Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czambałama

sauna na podczerwień

Polecane posty

Gość czambałama

Dziewczyny, słyszałyście o saunie na podczerwień? Jeśli nei to koniecznie musicie nadrobić zaległosci, bo to coś niesamowitego. Sauny Infrated Krizan różnią się od tradycyjnych tym, że są prozdrowotne, oczyszczają organizm z toksyn i w ogóle o wiele bardziej relaksują. Poczytajcie i napiszcie co sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiedziałam, że wizyta w saunie może poprawić też krążenie krwi, z którym mam odwieczny problem... A powiedzcie, kupiłybyście sobie taką saune Inafrated Krizan do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak. Na taką saunę trzeba faktycznie mieć miejsce w mieszkaniu. Ja niestety tez nie mam, ale może gdy wybuduję dom to wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
O, ale fajnie, temat o saunach... Uwielbiam saunę... po fitnessie zazwyczaj chodzę do sauny. O tych infrated Krizan tylko słyszałam, ale z tego, co później wyczytałam to bajer. Fajnie, że wpływają korzystnie na ciśnienie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divi
Mam saune na podczerwien w domu od jesieni. Kupilismy saune z niemieckiej firmy Vitatherm z promiennikami ceramicznymi (dla porownania, sa tez magnezowe, weglowe i jeszcze inne, roznia sie nieco parametrami (tzn. dlugoscia fali i, co za tym idzie, glebokoscia wnikania w skore). Ja jestem zachwycona :) Saune uwielbialam od zawsze, chodzilam czesto do finskiej po fitnessie. W saunie na podczrwien tempetratura jest nizsza (ja ustawiam na ok. 50 stopni) ale rozgrzanie ciala i pocenie sie duzo intensywniejsze niz w finskiej. No i da sie oddychac :) Co mi sie jeszcze podoba, to to, ze koszt uzywania jest bardzo maly. Sauna ma moc 2 kW, wiec gdy jest wlaczona przez godzine latwo policzyc. Jedyne, co mi przeszkadza, to brak mozliwosci lezenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, fajnie, zazdroszczę ci tej sauny... Znajomi którzy maja te saune infrated Krizan tez mówią, że jest oszczędna i ne przemęcza organizmu tak jak te zwykłe sauny... Mimo to nie mam miejsca na nią w domu. pozostaje mi albo zawracac im tyłek i korzystać z tej sauny u nich albo chodzić na saune gdzies na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania deska
Ja mam u siebie saunę infrared IRM. Nie spodziewałam się, że coś takiego będę mogła zainstalować we własnym domu, ale jednak... Co mogę powiedzieć o tej saunie? Przede wszystkim jestem bardzo zadowolona z tego, że się na nią zdecydowałam, gdyż pozwala mi się zrelaksować i zapomnieć o problemach. W czasie jednej sesji siedzę w niej ponad 30 minut. Co ciekawe - ta sauna naprawdę wspomaga walkę z cellulitem, a wcześniej twierdziłam, że to bajka. Na http://www.irmsauna.pl/ sporo jest napisane na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love-story
Ja też slyszałam i nawet miałam okazję korzystać z takiej sauny w jednej z firm sprzedajacych . Ciekawe rozwiązanie bo firma przed zakupek takiej sauny pozwala na skorzystanie z niej za darmo. Ja po takiej sesji od razu zdecydowalam się na zakup :) Polecam gdyby ktoś chciał wypróbować czy warto www.infrasauna.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinsienie dder
podobno podczeriwen jest szkodliwa dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love-story
Masz racje--- podobno.... Pewnie mówi to osoba, która nigdy nie byla w takiej saunie i naczytała się jakiś głupot niewiadomo gdzie. Po raz kolejny powtarzam, lepiej napierw zapytac się producentow takiej sauny czy rzeczywiscie szkodzi czy nie a potem oceniać jak sie juz jest pewnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtjqmgdptgj
spierdalaj z tym, kazdy widzi ze ten temat to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serbik
też słyszałem, że sauny na podczerwień są szkodliwe dla zdrowia i jak o tym powiedziałem jednemu z producentów to mnie wyśmiali, dostałem bardzo dużo informacji na temat zdrowego oddziaływania saun na ludzki organizm i już nie mam żadnych wątpliwości. Na stronie, którą poleca Love story www.infrasauna.pl jest też całkiem sporo informacji odnośnie zdrowego oddziaływania na nasz organizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku często korzystałam z sauny na podczerwień w pobliskiej okolicy, jednak jak sobie podliczyłam te wydawanie każdorazowe 15 zł/h kilka razy w tygodniu to wyszły mi ogromne pieniądze. Odpuściłam sobie przez kilka miesięcy korzystanie i za te pieniądze, które by uciekły kupiłam sobie saunę tego typu http://www.infrasauna.pl i przynajmniej nie muszę już za każdorazowe korzystanie płacić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich firm jest teraz mnóstwo, widac ze zorbila się moda na włąsną saune. Nam w domu montowali wszystko ludzie z AMS sauna i wyszło super. Sauna nie gorsza do tej „profesjonalnej” ze Spa. Dodatkowo wyszło dość tanio i nie przekroczyło to ceny sredniej jakości uzywanego, kilkuletniego samochodu. A suana ma dosc spora pwoeirzchnie jak na takie domowe Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Ja to wiedziałem od dawna, że muszę mieć saunę w domu, pozostawało tylko zgromadzić fundusze i wybrać projekt sauny. Popytałem znajomych, poczytałem w necie i postawiłem na markę Infraline - www.infraline.pl . Sauna od nich stoi już od pół roku i wszystko ładnie pracuje. Piec się szybko nagrzewa, nie pobiera przy okazji za dużo prądu, także to też duży plus. Pod względem wizualnym też mi się wszystko bardzo podoba. Eleganckie, doszlifowane, wykończone drewno, efekt jest jak z filmowych willi ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. Nie korzystałam nigdy z sauny na podczerwień, ale porównując tutaj http://sauna.net.pl/sauny.html ich parametry, chyba wolałabym mieć klasyczna saunę fińską. Jakoś bardzo do mnie przemawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką saune na podczerwień „made in” ams sauna. Bardzo fajne rozwiązanie i wcale niedrogie. Ogolnie sauna zwraca się po kilku latach bo nikt w rodiznie nie choruje na grype i przeziębienia – zero kataru tej wiosny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaR
Wszystkie sauny są prozdrowotne, oczyszczające organizm z toksyn i relaksujące tylko nie każdy typ nadaje się dla każdego. Mnie w saunie Infrared odpowiada niższa niż w innych temperatura oraz fakt, że nie zajmuje wiele miejsca w mieszkaniu. Wykonała ją firma Igan ( http://www.igan.pl/sauny-infrared.html ) 2 lata temu. Od tego czasu używam jej systematycznie ok. 3 razy w tyg. Zazwyczaj następnego dnia po intensywnym treningu żeby rozgrzać i zregenerować zmęczone mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakotaki66
Ja zamówiłem saunę od infraline.pl/ i mogę polecić, świetna sprawa a firma również solidna, nie ma problemów obsługą i montażem sauny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosbosski
Najlepsza sauny sprzedają na infraline.pl Najlepsza jakość w ludzkiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, same kupowane komentarze, masakra.... sauny na podczerwień są do d. nijak się to ma do prawdziwej, nie trzeba czytać i się znać, wystarczy wejść do jednej i drugiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam saunę infared Home-Deluxe, jest nieduża, bo ma rozmiar kabiny prysznicowej, więc nie zajmuje dużo miejsca. Sauna ma radio, ładnie pachnie drewnem, naprawdę super sprawa zimą, żeby się wygrzać. Podrzucam linka do sklepu http://home-deluxe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edgar123
Kupując saunę warto zastanowić się jak często będzie używana i w jakich celach. Koszt sauny nie jest duży w stosunku do całej budowy domu. Do tego zmieści się w pokoju 3x3 m. Dla mnie saunę przygotowała i zamontowała firma z Bydgoszczy http://sauna-r.com Sauna sprawuje się znakomicie i cudownie działa na całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc wolę sauny fińskie, są zdecydowanie lepsze jak dla mnie. Mamy taką z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupowaliśmy od Sauna M+J i od roku sauna służy świetnie, nic się nie psuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak słyszałam lata świetlne temu. Jestem weteranką. Do sauny pierwszy raz poszłam w 1993roku była to sauna fińska czyli tzw. sucha. -Buchnęło we mnie 117 stopni rozgrzanego powietrza i nogi mi zwaciały ze strachu -Ale się przełamałam, weszłam do środka... Od tamtej pory raz dwa razy w tyg korzystałam Teraz montuję w łazience parową saunę W saunie na podczerwień byłam raz z dzieckiem-efektów brak- a jestem do nich przyzwyczajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że zainteresowałam się tematem tych saun i jestem skłonna zamówić sobie taką saunę do domu. Zobaczie, taka malutka sauna 2-osobowa kosztuje niecałe 4 tys. http://www.amssauna.pl/sauny-sauny-Infrared,27 co o niej myślicie? Na poczatek chyba by starczyła? Czy lepiej inwestować w droższą saunę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez lata męczyłam się na przepełnionych saunach na basenie, ale budując własny dom już w projekcie uwzględniłam taki kącik relaksu :) Obecnie już ponad rok mam saunę fińską z infraline.pl i jestem prze szczęśliwa! Polecam wszystkim takie domową strefę relaksu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×