Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mordkax3

schudnąć.

Polecane posty

Gość Eweeelinka
Żadnych suplementów. Tylko zdrowe odżywianie i ruch dadza efekty. Ja jestem na Pysznej Diecie. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_1990
Może nie suplementy ale herbatę antylipidową tak. Możesz taką kupić na tiens com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie suplementy.Suplement w moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze.Ja dla siebie wybrałam Foreverslim.Owszem podstawą była dieta ale Foreverslim wspomógł proces odchudzania.W ciągu trzech miesięcy schudłam aż 14 kg co dla mnie jest sporym osiągnieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie w moim przypadku wspomaganie odchudzania Foreverslimem okazało się bardzo dobrym pomysłm.Nie chodziło tylko o spadek wagi ale również o to aby nauczyć się tak jeść aby po kuracji nie mieć problemów z utrzymaniem wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,tak, rekalma goni reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chce schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też bardzo chce i na razie zastanawiam się nad zakupem jakiś tabletek.Z dużej gamy zostały dwa albo Foreverslimem lub coś z zielona kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiisa
Widzę tutaj skrajne opinie. ja sprawdziłam kilka suplementów na własnej skórze i sa te skuteczne i te, ktore w ogole nie pomagają. Trzeba dobrze trafić. no i nie liczyć, że samo przyjdzie. jednak trzeba pamiętać o ćwiczeniach. Ze swojej strony mogę polecić http://slimtox.pl/ ,bo to akurat jeden z nielicznych suplementów który faktycznie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszcie d..y a nie myślicie że schudnie się od tabletek ,no i przede wszystkim nie jeść po 18 i zero słodyczy a waga poleci -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co słuchać opinii osób niezalogowanych, które polecają różne specyfiki, bo to tylko reklama, na którą niestety pewnie trochę osób się nabierze. ŻADNE suplementy nie są potrzebne, wystarczy się zdrowo odżywiać, dostarczać organizmowi wszelkich potrzebnych składników, wprowadzić aktywność fizyczną i tyle! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem inaczej, nie ma specyfiku - przynajmniej wg mnie - który bedzie jeden uniwersalny dla wszystkich i który na wszystkich zadziała z takim samym rewelacyjnym skutkiem. Osobiście myślę,że jeśli ktoś ma taka potrzebę i chce zrzucić kilogramy, powinien udać się do dietetyka. Takiego typu http://slimcenter.pl gdzie można wykonać wszelkie badania i ułożą dietę indywidualnie. Moja siostra chodzi tam na konsultacje do Pani Anny Pietrych dieta skuteczna, bo pierwsze efekty już widać. ;) Lepiej to niż męczyć się z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto suplementów, dobra dieta i regularne ćwiczenia. Jak nie wiesz jak ćwiczyć zasięgnij rady fachowca, ja na przykład uczęszczam do klubu Marcelinka w Poznaniu i bardzo jestem zadowolona. efekty sa, lepiej sie czuje! nie warto sie faszerowac byle czym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje: węglowodanów, białka i tłuszczy w odpowiednich proporcjach. 5 zdrowych regularnych posiłków i więcej ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić mogę tabletki Foreverslim.Dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie.Na tych tabletkach schudłam więcej niż na nie jednej diecie.Systematyczne branie tabletek i trzymanie się zasad kuracji gwarantuje na prawdę duży spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiisa
nie wiem, jakie wy stosujecie metody, ale ja bym długo nie wytrwała na diecie 1000-1200 kalorii, bo lubię normalnie jeść, a poza tym nie wierzę w diety. normalny dietetyk, który nie chce na tobie zarobic, powie, że takie diety są głupie. owszem człowiek schudnie, ale kilogramy szybko wrócą, jak po skończeniu diety wraca się do "normalności". ja postawiałam na ćwiczenia i własnie suplement, ktory pomogl mi szybciej schudnąc. Slimtox nie zrobił calej roboty, ale szybciej sie spala kalorie przy wysiłku. takie są moje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość115655
superszybkieodchudzanie.bloog.pl zapraszam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie biorę. Nie moglam schudnąć, odstawiłam wszystko co nie moge jeść według diety grupy krwi.Nie jem nabialu ani pszenicy i coś waga ruszyla.jem kiedy i ile chce te dozwolone produkty.Jestem grupa 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba na sobie przetestowałam juz chyba wszystko.Zaczynając od herbatek po prze jakieś koktajle a kończąc na nie działających suplementach diet.Dopiero jak trafiłam na Foreverslim to wiele zmieniło się w moim odchudzaniu.Dzięki niemu schudłam 14 kg bez drakońskiej diety i hektolitrów wylanego potu.Dla mnie Foreverslim to idealna metoda na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Fit Diet ma super catering dietetyczny. Jedzenie jest smaczne, przyjeżdża codziennie, fajnie zapakowane, w torbach termicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollka8787
EatZone - zdrowa, lekka i pełnowartościowa dieta, dzieki kt na pewno uda ci się zgubić niechciane kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna koleżanka stosuje to co ja czyli Slimcea i ma podobną opinie. Czyli to nie przypadek czy kwestia indywidualna. Wspomniane tabletki doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie diety. W końcu to suplement. Znacznie przyśpiesza spalanie tkanku tłuszczowej oraz blokuje chęci do podjadania. Genialne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaprokop
Polecam zieloną kawę max , stosuje sama i waga leci w dół tak w miesiąc ok, 3kg, jak dla mnie dobry rezultat. Wiadomo słodycze na bok , dużo warzyw . Jedzenie gotowane. Bankowo chudniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opiniami że tabletki Foreverslim radzą sobie doskonale z problemem nadwagi a w moim przypadku z problemem bardzo dużej nadwagi.Dzięki Foreverslimowi uwierzyłam w to żę poradzę sobie z tymi moimi kilogramami.Tydzień po tygodniu kilogramy spadały.Kurację przedłużyłam o miesiąc zostało mi jeszcze do zrzucenia 10 kg ale z tym poradzę sobie już bez tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×