Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monopoli

Seks w stałym związku lepszy niż z doskoku!

Polecane posty

Gość monopoli

Trafiłam na bardzo ciekawą wypowiedź sprzed roku w komentarzach pod tym artykułem: http://wyborcza.pl/piatekekstra/1,133646,14372634,Monogamia_lezy_w_ludzkiej_naturze__Nic_bardziej_mylnego.html "ciekawe jak naukowcy odnieśli by się to faktu, że w stałych związkach seks jest znacznie bardziej satysfakcjonujący dla obu stron. Natura tak to jakoś wymyśliła, że za pierwszym razem najczęściej nie ma takiej harmonii dusz i ciał, jak dajmy na to po trzech latach. Gdyby człowiek miał poprzestawać tylko na pierwszych razach, dużo by stracił. Owszem bywa nieźle i za pierwszym razem, ale nie ma żadnego porównania do tego za setnym razem. Jakieś tezy?" No właśnie. Prawda to? Jakieś tezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze swoim rok czasu i mogę z mojej strony to potwierdzić. Łączy nas duże uczucie, mogłabym powiedzieć że kochamy się co raz bardziej a seks wiążę nasz związek i sprawia, że jesteśmy co raz bliżej. Seks z ukochaną osobą przed którą nie mamy tajemnic, której ufamy i która zna nasze potrzeby a my jej, z która jesteśmy zgrani jest czymś niesamowitym, zawsze zaskakującym nowymi doznaniami, które w pierwszych razach nie mają racji bytu, bo mam wrażenie że w grę wchodzą także nasze dusze. Tak jest właśnie pod warunkiem, że oboje ludzi się kocha, szanuje, troszczy, dba o potrzeby, szczerze rozmawia bez tajemnic zahamowań i zażenowania. Bo jeśli dwoje ludzi ma inne potrzeby i oczekiwania no to bywa że wtedy któreś z nich szuka zrozumienia i wrażeń gdzieś indziej. Błędem jest że ludzie nie rozmawiają o potrzebach, wstydzą się, hamują, to wychowanie że seks, masturbacja jest czymś złym. Potem taka żona zakłada temat na kafeterii mój mąż się masturbuje, zamiast najzwyczajniej w świecie naturalnie się do niego przyłączyć i otworzyć. Bardzo zbliża do siebie uprawianie seksu na odległość przez telefon albo nawet pisząc sms'y, ludzie pozbawiają się wtedy wstydu i można to wszystko potem wypróbować w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że w stałym związku znasz drugą osobę i wiesz jak sprawić jej przyjemność najlepiej. Ale w stałym związku to ciągła walka z rutyną i nudą. Natomiast z doskoku to: emocje, adrenalina, nowość. Myślę więc że jest inaczej po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to naturalne, w związku ludzie się znają i sobie ufają, poza tym zależy im na partnerze/partnerce, a to sprzyja zabawom łóżkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasja__Potocka
a co do tego to sa rozne szkoly :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×