Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tralala123456789

SEKS BEZ ZOBOWIĄZAŃ Z BYŁYM ?

Polecane posty

Cześć Wam ;) Postaram się krótko i na temat . Niedawno byłam zaręczona, ale niestety już nie jestem. Mój były partner dowiedział się o zerwaniu zaręczyn i zaczął pisać do Mnie smsy, żebym się zgodziła na seks bez zobowiązań, teksty typu ''co ci szkodzi'', ''to tylko przyjemność '' i tak dalej . Jak byliśmy razem bardzo go kochałam .. Ponad życie ... rozstaliśmy się, bo mnie zdradził, powiedział o tym i , że tego chciał, każde z nas rozeszło się w swoją stronę tyle, że on z kobietą, z którą mnie zdradził. Długo nie mogłam się pozbierać .. A na jego propozycję odpisałam, że pomyślę i się odezwę . Nie jestem mściwą osobą, ale ten facet zasłużył sobie na to, żeby ktoś mu utarł nosa i poczuł się choć trochę tak jak ja po jego zdradzie. Ale nie wiem co zrobić ? Dziewczyny pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawkładaj sobie szpilek, gwoździ i żyletek i daj mu. Jego mina - bezcenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu go olej, nie rozumiem z czego robisz problem i o co ci chodzi właściwie. Facet potraktował cię jak szmatę, a ty rozważasz z nim ru\chanie bez zobowiazan? Jakby mi tak ex chlopak napisal to bym zmienila nr telefonu, olala go, nie odpisywala mu w ogole. BRAK KONTAKTU I OLEWKA bedzie najlepszą zemstą, pokażesz mu jakim jest dla ciebie zerem. Swoją drogą ten facet to naprawdę kompletne zero. Odnoszę wrażenie że znaleźć w tych czasach porzadnego faceta to jak szukac igly w stogu siana, bo ci faceci sa coraz gorsi. A faceta najbardziej zaboli totalna OLEWKA, nieodpisywanie na maila/smsy, zablokowanie. Wiem bo jak ja swojego olewalam to zaczal wariowac i mi ciagle pisac jak cierpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ludzie ... seks bez zobowiazan z byłym ,,,, trzeba nie miec mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba z byłym. Nasze drogi się rozeszły, ale od czasu do czasu spotykamy się na seks. Miło jest też powspominać w łóżku te chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś po prostu zwykłą ścierą a były się z ciebie śmieje że cię dalej posuwa bo głupia mu dajesz.... pewnie ma niezły ubaw opowiadając o tym kolegom na jaką idiotkę trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, jak ona nie ma z kim ona nie ma z kim a siebie znają to czemu nie...tylko się nie zakochaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież cały czas jest zakochana - dlatego zgadza się, żeby ją bzykał bo myśli, że go w ten sposób zatrzyma - albo zajdzie w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba z byłym. Nasze drogi się rozeszły, ale od czasu do czasu spotykamy się na seks. Miło jest też powspominać w łóżku te chwile. xxx może ty wspominasz - bo on przyszedł tylko opróżnić jaja! jak idzie gdzieś srać to też nie wspomina tylko opróżnia jelita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo. Dokładnie ;) Są doły na gowna. I są worki na sperme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on nadal jest z tą dziewczyną, z którą cie zdradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście, jak dziewczyna potrafi oddzielić uczucia od seksu to czemu nie? Przecież dziewczyna też ma chcice, też tylko zaspokaja swoje potrzeby, po co od razu gadanina, że jaka głupia? Właśnie mądra, bo nie wraca do idioty tylko ma go za seks zabawkę on ją też i są kwita. Nie widzę w tym nic złego. Gorzej jak ciągle jest zakochana, wtedy taka opcja odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawka? Kotas z pi/cką są do zabawy? A jak sie tak kotasowi wypsknie prosto w pi/cke i spiralka sie op-sunie? Powiesz bachorowi że jest z wypsknęcia zabawnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Młoda proletariacka kobieta składa się z pępka i z dziurki. Na pępku należy się położyć, a w dziurkę trzeba włożyć. End use instruction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ludzie ... seks bez zobowiazan z byłym ,,,, trzeba nie miec mózgu tak, dodam i honoru i poczucia własnej wartości....i szacunku do samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko czujesz, że masz ochotę to trzeba w to iść! Super pomysł i wcale nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu go olej, nie rozumiem z czego robisz problem i o co ci chodzi właściwie. Facet potraktował cię jak szmatę, a ty rozważasz z nim ******ie bez zobowiazan? Jakby mi tak ex chlopak napisal to bym zmienila nr telefonu, olala go, nie odpisywala mu w ogole. BRAK KONTAKTU I OLEWKA bedzie najlepszą zemstą, pokażesz mu jakim jest dla ciebie zerem. Swoją drogą ten facet to naprawdę kompletne zero popieram, Miałas chama za chłoipaka i jescze nie dosc że sie tym chwalisz, to jeszcze w ogóle rozważasz jego " propozycje" Jak co do czego, to TY zostaniesz z choroba weneryczna, dzieckiem i bedziesz zakochana nieszczęsliwie. jak jestes d****** to sie zgódż i kaz mu zapłacic. A jak jestes darmową dziwką ... to i tak to zrobisz bez naszego gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A każda facetka dupkom :classic_cool: EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle zakladasz temat.Idiotko!To jasne,chce zrobić szmatę z ciebie.Jak sie znudzi pojdzie do innej.Głupia jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!;;!;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się pobzykać z byłym niż pierwszym lepszym obszczymurem z osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie jeszcze o zakładaniu rodziny marzycie i wychowywaniu dzieci? eeeh - patologia/idiokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci nie każe się bzykać z obszczymurem pierwszym lepszym.Ja bym za cholerę nie poszła z byłym mężem do łóżka.Jeszcze niedawno siedzieliśmy naprzeciw siebie na sali sądowej a teraz mamy się bzykać? To paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwodkaporozwodzie
Tylu przystojniaków w klubach że zawsze można kogoś wyhaczyć na numerek lub więcej zamiast bzykać sie z bylym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz ochote na sex to sie bzykaj to tylko sex albo sie ze mna umow 603467938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×