Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia1345

Schudnąć 20 kg

Polecane posty

Gość misia1345

Witam wszystkich :) od razu mowie ze wszelkie słowa krytyki do mnie nie docieraja :) w skrócie mówiac tydzień temu przeszlam na diete 500-800 kcal. wiem ze to jest niezdrowa dieta ale naleze do osób, ktore nie lubią czekac na efekty :) Wątek stworzyłam dla osob ktore potrzebują wspolnego wsparcia i motywacji w odchudzaniu :) mam 20 lat, 164 cm i 73 kg :) chce zrzucic jakies 15-20 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie powiedzenie że żeby być szczupłym trzeba się dobrze nacierpieć, jak będziesz o tym pamiętała to się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1345
Kiedys juz mi sie udało na takiej diecie schudłąm 10 kg wiec wiem co mnie czeka :) utrzymałam tą wagę ale chce jeszcze wiecej zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesz? Napisz swoje dzienne menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1345
Codziennie staram sie jeść cos innego :) dzisiaj na śniadanie zmiksowane owoce : banan, borówki, jabłko i jogurt naturalny, na obiad gotowany kurczak z surowymi warzywami a na kolacje planuje wypic sobie koktajl z buraka, marchewki i selera naciowego. nie licze bardzo dokładnie kalorii ale mysle ze powyzej 800 nie wychodzi :) calkowicie wyeliminowalam biały cukier, ograniczylam tłuszcz i weglowodany do minimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam całe swoje dorosłe (od ok 17lat) jestem ma diecie własciwie to nie potrafiłabym się objadać, czasami zdarza mi się wiecej zjeść ale to są np pomarańcze, banany czy jakieś inne owoce, dlatego nie mam w planie schudnąć sporo kilo bo ja i tak cały czas się odchudzam dlatego uważam że powinnaś wyrobić w sobie dobre nawyki wiem że mi łatwo mowić ale jak szczupła sylwetka bedzie dla ciebie naprawdę ważna to dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1345
Probowałam racjonalnej diety ale z moim trybem zycia jest naprawde ciezko :) jestem w ciaglym ruchu w tygodniu uczelnia a w kazdy wolny dzien praca i nie mam mozliwosci jedzenia regularnego :( odchudzalam sie na tej diecie kolo 2 miesiecy i nie mialam zadnych skutkow ubocznych typu zasłabnięcia, zanik okresu itp :) dlatego probuje jej jeszcze raz :) kiedys bylam naprawde chuda ale przez to ze bardzo duzo chorowalam, w dziecinstwie mozna powiedziec ze bylam niedozywiona ale choroby robily swoje :( pozniej zdrowie mi sie poprawilo i moja mama chcial nadrobic moja wage i mnie ciagle dokarmiala. dopiero w gimnazjum zauwazylam jak wygladam i to przez docinki ze strony rowiesnikow :( chce osiagnac swoj cel, pozniej stopniowo wychodzic z diety i pozniej caly czas utrzymywac aktywnosc fizyczna i jesc ok 1500-1600 zdrowych kalorii :) sama za siebie trzymam kciuki i mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co to jest wrócić głodna wieczorem w moim przypadku z pracy i nie przeholować z jedzeniem to naprawdę wymaga silnej woli. Całe szczęście że moja babcia uważała że nie należy się przejadać i nas (mnie i siostrę) nie przekarmiała, oczywiście w wieku 17 lat się zaokrągliłam i od tego czasu zaczęłam ograniczać jedzenie. Jeszcze jednym zagrożeniem przy najmniej dla mnie jest jedzenie np w restauracji tam dają z reguły duże porcje i czasami szkoda to poprostu zostawic dlatego tam na tych na diecie czyha niebezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1345
Mi na szczeście udało sie przekonac mame do odchudzania i razem sie trzymamy :) dodatkowo moj narzeczony mnie wspiera i nie kusi mnie slodyczami albo fast foodami :) zawsze staram sie jesc do 18 a pozniej pije soki przez co nie jestem wieczorem glodna :) bo nocne podjadanie to moja najwieksza slabosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że można przyzwyczaić organizm do jedzenia małych porcji i później to na prawdę bez dużego wysiłku jest się szczupłym i nie myśli się już o diecie, zobaczysz w twoim przypadku też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1345
Można jak najbardziej :) dlatego wlasnie chce schudnac po pierwsze zeeby ladniej wygladac a po drugie dla zdrowia zeby cale zycie nie obzerac sie jak swinia :) warto sie nameczyc zeby troche skurczyc zoladek zeby potem przez cale zycie miec sliczna figure i byc zdrowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała przejść na tak rygorystyczna dietę,a poza tym nie potrafię się głodzic .Ja schudłam dzięki zdrowej diecie 9 kg w ciągu 2 miesięcy http://dieta-lux.pl/44535 dieta składa się z pięciu smacznych posiłków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke tu pusto ale to nic :) dzien zaliczony na 5 :D zadnej wpadki :) na jutro planuje owsianke na jogurcie naturalnym z bananem, borówkami i nasiionami chia, na obia kurczak+warzywa i na kolacje herbata czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Trzymam kciuki za wasze odchudzanie!!! Ja od dwóch miesięcy próbuje coś schudnąć i nic, każda próba kończy się porażką :( w zeszłym roku schudłam 12kg na diecie dr Dąbrowskiej, ale kilogramy wróciły i to z nadwyżką! Teraz ważę 84 kg :( w ciąży tyle nie miałam! Będę śledzić ten topik i też się za siebie zabieram - MKR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za ciebie kciuki :) bedziemy sie wspierac i motywowac :) ja tez juz przezylam milion diet ale kazda konczyla sie napadem glodu :( ale teraz damy rade :) razem raźniej :) NIE PODDAMY SIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jestem tu sama ale to nic :) dzisiaj zaliczylam wpadke :( pizza i lody :( ale nie zalamuje sie, pocwiczylam wiecej a jutro znowu ostra dieta !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzezbilam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę zostać przy swojej diecie ;) dzisiaj mija tydzień diety spadlo narazie 4 kg ;) wiem że narazie większość z tego to woda ale i tak jestem dumna z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam na Slimunox dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy odchudzaniu bralam Thermo Speed Extreme :) przy treningu mialam meega kopa :) ja utrzymalam moje utracone 10 kg przez 2 lata :) trzymam za ciebie kciuki :) na pewno ci sie uda to utrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam jakąś faze na płatki owsiane ;) śniadanko płatki z jogurtem naturalnym, potem 3 małe pomarańcze i teraz kolacja płatki owsiane z jogurtem i borówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! 4kg w tydzień- super wynik, oby tak dalej! Ja ogólnie wtopa, jak zawsze :( Ale dzisiaj wzięłam się za siebie, nie dałam się skusić na przepyszne ciasteczka :) w przyszłą sobotę idę na wesele wiec chce w miarę normalnie wyglądać, wiem że do normalnego wyglądu brakuje te -20kg ale nawet mały spadek będzie ok! Pozdrawiam - MKR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy ;) trzymaj się swoich postanowień ;) i jestem z ciebie dumna ze nie dałaś się skusić ;) Pamiętaj że jeśli zjesz mały kawałek ciasta raz na jakiś czas to nic się nie stanie ;) wpadki się zdarzaja, jesteśmy tylko ludźmi ;) ale miej na uwadze że z każdym zjedzonym kawałkiem ciasta robisz krok do tyłu w walce o szczupła sylwetkę ;) trzymam mocno kciuki za ciebie ;) razem damy radę ;) idę juz spać więc mogę stwierdzić że dzień należał do idealnych ;) bez żadnych wpadek !! ;) Huraaa !!!! ;D jestem z siebie dumna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Ciebie przestrzec autorko. W wyniku tej diety mozesz dostac rozstepow, cellulitu i moze lekko wiotkiej skory. Z tego typu diet to wszystko sie robi. Nie lubisz czekac? To potem bedziesz plakac z wlasnej glupoty. Chudnij gimnastyla ruchem, nie jedz smazonego, slodyczy, bialego pieczywa, a poza tym normalnie. 4 kg w m- c w twoim wieku jest ok, ale nie wiecej. Cialo wtedy wygladac bedzie zgrabnie. Znam wieeele takich przypadkow jak Ty, dlatego uwazaj, bo robisz krzywde wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ja mam 157 i ważę 78 kg i marzę o tym zeby zrzucic 20 kg :) juz 7 poszlo bo waga pokazywala 85 wiec jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa: wiem ze taka szybka utrata wagi jest niezdrowa ale jem wszystko: mieso warzywa owoce nabial ale w mniejszej ilosci i nie smazone :) wczesniej tak schudlam i wiem co mnie czeka :) o skore sie nie martwie bo nie mam bardzo duzego brzucha, tluszcz mam rozlozony praktycznie po całym ciele. ponadto duzo cwicze na wysmuklenie calego ciała :) jestem dobrej mysli :) Agness12: gratuluje utraty 7 kg :) na pewno ci sie uda :) bedziemy sie razem wspierac i motywowac :) wierze w sukces kazdej z nas :) musimy sie wziac za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×