wiec wibrator I patrzylam na nich I slowo daje jak mnie widzieli to albo on przyspieszal albo ona patrzyla na mnie z wyuzdaniem I np zaczynala masowac sobie cipke albo sutki. Ale mialam orazmy chyba rownie duze jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze niż wiagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem super przygodę w karpaczu akurat zostawiła mnie dziewczyna i żeby zapomieć pojechałem sam. Rano obudziły mnie odgłosy z pokoju obok para tak głośno się pieprzyła aż się obudziłem. Nasze łóżka dzieliła tylko cienka ściana która aż drżała myślę że specjalnie napierali na nią oni dwa o numery ja dwa razy ostry konik. Później mijaliśmy się we wspólnej kuchni przy robieniu śniadania. Zwykle dzień dobry i uśmieszek tej laski ok 22-24 lata,szkoda że w tym dniu musiałem wracać może wieczorem albo rano daliby popatrzeć na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi by takie codzienne odgłosy przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy sasiedzi to skarb haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takich i nie skarb wcale wrecz prtzeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takich sąsiadów, nie można spac w nocy. Jak chodzisz do pracy a co chwile wycie budzi cie w nocy to zaczyna to w*****ac i trzeba w końcu cos z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wnerwia to moze dyskretnie kartke im wsun przez drzwi podpisana przez anonima z uprzejma prosba o nieco cichsze zachowanie nocami bo nie wysypiasz sie przez te odglosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu osobom wydaje się to fajne ale jak w nocy masz koncert o 3 nad ranem, budzisz się, nie spisz do 6 a o 7 musisz wstawac do pracy to zaczynasz mieć dosyć. W weekend tez się nie wyśpisz bo jest to samo. Najgorsze jest to, ze ten proceder u mnie trwa już ponad 2 lata i jest to nie do wytrzymania. A wyjąca sąsiadeczka po swoich nocnych numerach ucieka przed sąsiadami z głową w dół. W nocy natomiast bohaterka pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz344
To macie farta! ja bym chętnie poprosil o takich sąsiadów, na pewno zmotywowali by mnie do działania :D jak na razie to pozostaje szukać jakiś inspiracji w necie http://www.seksualnepozycje.pl/kamasutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×