Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwdom

seks bez zabezpieczenia pytanie

Polecane posty

Gość gośćwdom

Czy uprawianie seksu bez żadnego zabezpieczenia na 2-1 dzień przed okresem (przy regularnych cyklach) jest mimo wszystko ryzykowne czy raczej bezpieczne od ciąży? (Chcemy spróbować bez prezerwatywy ale nie mogę faszerować się hormonami.) Proszę o odpowiedzi osoby zrównoważone emocjonalnie i w miarę kompetentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinnas zajść ale różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
no właśnie to "różnie to bywa" trochę stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta gotowa jest zawsze na ciążę.Taka natura.Sex w gumce to jak pocałunek przez szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak masz niepłodne to jesli skończy w tobie to plemniki moga przetrwać. Nigdy nie wiesz jaki masz cykl, mimo ze jest regularny to owulacja w rożnym czasie moze byc. Czasami organizm płata figle. Możecie zacząć bez, ale pod koniec gumkę załóżcie, zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji na dzień-dwa przed okresem jest podobne jak zajścia w ciążę na tabsach. bez sensu jest łykać hormony kiedy dni płodnych jest tylko 6 w miesiącu. dwa dni w cyklu moim zdaniem można spokojnie bez zabezpieczenia, z wytryskiem na zewnątrz resztę z gumkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli okres przyjdzie w terminie, to owszem są to dni niepłodne i nie ma możliwości zapłodnienia. Ale trzeba je dokładnie wyznaczać, kalendarzyk odpada. Dobrym rozwiązaniem jest tester na ślinę np Afrodyta. Fajne jest to że jest wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można dostać taki tester? bo pytałam w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na allegro, ale wiem że na stronie dystrybutora mają dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×